Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ok: :ok: Ok acum ca m-am facut si eu bine,dupa o saptamana care nu m-am putut urca pe motor si nici sa ma dau jos din pat,acum o sa vina si ploile,ce shet,dar nu ma mai mira nimic,ca pe la mine este ca dupa razboi,ca baga astia canalizare si plm ca la noi se lucreaza numai cu capul in dos,de ce sa-i faci asta e romanica noastra cea frumoasa,imi bag (cuvant urat) in ea de romanica,dar asta e om vedea noi maine ce facem,va astapt sa nu care cumva sa nu veniti ca se lasa cu amenzi :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care aveti protectii luati la voi ca nu se stie cum ajungem acasa (io ultima oara aveam nevoie de ghenunchiere ca intrasem in voblaj :( :ok:

John tu stii ca eu am protectii full :moto: :) :ok:

 

 

--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 22:15 -------------

Ma gandesc daca merge sa-i montez umbrele sau o mare pelerina de ploaie :moto: :blbl: :lol: :lol: :lol:

Lope cred ca pot sa te ajut cu niste modificari ptr.umbrelute :guitar: :banpls:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce Dane ti sa mai intamplat sa ajungi taras acasa si te ai invatat minte .....mie imi place fara protectii (sa beau pana cad in genunchi din casca pe post de pahar )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da sa ne umplem burtile de shake si sa bem cappucino pana cadem lati...... wow ce nebuni sunteti :(

 

--- Mesaj completat în 04 Apr 2008 13:39 -------------
<small>--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 22:15 -------------</small><br/>

Lope cred ca pot sa te ajut cu niste modificari ptr.umbrelute :ok: :moto:

 

dan as dori niste umbrelute roz sa se potriveasca cu motorul si niste paiete pe coarne in loc de franjuri de piele si nu in ultimul rand as dori daca se poate o casca cu floricele si inimioare pe care sa scrie ACCEPT :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai se vede ca am imbatranit , deja dupa 2 beri eram ametit

 

--- Mesaj completat în 05 Apr 2008 21:12 -------------
baieti sper ca nu ati zacut dupa atata cafea si sheke-uri ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai se vede ca am imbatranit , deja dupa 2 beri eram ametit

 

--- Mesaj completat în 05 Apr 2008 21:12 -------------

baieti sper ca nu ati zacut dupa atata cafea si sheke-uri ......

Nu am zacut dar nici mult nu mai aveam,eu am plecat pe la vre-o 21.30 ca a doua zi ma ducem la munca dar unii au mai stat acolo si incepuse si ploaia.

 

Baieti ia ziceti care mergeti Sambata pe 12.04.2008 la marsul din piata Constitutiei de la ora 09.00,ca sa stim sa ne intanlim pe la ora 08.30 la Mc.si sa plecam impreuna de acolo cu totii?

Ia sa vedem cati mergem?

Hai care mergeti sa claxonati tare sa auzim si noi :cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora 8:30 :burnout: :hug: ....... frate chiar nu stiam ca este la ora aia, dar de ce nu l-au pus la 6 dim. barem sa stim o treaba, da eu vreau sa vin si sper sa fiu la 8:30 la Mc. , dar sincer la ora aia nu stiu nici sa merg pe picioarele mele daramite pe motor, o sa fac tot posibilul sa ajung imi pun atas cu sac de dormit la motor si conduce altcineva :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata'............!!!! sincer nu prea imi plac marsurile (probabil din cauza ca nu am fost pionier ) prefer plimbarile sau optiunea 2 plimberile ...sa nu mai lungesc vorba , nu cred ca o sa vin sambata ........hai ca mai vb ....noapte buna iris care sta la citit si te-am prins iar :cheers: (ps . daca stati pe topic mai dati refresh din cand in cand ca asa va prind ):burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum mai Dan vrei sa vedem alte persoane , te-ai plictisit de mine :( ....sorry am chef de caterinca ca azi am plans(la figurat nu la propriu) toata ziua de nervi (am stat singurel cu copii acasa :hug: )nici nu va imaginati cum poate fi . bre io sambata la ora 9:oo am tr sa fiu la munca dar poate o sa intarzii 30 de minute - 2 ore :P ....ai ca vb ...........end of transmision ...........!!

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 17:48 -------------
P.S. :burnout: pe bune :hug: dar nu am intrebat care e cauza nobila a acestui mars ....??! scoaterea rompetrol din faliment ??!! (va dati seama sa alimeneze toti odata ) ... glumesc evident :cheers:

acum serios care e cauza ??

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 18:06 -------------
pittbul ......ai de gand sa ne impartasesti si noua o parere doua sau doar citesti (de unde id-ul asta , iubitor , feroce ca... sau e o zodie noua

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 18:07 -------------
aideti bre zicti ceva sau am sa umplu topicul asta de aberatii .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am recuperat motorul de la ursu sambata la prima ora, bre da tare a fost shake-ul ala de capshuni...

 

 

merci adolf ss pt ride back home....

 

 

intre timp am descoperit ca trebuia sa imi schimb fisa pt ca nu mai dadea corent la bojie...sper ca asta a fost si nu mai este nevoie sa o las pe undeva peste noapte :cheers:...capra batrana si puturoasa :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum mai Dan vrei sa vedem alte persoane , te-ai plictisit de mine :P ....sorry am chef de caterinca ca azi am plans(la figurat nu la propriu) toata ziua de nervi (am stat singurel cu copii acasa :( )nici nu va imaginati cum poate fi . bre io sambata la ora 9:oo am tr sa fiu la munca dar poate o sa intarzii 30 de minute - 2 ore :kiss: ....ai ca vb ...........end of transmision ...........!!

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 17:48 -------------

P.S. :burnout: pe bune :lol: dar nu am intrebat care e cauza nobila a acestui mars ....??! scoaterea rompetrol din faliment ??!! (va dati seama sa alimeneze toti odata ) ... glumesc evident :hug:

acum serios care e cauza ??

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 18:06 -------------

pittbul ......ai de gand sa ne impartasesti si noua o parere doua sau doar citesti (de unde id-ul asta , iubitor , feroce ca... sau e o zodie noua

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 18:07 -------------

aideti bre zicti ceva sau am sa umplu topicul asta de aberatii .......

Beei John sa stii ca nu te las pe tine :hug: :what: ptr.nimeni,dar......glumeam,lase ma ca o sa vina si timpul cand o sa stea si ei (copii tai)cu tine si o sa vada si ei cum este la timpul lor si o sa-ti dea un picior peste baston ca sa mai cazi o data,la batranete X-( :haha: glumesc....

Iar cauza nobila este CA SA FIM SI NOI VAZUTI IN TRAFIC,ptr.ca si noi santem participanti la trafic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa deci o dai la sandale daca tot vine vara ...........

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 21:57 -------------</small><br/>ps am sa merg numai in slipi tanga cu semnul interzis pe ei iar in cap am sa port o palarie de paie cu o pana de.... de....pana mea , credeti ca voi fi vazut in trafic / da daca il bat pe un sofer in intersectie cred ca o sa ma fac si auzit , darrr........o sa ma vizitati la 9......acolo la agitati sau veseli ........ hai ca suna astia cu duba la usa sa-i zic lu' mama ca o cauta pe ea ...papa..pa

 

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 21:59 -------------</small><br/>al doilea P.S. :burnout: gata gata nu mai huiduiti ca ma duc la somn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

al treilea P.S. noapte buna !!!

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane eu nici cu tramvaiu nu am mai ieshit,asha ca nu prea am avut ce sa mai zic...Sper sa scap cat mai repede de pedestrie ca deja cedez psihic

 

Beei poopy lase ma ca vine si la tine pe str.soarele odata nu dispera,ce ai mai facut cu motorul? :angryfire: ca eu nu mai pot sa ies cu el din cauza strazilor astea de kakat :angryfire: si am amanat si programarea de ieri de la kaore ca trebuia sa-mi reglez si eu carburatia dar am amanato pe data de 18.04.2008 ce sa-i facio asta e, asa ca nu dispera mergem inainte. :angryfire:

 

 

--- Mesaj completat în 09 Apr 2008 19:47 -------------
Ia spuneti meei ce facem sambata pe 12.04.2008 mergem cu totii la marsul ce se anunta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai am venit de la plimbare,se plimba lumea prin Bucuresti m-am lipit si eu de unii pe la Universitate si m-am plimbat un pic cu ei, pana la urma am renuntat ca erau de viteza baietii si deja ma lasasera nervii, ce sa zic poopy, lasa ca saptamana asta se face am eu un feeling. Mi-am comandat crashbar si bara pt. inca 2 faruri de la louis asa ca astept si eu ceva. Apropo daca are cineva de vanzare sau aude ceva de 2 faruri mai micute sa dea un semn ca le vreau eu, nu mi-am comandat si faruri ca deja sarea rau bugetul si nici nu prea ma pricepeam eu.

Dane in ceea ce priveste marsul eu promit sa vin ca deja mi-am dat intalnire cu cativa prieteni cu chopere dar asta doar daca ma trezesc din betie pana la ora aia, daca nu, puteti sa veniti la mine in fata blocului sa ma tarati din pat sa ma legati cu o funie de motoare si sa ma tarsaiti pana acolo... :angryfire: ...de acolo vin pe jos. :angryfire:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai am venit de la plimbare,se plimba lumea prin Bucuresti m-am lipit si eu de unii pe la Universitate si m-am plimbat un pic cu ei, pana la urma am renuntat ca erau de viteza baietii si deja ma lasasera nervii, ce sa zic poopy, lasa ca saptamana asta se face am eu un feeling. Mi-am comandat crashbar si bara pt. inca 2 faruri de la louis asa ca astept si eu ceva. Apropo daca are cineva de vanzare sau aude ceva de 2 faruri mai micute sa dea un semn ca le vreau eu, nu mi-am comandat si faruri ca deja sarea rau bugetul si nici nu prea ma pricepeam eu.

Dane in ceea ce priveste marsul eu promit sa vin ca deja mi-am dat intalnire cu cativa prieteni cu chopere dar asta doar daca ma trezesc din betie pana la ora aia, daca nu, puteti sa veniti la mine in fata blocului sa ma tarati din pat sa ma legati cu o funie de motoare si sa ma tarsaiti pana acolo... :angryfire: ...de acolo vin pe jos. :angryfire:

 

Lase Lope ca nu te las eu asa cu una,cu doua,daca e nevoie te iau cu japca,plecarea din Pt.Constitutiei este pe la 10.00,asa ca o sa ai timp sa te trezesti,iar de faruri nustiu ce sa zic,imi trebuie ceva ca model sa vad ce pot face,dar nu-ti promit nimic. Mai vorbim Vineri la Mc.

Asfalt uscat la toate lumile,hai ca incep sa o iau razna, bay.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...