Sari la conținut

"Intrunirea" de la Azuga, editia a II-a


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere succesul repurtat de prima "editie", am hotarat ca nu putem lasa sezonul sa se termine fara sa mai tragem una in weekendul care a trecut. :laugh:

 

De data asta cam rarefiate motoarele, multi nu au putut veni din cauza lipsei de baza tehnico-materiala ;) la sfarsit de sezon, dar... :D

Din cei pe care ii stiti de pe aici au fost BIG,Cata_M,INXS,Baiazid in trecere sambata .

Locatia: un canton pe drum forestier la 5-6 km de Azuga

Scop: :kick: :baldy: :blbl: :blbl: :ok:

Gazde: localnici-->"H" , "Pi" , Alin

 

 

P.S. De ce dreq nu ma lasa sa pun poze jpg??? :D

THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You cannot upload this type of file

:banana:

 

Am sa revin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intrunire tre sa iti multumim Axa de saramura aia de pastrav si sa ii mai multumim si lu H-asu de faptu ca a aranjat sa facem chefu acolo la canton si sa ii zic si eu :banana: at despre cei ce au venit si nu au reusit sa stea mie imi pare rau da au rata o gramada se stiu ei !!!Ca organizatori ai intrunirilor de la Azuga speram sa fie si mai bine la anu!

Bafta si ne vedem de rev sau mai devreme :blbl:

H-asu si Alin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdvn ziceai ca nu ai putut veni!!! am vazut ca nu ai venit pacat uite ca sa te revansezi ce zici dai o tura cu ceilalti la Azuga weekendu asta e festivalul toamnei la sinaia adica ceva concerte si mai punem de o saramura de pastrav! da tot mai bine a fost la Azuga second edition!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super chef...super distractie...Hasule ai facut un chef de zile mari...mai ca nu-mi venea sa plec de-acolo.defapt am amanat toti plecarea cu o zi :baldy:

o sa vin si eu in Sinaia la festivalul toamnei.trec pe la voi sa :banana:

VREM POZEEEE!!!! :laugh:

in fiecare zi a fost alt meniu...mici..gratar..pastrama..saramura(asta a intrecut-o pe toate) si alte beuturi..La mai multe! :blbl:

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin... deci cum ti se pare gloata? Adunatura asta de oameni criticata pe SBZ ca faceau baie in noroi?  :blbl:

 

3 Cuvinte: "bere", "muzica" si "voie buna"

Pai s-ar putea sa ma abonez...nu cred ca mai scapati de mine :banana:

Gloata criticata pe SBZ? de cine? de cei care au stat acasa probabil si care le e frica si de 3 picaturi de ploaie :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: mie nu mi-a placut deloc! :baldy:

 

adica ce sa imi placa ?!? sa merg atatia km si sa gasesc acolo mici facuti deja... si dupa aia sa ma duc la draq in padure sa aduc lemne sa car ca un bou... (noi... de fapt eram chiar in padure ... trebuiau ridicate de jos taiate si puse pe foc :D )

si dupa aia sa stau eu sa numar navetele de bere... nu intzeleg!!? adica de ce tre sa numar berile pe care le beau ca dupa aia sa nu mai inteleg nika din ce cantau Axa, Pi si Hashu la chitara... pe limba lor acolo... si asa focul de tabara a fost prea mare!!! adica nu inteleg de ce a trebuit sa ardem noi trei carutze de lemne uscate in trei nopti!

si nu mai intzeleg o chestie: de unde dreq a facut rost hashu de atatea fete??? de unde au venit ele ..? adica de ce trebuia sa fie atat de multe... :blbl:

 

si pana la urma cum a ramas? a trebuit sa imi duc motorul meu frumosu pe drumurile alea forestiere cu pietris mult ... adica de ce mi-as baga enduroiul meu mic pe asa niste drumuri... aaa... ca sa nu mai zic ca eu nu am motor de bagat pe circuit de viteza pe serpentinele de la Brasov-Valenii de Munte prin Cheia... adica asa asfalt ca-n palma nu am mai vazut.... :laugh:

 

trebuia io sa stau acasa... :kick:

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu itzi lua... nu ... nu ... te rog.!

deja sunt prea multe idei de ce si unde sa cotrobaim padurile! nu cred ca fac fata!

itzi dai seama ca vor fi si mai multe idei dupa aia!

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Big tre sa recunosti ca te-ai (cuvant urat) pe tine de ras cand am dat cu sutu in prostia aia de pe drum. Pana la padurea de la Romanesti sunt niste mici balize conice de plastic. Una era pe mijlocu drumului rasturnata. Stiti cat de bine e sa vii cu 100 la ora si sa dai un sut? SUPERRRR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Cheia e un adevarat circuit, asfaltul perfect proaspat turnat, viraje unul dupa altul, peisaje superbe,trafic lejer.Totusi , cand tragi de gaz pe iesirea din curba trebuie sa te mai astepti la o caruta cu fan,ceva...

post-13-1095664291_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe..In Cazacu(asa-i zice acolo unde-ati fost voi, sau mai oficial "Unghia mare"), mergeam cu bicicleta cand ma plictiseam..hihi, ati mai gasit oase de animale in jurul hranitorii?(cantonul ala e si observator de vanatoare)

E bine totusi ca v-ati dus anul asta si nu anul trecut pentru ca era ca dupa bombardament bucata de sosea din dreptul fabricii de bere, noi.

 

As vrea sa-l intreb pe Horatiu(it's me, Radu Botoacă) si pe ceilalti baieti din Azuga ce-ar fi crezut Sebi(I miss him...) despre asta... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...