Sari la conținut

Accident Magheru-Bucuresti - 24.05.2007


fat
 Share

Postări Recomandate

Tatal meu acum a vazut chiar in fata balconnului sau a fost un accident moto . O motocicleta albasta pe care scria ''Telefonia'' cu nr. b-58-aoi a fost acrosata de un BMW alb de VS . Salvarea la luat pe motocilsit ,iar acum politia facea ancheta urmelor franelor. Dumnezeu sa-l ajute !

Revin cu poze si alte inforamtii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

L-am vazut si eu. Era plin de lume, motocicleta era culcata la cativa zeci de metrii de ambulanta. Victima era pe targa si medicii in jurul lui. Va spun sincer ca nu m-am simtit in stare sa scot aparatul si sa fac poze, desi il aveam la indemana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul se numeste Adi, are un r6 moviestar 2006, a fost acorsat pe magheru de un bmw cabrio cu numere de vaslui, nu avea viteza, bmw-ul a schimbat benzile fara sa se asigure si l-a agatat. 41 de metrii au masurat gaborii ca a alunecat moto. el e la floreasca la spital impreuna cu prietena lui, are ceva la umar, si zgarieturi, prietena lui era mai bine. el era f speriat , l-am sunat dupa si se calmase, si moto..dauna minima,nu foarte tavalita...n-am avut ce bataie sa-i dam lu ala ca erau gaborii acolo in schimb era (cuvant urat) tot ca nu-i ziceau gabori daca Adi traieste sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a...n-am avut ce bataie sa-i dam lu ala ca erau gaborii acolo in schimb era (cuvant urat) tot ca nu-i ziceau gabori daca Adi traieste sau nu...

 

ce-ar fi daca toti vinovatii in accidente rutiere ar manca bataie de la prietenii victimei ? am avut si eu vreo 3 accidente de masina, da nu m-am batut cu nimeni. s-a discutat omeneste indiferent cine a fost vinovatul

 

crezi ca daca il bateati pe om rezolvati ceva ? daca da , ce ?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au shit, not again..

 

o locatie mai exacta a accidentului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o locatie mai exacta...intre scala si McDonalds...undeva p-acolo

 

si dane...nu e vorba ca rezolvam sau nu ceva cu bataia...e vorba ca putea sa omoare un om...dc? pentru ca ia fost lene sa se uite in oglinda....sunt si eu conducator si auto si moto...am inceput cu auto si eu am avut accidente cu auto....dar n-am vatamat pe nimeni...Adi a avut noroc cu carul si nu s-a schilodit din cauza lui...nu-mi face placere sa bat pe nimeni, crede-ma, nu e o placere

 

si cu zicea si n.vasiliu, nu amavut puterea sa fac poze, au filmat aia de la OTV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am fost si eu p acolo si am prins faza cand cel q BMW ul kre a lovit motociclistul vb q politisti spunand k l au depasit 2 cu motoarele si dupa kre a vrut sa schimbe banda cand din senin ia aparut alt motociclist p banda p care vroia sa intre acrosandu l

Editat de bogdanzdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda , ideea e destul de simpla , omu defapt vorbea la telefon sil durea in (cuvant urat), caci el avea bmw, am vb la vreo juma de ora dup aia cu el ca mam dus sa iau motorul, btw il cheama alex, de akolo si era f ingrijorat la fel ca atunci cand uit cafeaua pe fok si imi e ca trebuie sa curatz aragazul dupa , gaborii erau f plictisitzi de viatza ca deobicei trnspirau si se plangeau prin statzie ca e al treilea accident si au decis in graba ca il keama pe bait la sectzie la ora 12 anyweyz romania , nam ce zice , in rest alex e sa zicem ca bine ca nu a fututo mai grav , iar in general imi exprim sincera bagare de (cuvant urat) in televiziunea OTV si in cameranuuuu pizdiiiiiiiiiii care era intrigat sa filmeze motorul avariat , iar la rugamintea mea de a pleka mia dat vestita replika "dar trebuie sa pun si eu ceva in stiri" dupa care lam rugat un pik mai "frumos " si a plekat , dci sex oral lui si lu masa, anyweyz pace, si tzin a multumesc mult alora care lau ajutat pe Alex pakolo

pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am vazut atata violenta. Ca sa-l batem pe BMW-ist, ca l-am "rugat" pe cameraman sa... nu stiu... pt ce??? Ala cu BMW-ul a facut-o intentionat? A dat peste motociclist intentionat? Il iei la bataie... pt ce??? Acum cameramanul... are dreptate. El din asta isi casiga painea... a filmat o motocicleta rasturnata... si??? A facut vreun rau cameramanul? Lasati fratilor atitudinea asta sa-l luati la bataie sa il amenintati etc. Daca facea intentionat, cum am mai citit de-aici ca sunt unii care fac porcarii int rafic doar de-ai dracu!!!! Da. Faceti-i praf. Dar asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica !!!!

 

Despre cretinoidul cu camera si cei asemenea lor: indiferent daca este sau nu meseria lor : EU LE DAU VOIE SA-MI FILMEZE MOTORUL DACA VREAU EU! NU CA I-A DAT VOIE MASA !!! DACA NU VREAU SA MA FILMEZE SAU SA-MI FILMEZE MOTORUL IL F..T IN GURA CU TOT CU TELEVIZIUNEA UNDE LUCREAZA!

Sa zica mersi ca nu si-a luat si una in oki

Prea si-au luat-o in cap jegosii astia de lucratori in mass media! prea cred ca au voie sa faca ce vor ei si ii doare-n k..r de ala care e intins pe jos si abia mai sufla, pe ei ii intereseaza sa fie cat mai mult sange si creieri pe asfalt !! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea si-au luat-o in cap jegosii astia de lucratori in mass media! prea cred ca au voie sa faca ce vor ei si ii doare-n k..r de ala care e intins pe jos si abia mai sufla, pe ei ii intereseaza sa fie cat mai mult sange si creieri pe asfalt !! :cheers:

 

Asta e alta discutie ca si-au luat-o-n cap... Dar... intreb inca odata, A facut vreun rau? Ce naiba mai oameni buni ca nu traim in tara lu' Papura Voda... nu tin partea sub nici o forma nici celui cu BMW-ul nici celui cu OTV-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are voie sa filmeze pe oricine si pe orice atat timp ca este pe un loc public, nu sunt vinovati deloc, cum medicii te salveaza, asa ei filmeaza...si nu trebuie sa-i dai tu acordul sa filmeze motocicleta, oricum baiatul plecase cu ambulanta de mult asa ca nu poti sa zici ca il filma in timp ce era intins pe asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Medicii isi faceau treaba, politistii la fel, cameramanul idem si voi... la fel. Mai intai invatati sa scrieti corect romaneste si apoi criticati.

 

Multa sanatate motociclistului! Cascati bine ochii... nu e de gluma! Pe sosele sunt din ce in ce mai multe masini si din pacate accidentele in care sunt implicate motociclete sunt... nenumarate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are voie sa filmeze pe oricine si pe orice atat timp ca este pe un loc public, nu sunt vinovati deloc, cum medicii te salveaza, asa ei filmeaza...si nu trebuie sa-i dai tu acordul sa filmeze motocicleta, oricum baiatul plecase cu ambulanta de mult asa ca nu poti sa zici ca il filma in timp ce era intins pe asfalt.

 

or avea dreptul legal dar nu si cel moral, dak ar fi o breasla respectabila nu ar mai filma pe la accidente. Siste kkciosi astia de la presa, paraziti, fac audienta din nenorocirea altora. Si in alta ordine de idei ala cu masina nu e primu din N-E care vine sa macelareasca motociclisti in bucuresti, sa stea draq acolo la ei daca aici nu sunt in stare sa se comporte civilizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul se numeste Adi, are un r6 moviestar 2006, a fost acorsat pe magheru de un bmw cabrio cu numere de vaslui, nu avea viteza, bmw-ul a schimbat benzile fara sa se asigure si l-a agatat. 41 de metrii au masurat gaborii ca a alunecat moto. el e la floreasca la spital impreuna cu prietena lui, are ceva la umar, si zgarieturi, prietena lui era mai bine. el era f speriat , l-am sunat dupa si se calmase, si moto..dauna minima,nu foarte tavalita...n-am avut ce bataie sa-i dam lu ala ca erau gaborii acolo in schimb era (cuvant urat) tot ca nu-i ziceau gabori daca Adi traieste sau nu...

 

 

r6 moviestar ?? aveam pretentii de la tine ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...