Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

batalioane romane sa trecem de Mc. si-apoi sa mergem in constitutiei .........sorry sambata dezertez !!!

 

--- Mesaj completat în 10 Apr 2008 21:21 -------------
dracusorule sper ca ai legat bine capra , ca in seara asta ti-o fur ......felicitari acu ai un supermoto de imi bag unghia in gat ..dar poate poate schimb si eu stilul .....

 

--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 12:40 -------------
............bai stie cineva un Duty Free in bucuresti (need information )!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi promit solemn sa vin si eu!

M-a tras vecinul dracusorul de maneca si vad ca gasca se cam distreaza pe aici.

Pe la 8.30 sper sa mai fiti acolo, sa nu vi se faca de plecat la plimbare. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vecina sa nu spui ca ti-a luat si tie ochii...,dracusorul cu noile roti !!

 

--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 17:10 -------------
care vroia ma SBKhttp://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=ac&act=view&src=db&ID=22523&selpic=1&zoom=1#foto

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tavalit q mobra :angryfire: nu cred k voi fi in stare sa ajung la mc . umar luxat + 1 ou vopsit inainte de pashte :baldy: din radiografia bazinului am int doar atat "oO" app nu a fost vina mea , ci a prostului ce se lauda k are de 20 d ani carnet :angryfire: :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tavalit q mobra :angryfire: nu cred k voi fi in stare sa ajung la mc . umar luxat + 1 ou vopsit inainte de pashte :baldy: din radiografia bazinului am int doar atat "oO" app nu a fost vina mea , ci a prostului ce se lauda k are de 20 d ani carnet :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

 

 

imi pare rau...dar se mai intampla

 

insanatosire grabnica

 

cine zici ca e nenea care are carnetul de 20 de ani? sa stim sa ne ferim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B-11-GAR logan vishiniu' nu le are q prioritatea , vina imi apartzine p de'o parte , k n'am belit ochii , mi'am lasat viatza in mainile altuia :angryfire: aq tre sa'mi fac ji mobra, ma duce peste mia de euro furca , carena , radiator etc etc :angryfire: k de ..... nu am carnet :angryfire: MS pt urare ... asfalt uscat ji MARE atentzie

Editat de CBRel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze dracusorule tocmai azi am citit mesajul ,asa ca ........promit ca nu mai zic la nimeni :angryfire:

 

 

 

 

 

uppppssss :angryfire:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos marsul de sambata, frumoasa organizare, in schimb propun ca urmatorul mars sa fie de 5 minute nu de 10 minute.

Frumoasa si iesirea de vineri zic sa mai facem din astea si data viitoare sa mergem intr-un club unde media de varsta sa fie de un pic mai mare de 14 ani :angryfire: . Oricum a fost frumos pe Motoare.

Eu sambata asta care vine vreau sa fac o plimbare de chopere asa ca pe 19 apr. Piata revolutiei orele 12 - 14.

Hai o saptamana frumoasa si fara incidente , vedeti ca o sa cam ploua saptamana asta.

 

PS: CBRel imi pare rau sa aud ce ai patit, insanatosire grabnica.

Foarte tare faza de vineri cu Solenta si motorul , faza de cascadorii rasului.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOPE IO AZI M-AM DAT CU CARUT-CHOPPER-UL(acu' am vazut si eu ca scriu cu litere MARI) ....iar vinerea care vine daca iesiti dati deveste ca dupa 23;30 ma bag s io.........

CBRel ....ce sa zic man' ...sper sa va faceti bine ( si tu si motorul ) si sa ne vedem sanatosi

....si cu permisul in buzunar !!

 

--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 22:54 -------------
nu ma intrebati decat e motorul !!! ( de 25 de ani :angryfire: )

 

--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 22:59 -------------
jur ca nu mai incarc poze pe acest site

post-18663-1208116385_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOPE IO AZI M-AM DAT CU CARUT-CHOPPER-UL(acu' am vazut si eu ca scriu cu litere MARI) ....iar vinerea care vine daca iesiti dati deveste ca dupa 23;30 ma bag s io.........

CBRel ....ce sa zic man' ...sper sa va faceti bine ( si tu si motorul ) si sa ne vedem sanatosi

....si cu permisul in buzunar !!

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 22:54 -------------</small><br/>nu ma intrebati decat e motorul !!! ( de 25 de ani :bigstar: )

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 22:59 -------------</small><br/>jur ca nu mai incarc poze pe acest site

 

Cu ce CARUT-CHOPPER te-ai dat mestere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...