Sari la conținut

Accident Magheru-Bucuresti - 24.05.2007


fat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De ce zici asta? Imi zici si mie ce dovada aia ca ala (cat de vinovat ) o fi de accident si-a luat masina ca sa agatze? Nu-i iau apararea da' m-am saturat sa aud doar "conservari nenorociti, toti motociclistii e sfinti si merge ca ingerasi si sunt de vitza buna, si (cuvant urat) mea (cuvant urat) pa batz etcetera" :cheers:

Nu ti se pare ca ar fi foarte usor ca alti posesori de bmw,dacii si alte vehicule sa zica chestii foarte similare despre cei ce isi iau motocicleta? (Mai ales in avand in vedere ca apar tot mai multe motoare de viteza cu viteji la ghidon si - vorba cuiva - fata aproape in costumul Evei in spate. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM MOTO DE MAI MULT TIMP, DAR MI'AM FACUT CONT DE PUTIN TIMP PE AICI PENTRU CA INCEPAND DE ANUL ACESTA AM CITIT DESPRE ATATEA ACCIDENTE CATE NU AM AUZIT IN TOTI RESTUL ANILOR...TOCMAI PENTRU A INCERCA SA EVITAM CUMVA ACEASTA PROGRESIE GEOMETRICA A NENOROCIRILOR...

 

O SA INCERC SA II RASPUND UNUI CARACTER PRECUM e46fan DESI NU CRED CA ARE DESTULA MATERIE CENUSIE INCAT SA SI INTELEAGA...ACCIDENTE SE INTAMPLA..DIN PACATE CEI PE MOTO TREBUIE SA FIE MULT MAI ATENTI LA TRAFIC DECAT TOT FELUL DE BEZMETICI IN BMW CARE NU AU NICI MACAR INSTINCTUL DE CONSERVARE SA SE UITE IN OGLINDA CAND FAC O MANEVRA..CINE STIE, POATE NU VINE UN RIDER, POATE VINE UN TIR DATA VIITOARE..PERSONAL NU AM AVUT DECAT UN SINGUR ACCIDENT DE CAND AM MOTO, AM PIERDU'TO INTRO CURBA.DIN CAUZA OBOSELII SI NEATENTIEI MELE...LUCRUL CARE M'A DERANJAT A FOST PRECIZAREA DE 10 PRIETENI AI BMW'ULUI DIN PROVINCIE CARE ATARNAU PE LANGA ACCIDENT..SUNT CURIOS, ERAU TOTI BAGATI IN PORTBAGAJ PE DRUM ? :cheers: LA GENUL ASTA DE AMENINTARI NU REACTIONEZ BINE..

 

IN REST, DIN RESPECT FATA DE OMUL CARE A FOST ACCIDENTAT, NU O SA COMENTEZ CEEA CE AI REUSIT SA DEBITEZI INJURIOS..STIU CA SI ASTA A FOST GREU PT TINE...TOTUSI, IN CAR CA TE'A INZESTRAT MATA SI CU ALTCEVA IN AFARA DE GURA SI VREI SA O FOLOSESTI SI ALTFEL, DA'MI UN PM SI DE ABIA ASTEPT SA NE INTALNIM LIVE SA ITI EXPLIC EU CE SCOLI AM SI CAT SUNT DE "coios"...TE ASTEPT CURAJOSULE..CA IN FATA TASTATURII VAD CA ESTI TARE...SA ITI FACI O POZA INAINTE CA SA TE RECUNOASCA LUMEA DUPA..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze ca nu pot sta prea mult in picioare de la coloana...umarul nu-l pot misca scriu cu o mana si abia calc in picior...bafta la toata lumea...

post-5799-1180195636_thumb.jpg

post-5799-1180195757_thumb.jpg

post-5799-1180195895_thumb.jpg

post-5799-1180196763_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[OFF TOPIC]

 

Se pare ca pe aici orice discutie degenereaza catre razbunare, violenta si acuze partinitoare intre motociclisti si conservari, de parca n-ar fi nesimtiti si fitosi si de o parte si de alta a baricadei ; procentul e acelasi fratilor , din fericire motociclistii sunt INCA mai putini ca numar total.

Mi s-ar fi parut foarte normal ca de exemplu sa mearga discutia si un pic inspre rezultatele vizibile si dureroase ale fuduliei mersului pe motor in tricou si pantaloni scurti. Ce ziceti ? Ce zici NND , te-ar fi salvat o geaca si niste pantaloni ca lumea de toate beliturile alea dureroase ? Te coceai un pic pe caldura asta , dar nici acum nu cred ca iti e mai bine.

Vineri am venit de la Ploiesti mai pe seara cand e racorica , am numarat intre snagov si buc. vreo 20 de motociclisti , numai 5 aveau macar geci si doar vreo 2 aveau si cizme (evident enduristi). Restul, parca erau cu bicicleta in parc. In rest, viteza, slalom printre masini si show off. Chiar nu inteleg cum nu le trece prin cap ce efecte are o cazatura in conditiile astea , indiferent cat de minuscula ar fi probabilitatea (avand in vedere capacitatea lor extraordinara si invulnerabila de a pilota ). Sa mor eu, e ca si cum ai merge la jumatate din tarfele din bucuresti fara prezervativ ! ; inconstienta crasa.

Whatever... nu pe mine ma ustura :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai avut o experienta de ganul asta acum 3 ani...de atunci am mers numai echipat...era prima zi ep anul acesta cand am mers in tricou...fusesem toata ziua la 40 de grade la servici peste tot cu geaca pe mine si abia atunci seara o lasasem nu stiu de ce pur si simplu piaza rea...aveam un drum scurt de parcurs si am zis ca nu o mai iau...la jumatatea lui am zis sa beau totusi un suc ca e racoare afara e frumos si am ajuns aici...se putea intampla oricui ...oricum nu mai conteaza...nu mai judecati asa...eu imi recunosc greseala nu am purtat geaca...a fost singura mea greseala...m-a costat scump...o sa stau ceva timp pe bara...momentan la pat...cat mai mult repaus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice tema ar avea topicul, tot timpul ajungem la refulari, de genul ,,aia care nu stiu ce fac in trafic, aia care merg cu nu stiu ce viteze, aia care poarta echipament, aia care merg in tricou, bla bla bla bla''. E cald afara, dar e cald pentru toti. Chiar trebuie Jihad din orice? E valabil si pentru aia de au 2 posturi si deja au teorii, rezolvari, solutii la orice. Cred ca in curand o sa intru pe forumul asta doar de distractie, sa vad cine cu cine se mai cearta: OTV cu BMW, CBR cu VFR, PNL cu OSB...

Insanatosire grabnica omului in cauza, ca de la el a plecat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt marius_v...incearca sa te controlezi ca te faci de ras aici.

eu am zis de cei 10 prieteni ca reactie la faptu ca un tip aici a zis ca daca nu era politie il batea el pe sofer...am zis ca eram 10 ca sa inteleaga omu ca nu cred ca se intampla asa ceva...

In rest nu am sa pierd vremea cu discutii cu tine ca te "aprinzi" prea usor si nu esti coerent.chill

 

Pozele ar trebui sa spuna totul despre purtatul gecii pe motor...din pacate ghininoanele sunt ghinioane...cand nu te pazesti atunci ti-o iei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt marius_v...incearca sa te controlezi ca te faci de ras aici.

eu am zis de cei 10 prieteni ca reactie la faptu ca un tip aici a zis ca daca nu era politie il batea el pe sofer...am zis ca eram 10 ca sa inteleaga omu ca nu cred ca se intampla asa ceva...

In rest nu am sa pierd vremea cu discutii cu tine ca te "aprinzi" prea usor si nu esti coerent.chill

 

Pozele ar trebui sa spuna totul despre purtatul gecii pe motor...din pacate ghininoanele sunt ghinioane...cand nu te pazesti atunci ti-o iei

ce (cuvant urat) mea vrea sa insemne "cand nu te pazesti ti-o iei" ? cand nu te pazesti de oameni care nu se asigura vrei sa zici. cu ce (cuvant urat) mea a gresit omu asta ca mergea regulamentar?

iar 10 chiar nu este un numar relevant, termina cu aberatiile astea.

nu am nimic cu posesorii de bmw si nici cu tipul care-l conducea, dar afirmatiile astea sunt de tot kktu.

 

insanatosire fast forward alex :cheers:

 

pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am b-ul de 6 ani, si a-ul de 1 luna jum. In ultimul timp am avut ocazia sa merg cu diversi cu motorul la asa zisa plimbare prin oras care se concretiza intr-o neterminata alergatura. Erau momente cand nu`mi doream nimic mai mult decat sa prindem roshu la semafor. Si asa circula multi dintre voi... Acum ganditi-va ca nu e simplu sa fii sofer in Bucuresti. Probabil ti-ar trebui niste puteri de clarvazator, in pielea mea... nu stii din ce parte iti apare vreunu. Cand se mai circula si-n grup, mi se pare si mai periculos. Mai ales cand se merge in acelasi stil "grabit". Sincer, mie mi-e frica sa mai merg cu masina.

 

 

ai grija si nu te mai tine dupa ei, ca ti-o furi...daca merg prea repede sau prea aiurea pentru tine, ia-o pe prima la dreapta si continua singur.

 

e periculos sa mergi cu altii care au alt stil de condus, fiindca faci greseli si te fixezi pe cel din fatza ta...

 

serios!

Editat de Razie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce (cuvant urat) mea vrea sa insemne "cand nu te pazesti ti-o iei" ? cand nu te pazesti de oameni care nu se asigura vrei sa zici. cu ce (cuvant urat) mea a gresit omu asta ca mergea regulamentar?

iar 10 chiar nu este un numar relevant, termina cu aberatiile astea.

nu am nimic cu posesorii de bmw si nici cu tipul care-l conducea, dar afirmatiile astea sunt de tot kktu.

 

insanatosire fast forward alex :cheers:

 

pace

 

 

cand nu te pazesti.....purtati-va echipamentele de protectie..atata tot

si termina odata cu aia 10....acolo era vb ca eram 10 oameni care puteam sa preintampinam o bataie...nu se adunase nimeni acolo pt scandal (noi aia 10 cel putin...veniseram ca prieteni sa vedem care e situatia)...

 

 

fiti si voi mai civilizati..numa la scandal si bataie vad ca va sta capu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ultimul lucru care il mai scriu aici...va rog sa se inchida topicul...nu am vrut bataie nu am vrut sa il omoare nimeni pe sofer...am si vbit cu el...faptul ca nu mi-am luat intr-o seara geaca nu ma face vinovat de accident...oricum nu mai conteaza faptul e consumat...celui care vbeste asa cu rautate nu i-as dori niciodata sa pateasca asa ceva...accidentele nu se intampla numai cu motociclete...pt mine nu are importanta ce masina are si din ce oras e...toti suntem oameni si suntem la fel...cel putin atunci cand ne-am nascut...apoi incet incet ne putem schimba...abia intr-o situatie de genul asta se vede cine este cu adevarat om...oricum toate raman acolo undeva nu uitati asta...bafta...topic inchis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ultimul lucru care il mai scriu aici...va rog sa se inchida topicul...nu am vrut bataie nu am vrut sa il omoare nimeni pe sofer...am si vbit cu el...faptul ca nu mi-am luat intr-o seara geaca nu ma face vinovat de accident...oricum nu mai conteaza faptul e consumat...celui care vbeste asa cu rautate nu i-as dori niciodata sa pateasca asa ceva...accidentele nu se intampla numai cu motociclete...pt mine nu are importanta ce masina are si din ce oras e...toti suntem oameni si suntem la fel...cel putin atunci cand ne-am nascut...apoi incet incet ne putem schimba...abia intr-o situatie de genul asta se vede cine este cu adevarat om...oricum toate raman acolo undeva nu uitati asta...bafta...topic inchis...

 

din pacate nu 'toti e oameni' sa mai avem pretentia sa si gandeasca. insanatosire grabnica :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am vazut atata violenta. Ca sa-l batem pe BMW-ist, ca l-am "rugat" pe cameraman sa... nu stiu... pt ce??? Ala cu BMW-ul a facut-o intentionat? A dat peste motociclist intentionat? Il iei la bataie... pt ce??? Acum cameramanul... are dreptate. El din asta isi casiga painea... a filmat o motocicleta rasturnata... si??? A facut vreun rau cameramanul? Lasati fratilor atitudinea asta sa-l luati la bataie sa il amenintati etc. Daca facea intentionat, cum am mai citit de-aici ca sunt unii care fac porcarii int rafic doar de-ai dracu!!!! Da. Faceti-i praf. Dar asa...

 

Probabil ca nu a facut-o intentionat,dar daca la scoala nu o invatat ca mai tre sa tragi un ochi in oglinda poate invata asa. Si inca ceva; De ce majoritatea conservelor care intra in contact cu noi sunt:beamveuri,chiu shepte,pasaturi, mertzane cu cioroi arsi de soare??? Pentru ca masa si tasu le-o facut strada???

 

Daca-l omora Doamne fereste, pe fiul tau ce ii faceai soferului? ii cumparai alta oglinda ca poate s-o fi rupt?

 

E adevarat ca m-am saturat de racerii astia pe 2 roti care n-au treaba cu legistatia rutiera dar is satul si de astia care is prea plini de sine.

Asfalt uscat si insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, fiecare stie la ce riscuri se expune atunci cand iese in tricou, short si papuci.

Cu toate ca nu e indicat deloc, pt ca risti extraordinar de mult, e c-am greu sa iei geaca dupa cuier, cand afara sunt peste 30 de grade. Cand e sa vine ceasul rau vine si stand la masa band un pahar q apa.

felicitari celor care poarta geaca si echipament full chiar si vara, eu insa nu ma numar printre ei, decat dimineata cand plec la scoala, si e racoare afara, dupa amiaza o bag in ghiozdan cu toate ca atunci e mai rau atunci e aglomeratia dupa lume, si toti se grabesc si sunt nervosi.

asfalt uscat si noroc cu carul!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu nu am nimic cu cei care au BMW sau Dacie,ptr mine sunt egali in trafic si cand merg bine si cand merg prost...ii injur la fel,treaba lui ptr ce si-a luat masina.

 

DAR ca tot injuram BMW`uri, as vrea sa transmit multa MOOE unui baiat cu un seria 5 negru care acum vreo 2 ore maxim mi-a traversat prin fata PE ROSU intersectia Stefan Cel Mare-Dorobanti (eu veneam dinspre Obor si mergeam inainte ,el venea dinspre Victoriei si a facut stanga pe Dorobanti) ... era rosu ptr tine (cuvant jignitor) si bucura`te ca era ingerasu meu cu mine ca pe ce ploaie eram si am facut stoppie ,atat am tras de frana ca sa te evit !!! Imi pare rau ca nu m-am dus la cafenelele de pe dorobanti&radu beller ca sigur il gaseam p-acolo dar dabea venisem din Cta si eram obosit si ud pana la ...

 

scuzati offtopicu

 

PS : cum mama dracu am facut mini stoppie in apa de 3-4 cm nu-mi pot explica,e clar ca cineva acolo sus ma iubeste rau..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Poate ar trebui sa nu ne ma includeti in diverse categorii dupa masinile conduse...si dan98 si eu suntem de pe bmwclub.ro ....si eu unu pot spune despre motociclisti multe dar stiu ca nu pot generaliza

Sapt trecuta mergeam pe barbu vacarescu noapte si pe langa mine un motor pe la vreo 80 ..wheelie..figuri...si la un moment dat se ridica in picioare pe motor si incepe sasi caute mobilu ..se uita la el...eu in momentu ala il vedeam intins pe asfalt si calcat de mine cu masina..m-am ingrozit si m-am dus pe banda 1 la vreo 50

 

PPS. voi de ce conduceti motoare? probabil dintr-o placere de a le conduce...e.. poate de aia conduce si soferul implicat un m3...mai ganditi inainte sa deschideti gura

 

 

Bafta

 

in primul rand eu eram ala asa ca pot spune ca povestea ta este pusa in lumina pe care o doresti tu

in al doilea rand ce vezi tu cu fundul de pe scaun-a se interpreta motamo, este diferit de ceea ce se intampla

in al treilea rand barbu vacarescu era GOL, tarziu in noapte, iar tu erai in spatele meu pe banda ta, iar eu pe banda mea cu treaba mea

si in ultimul rand, apreciez gestul tau, dar vezi pe afalt pe cine vrei tu, nu pe mine, si nu mai vorbi de figuri pana nu stii cu ce se mananca o mobra.

ps: ontopic

multa sanatate

odata am fost si eu in categoria motociclistilor care indoiau fiece mecla, portiera sau oglinda recunosc ca uneori mai explodez si o mai fac..doar oglinda :cheers:

dar sa fiu eu sanatos dupa cati soferi am alergat sa le explic ca puteau sa ma omoare timp care ei se faceau cu masina spre mine,si la semafor urlam ca nu e bine ce fac si apelam la frica lor de a fi criminal fara voie.

si uite ca multi ulterior si-au cerut scuze si li s-a modificat starea de nervozitate intr-una de parere de rau.

poate cine stie omul ala pe viitor scapa de o belea iar altcineva cu viata

si am observat ca mai multi si-au cerut scuze asa si au parut ca au inteles decat invers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand eu eram ala asa ca pot spune ca povestea ta este pusa in lumina pe care o doresti tu

in al doilea rand ce vezi tu cu fundul de pe scaun-a se interpreta motamo, este diferit de ceea ce se intampla

in al treilea rand barbu vacarescu era GOL, tarziu in noapte, iar tu erai in spatele meu pe banda ta, iar eu pe banda mea cu treaba mea

si in ultimul rand, apreciez gestul tau, dar vezi pe afalt pe cine vrei tu, nu pe mine, si nu mai vorbi de figuri pana nu stii cu ce se mananca o mobra.

 

:cheers:

 

sa nu-mi zici mie ca niciodata nu ai patinat spatele de la BMW , nu te-ai tras pe 50 m macar , nu ai tras o frana de mana....si cum ai facut-o ? SAFE nu ? Cand tu erai constient ca esti safe...chair daca baba care vede zice ca esti nebun si vrei s-o omori facand asta....asa e si cu uiliu si cu ridicatu in picioare si etc.....

 

aa...daca o faci intre benzile ocupate aia e partea a doua....abia atunci poti fi catalogat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme citesc forumul asta si nu vad alceva decat certuri certuri certuri....

Nu pot intelege un lucru cum de majoritatea accidentelor se intampla cu vitezanele si nu cu endoru,chopper.... de obicei oameni linistiti cu mintea intreaga.

 

Pai voi astea cu vitezanele vreti sa va dea cineva Cedeaza Trecerea cand veniti cu 100+ , 90% din conservari se asigura...daca nu esti langa ei ,ii doare fix in p..a si se baga ..... si poc conservaru ii vinovat ca nu a cedat trecerea de la 1 kilometru.

Viteza va ucide,nu neatentia altuia,romani nu sunt obisnuiti inca cu motoarele.

 

Si nu va mai luati de bmw-isti,si eu am unul,si pana acuma nam avut incidente cu voi si sper ca nu voi avea,pentru ca am multi prieteni cu motoare,am invatat sa va feresc,ca alfel ca majoritatea romanilor habar nau ca existati....eu daca vad un far ziua/noaptea stau astept chit ca ii deranjez pe alti,doar doar sa nu veniti cu 100+ si sa va iau ca dupaia eu o sa pic vinovat...doar nam cedat trecerea

 

Cam atat,asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot intelege un lucru cum de majoritatea accidentelor se intampla cu vitezanele si nu cu endoru,chopper.... de obicei oameni linistiti cu mintea intreaga.

 

 

Pt ca majoritatea incepatorilor , fitzosilor si descreieratilor isi iau vitezane...de ce? ...pt ca inspira motociclism , viteza , sexualitate bla bla...de unde vrei sa stie "el" cat d fun poate fi un supermoto sau o capra ?!?!?...o vede ca o bicicleta...iar choperu ca un motor de mos....astfel parcu de vitezane este mult mai mare in zona incepatorilor clar....si cum si toti aia de i-am enumerat mai sus isi iau vitezane....iete ai raspunsu la intrebarea ta... :cheers:

 

cat despre "de obicei oameni linistiti cu mintea intreaga." ...o consider a fi spusa cand erai mai aprins asa....

 

PS: Am si io BMW :cheers:

Editat de Serginio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme citesc forumul asta si nu vad alceva decat certuri certuri certuri....

Nu pot intelege un lucru cum de majoritatea accidentelor se intampla cu vitezanele si nu cu endoru,chopper.... de obicei oameni linistiti cu mintea intreaga.

 

Pai voi astea cu vitezanele vreti sa va dea cineva Cedeaza Trecerea cand veniti cu 100+ , 90% din conservari se asigura...daca nu esti langa ei ,ii doare fix in p..a si se baga ..... si poc conservaru ii vinovat ca nu a cedat trecerea de la 1 kilometru.

Viteza va ucide,nu neatentia altuia,romani nu sunt obisnuiti inca cu motoarele.

 

Si nu va mai luati de bmw-isti,si eu am unul,si pana acuma nam avut incidente cu voi si sper ca nu voi avea,pentru ca am multi prieteni cu motoare,am invatat sa va feresc,ca alfel ca majoritatea romanilor habar nau ca existati....eu daca vad un far ziua/noaptea stau astept chit ca ii deranjez pe alti,doar doar sa nu veniti cu 100+ si sa va iau ca dupaia eu o sa pic vinovat...doar nam cedat trecerea

 

Cam atat,asfalt uscat

:cheers: :cheers: :cheers:

 

si cam atat.........

vai vai vai...ce mai sufera astia cu BMW-urile......of of of ........si de crosetat cand te apuci??????????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sufar,nus invidios pe voi sau ceva......crezi u ca mi ciuda ca voi mereti cu viteza prin oras? nu mi ciuda dar ma enerveaza ca daca nu va vazut cineva(100+),tot acea persoana ii vinovata.

Cand conduci beat sau cu viteza intreaga responsabiletate o ai tu,chiar daca altu greseste tot tu ai mers tare si nu ai putut evita,asa ca dati n gura din partea mea,dar nu mai dati vina pe alti cand se intampla o nenorocire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sufar,nus invidios pe voi sau ceva......crezi u ca mi ciuda ca voi mereti cu viteza prin oras? nu mi ciuda dar ma enerveaza ca daca nu va vazut cineva(100+),tot acea persoana ii vinovata.

Cand conduci beat sau cu viteza intreaga responsabiletate o ai tu,chiar daca altu greseste tot tu ai mers tare si nu ai putut evita,asa ca dati n gura din partea mea,dar nu mai dati vina pe alti cand se intampla o nenorocire.

Nu stiu ce-ai citit tu pe aici dar daca chiar citeai totul cu atentie observai ca sunt mai putine accidente cu vitezane si toate sunt la viteze mici si din vina conservarului ... cele cu motoarele de viteze sunt putine dar din pacate marea majoritate fatale . Eu de fiecare data cand era s-o patesc aveam viteza mica sau mergeam linistit,cand merg agresiv sunt vazut si auzit de marea majoritate...

Asa ca ia-ti frumos BMW`ul tau si mergi pe forumul vostru unde sa va plangeti ca motociclistii nu va dau pace,voua pacifistii automobilismului,cei mai sfinti ,mai catolici decat papa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine vad ca deja va luati de bmw-uri,poate voua vii ciuda ca merg si alti tare,si nu va place,vreti numa voi, sa fie toata strada a voastra,mergeti fratilor poate dati deo blonda proasta cu matiz sau stiu eu ce jeep...cai plin de ele,la alea ce sa le faci ca habar nau sa conduca :cheers:

Poate ar fi mai bine sa impartim strada in doua......bmw/moto ... doar bmw are reputatia la fel de proasta ca si moto,la fel suntem nebuni ne place sa mergem tare blablabla...dar macar cand o facem lata sa nu dam vina pe alti.

Respect :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...