Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

au preturile mari man ........8 lei pt un suc de 0,25 ..........in rest mancarea e cam scumpa la pret dar merita !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite o idee ..........vineri la ora 7 toata lumea , mergem sa cautam locatie noua . din bar in bar pana gasim ceva calumea !!!

totusi .......se baga careva la transfagarasan ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite o idee ..........vineri la ora 7 toata lumea , mergem sa cautam locatie noua . din bar in bar pana gasim ceva calumea !!!

totusi .......se baga careva la transfagarasan ???

Daca fac rost de bani, vin si eu pe transfagarasan...

Cat despre colindatul din bar in bar, nu prea sunt baruri calumea prin cartier din pacate. Oricum, ne-om descurca noi cumva, ca doar suntem oamnei mari :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ca sa priceapa toata lumea SAMBATA 27 IUNIE ORA 8:00 DUPA CE FAC PLINUL LA OMV AM SA FAC UN POPAS IN PIATA CONSTITUTIEI UNDE , CINE DORESTE SA MEARGA POATE VENII .......LA ORA 8:30 AM PLECAT LA DRUM ........SE MERGE CU VITEZA LEGALA ........CINE VINE SA-SI IA CORT SI SAC DE DORMIT ( CAMPARE PE UNDE NE PRINDE SEARA ) un sac de dormit am eu in plus pt cine nu are !!!!!

ps. daca nu e ploaie peste 25 L/mp excursia se tine oricum !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca ajung azi. Am de montat un (h)aer conditionat, si nu cred ca il termin in 1 ora.. de la 7 cind ajung acasa, pina la 8, cind va vedeti voi la Mc... Anywho, distractie placuta!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

si eu sunt rahovist!!! Nu am moto de mult timp, si acum am intrat si pe aici pe forum. Dince am citit intalnirea se face la MC la sebastian. In fiecare sambata? La ce ora? Eu acum pe perioada verii am sa stau mai mult prin berceni, dar vreau cunosc cat mai multa lume din rahova.

Editat de sulta_00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

si eu sunt rahovist!!! Nu am moto de mult timp, si acum am intrat si pe aici pe forum. Dince am citit intalnirea se face la MC la sebastian. In fiecare sambata? La ce ora? Eu acum pe perioada verii am sa stau mai mult prin berceni, dar vreau cunosc cat mai multa lume din rahova.

In fiecare vineri pe la orele 20:00, la Mc trafic greu. Oricum, cautam o noua locatie pentru intalnirea saptamanala, un bar, pizzerie ceva...insa nu am gasit inca nimic satisfacator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare vineri pe la orele 20:00, la Mc trafic greu. Oricum, cautam o noua locatie pentru intalnirea saptamanala, un bar, pizzerie ceva...insa nu am gasit inca nimic satisfacator.

 

dragii mei rahovari, stiu ca suntem vai de capul nostru din punct de vedere financiar... dar, zau! eu ma ofer sa cumpar un pavilion...voi veniti cu scaune si mese si gasiti un loc, ne aprovizionam cu bere fara alcool de la butic si gata! ne intalnim unde vor muschii vostri, daca la mc donald's nu va mai place! :)

eeeee, comedie!

fara bani si cu pretentii!! :)

 

cred ca stiti ca glumesc, da?

dar, uite, eu am venit cu o idee!

 

hai va pup!

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Salutare fratilor!

Marius Stanescu ma numesc si sint din Tulcea...

Am o intrebare in special ptr baietii din Ferentari,la noi la Tulcea se tot baga unul in seama cu numele de razbunatoru http://wildmotors.forumgratuit.ro/sa-ne-cu...8/salut-t45.htm il cunoasteti...este super tipul...face si drege.

multumesc anticipat si-mi cer scuze daca am deranjat,numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chopere nu am vazut prin Ferentari,Mercedesuri da :)

 

 

cum bai boss sa nu fie ? ie si dalea cu sclipici pe ele si cu coarne d-alea marfa ... ie si dalea cu mai multe cifre pe bord decat am vazut eu pana in clasa a 4-a si ie si d-alea cu cauciucurile alea cu galme pe ele de se da astia pe munte cu ele , cu parbrize fumurii si cu cd-uri lipite pe rezervores :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...