Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Iar cum zice puppy ca nu vrea respect.... adica daca unul ma injura , eu sa ma fac ca nu aud si sa nu-i dau una peste ochii?

N-am nevoie sa se dea nimeni din calea mea, dar nici sa ma scuipe degeaba, din cauza altora.

Faceam referire strict la respectul in trafic. Daca da vre-o curva de sfant sa te scuipe careva, ori imi iua bataie grav, ori o dau...Si nu doar daca e vorba de tine, ci de oricare alta cunostinta :lol: Oricum, in trafic ne respecta doar cine are minte si pricepe...Oricate campanii am face, melteanu indobitocit n-o sa priceapa o iota, asa ca, ma bucur de fiecare data cand fac loc in trafic cuiva si-mi ridica mana sau pune avariile, iar daca nu o face, tot nu-mi pare rau ca l-am lasat sa treaca sau ca i-am facut loc.

 

Yo cu cine ma cert sa ma scoata la o cafea? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ia gata ca m-a invitat la cafea :))

daca pot, merg si pe Cheia, sa iei o franghie cu tine, sa te remorchez, nu vreau sa te astept ca pe urechiusa :lol:

Mesaj completat

 

oare asa sa fie ?? :lol: ramane de demonstrat ...... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu (catalin)propun sa se faca poligonul pt categoria A de genul asta:

 

 

dar treaba cu 21 de ani mi se pare o prostie pt ca oricum barbatilor nu le vine mintea la cap nici la 80 de ani

si oricum nu e nici o diferenta de mentalitate de la 18 ani la 21

dar trebuie sa recunoastem cu totii ca la noi examenul moto e o bashina si pentru siguranta, in primul rand al noilor posesori de categoria A, o indemanare si experienta mai mare ii poate scapa de la ''necaz'' , iar cei care nu sunt in stare sa o "acumuleze" (indemanarea ca experienta o dezvolti in "jungla") sa mearga cu ratb-ul.

sa nu se supere nici un incepator pe mine, ca ce face baiatul in filmulet nici eu nu cred ca as reusi din prima sau a doua sau a treia sau...

dar daca am face scoala de genul asta nu ar mai trebui sa dam bani la baietii de pe amkart pt cursuri de "pilotaj", sa fim in stare sa luam un viraj sau sa evitam o tuta care iti intorce in fata(pe linia continua) chiar la 100 la ora.

 

in legatura cu tobele zgomotoase, nu am nimic impotriva lor pt ca de multe ori, in trafic esti auzit si dupa aia esti vazut in obiectele alea puse de decor pe masina, in care ar trebui sa vezi in spate si nu sa vezi cum iti sta rimelu sau sa-ti faci buzele. Dar sunt anumite situatii, de bun simt, cand putem ca nu turam motorul intr-o veselie, ca poate zgomotul facut de "mobra" face altora de 10 ori mai mult rau decat ne face noua bine...

Deci sa nu ma intelegeti gresit... sunt pro tobe sport dar sa le folosim mai cu cap.

 

ma scuzati ca am postat pe id-ul inei, dar mie mi-e lene sa-mi fac id

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ina , asa mai creste media de viata in romania cu 3 ani !! :cheers:

 

da ce sunteti bre' motociclisti sau mormociclisti .....va sperie un pic de ploaie !!

 

Daneeeeee deja se transforma in orgie , maine poimaine apareti pe la Mc. cu pantalonii de piele decupati in fund .. :(

 

Cristi , facem rost de niste genunchere si sa vezi cum inveti !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daneeeeee deja se transforma in orgie , maine poimaine apareti pe la Mc. cu pantalonii de piele decupati in fund

 

 

 

Si care este problema?

E o tara democratica si oricine face ce vrea,sau cum vrea, deci sa ne traiasca Romanica. :( ;)

Mesaj completat

lumea este la arc nu pe forum :wink: la fite unde sunt motoare frumoase r1 si alte motoare nebune

 

Ce bine e de unii, dar unii mai si muncesc, asta e viata. Bafta.

Mesaj completat

:D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai pe la Mc... care se baga??

puate facem si o plimbarica..:(;)

Hai satanishtii mei mucosi sa va vad:))

sunt la CEC, platesc amenda :cheers:

deci, ati belit ceva, iar va terorizez !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa`mi bag (cuvant urat)`n mortii iei de treaba, ca nu am si eu noroc sa ma bucur de motoru asta ...... ieri mi-a cazut electroventilatoru :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu (catalin)propun sa se faca poligonul pt categoria A de genul asta:

 

 

dar treaba cu 21 de ani mi se pare o prostie pt ca oricum barbatilor nu le vine mintea la cap nici la 80 de ani

si oricum nu e nici o diferenta de mentalitate de la 18 ani la 21

dar trebuie sa recunoastem cu totii ca la noi examenul moto e o bashina si pentru siguranta, in primul rand al noilor posesori de categoria A, o indemanare si experienta mai mare ii poate scapa de la ''necaz'' , iar cei care nu sunt in stare sa o "acumuleze" (indemanarea ca experienta o dezvolti in "jungla") sa mearga cu ratb-ul.

sa nu se supere nici un incepator pe mine, ca ce face baiatul in filmulet nici eu nu cred ca as reusi din prima sau a doua sau a treia sau...

dar daca am face scoala de genul asta nu ar mai trebui sa dam bani la baietii de pe amkart pt cursuri de "pilotaj", sa fim in stare sa luam un viraj sau sa evitam o tuta care iti intorce in fata(pe linia continua) chiar la 100 la ora.

 

in legatura cu tobele zgomotoase, nu am nimic impotriva lor pt ca de multe ori, in trafic esti auzit si dupa aia esti vazut in obiectele alea puse de decor pe masina, in care ar trebui sa vezi in spate si nu sa vezi cum iti sta rimelu sau sa-ti faci buzele. Dar sunt anumite situatii, de bun simt, cand putem ca nu turam motorul intr-o veselie, ca poate zgomotul facut de "mobra" face altora de 10 ori mai mult rau decat ne face noua bine...

Deci sa nu ma intelegeti gresit... sunt pro tobe sport dar sa le folosim mai cu cap.

 

ma scuzati ca am postat pe id-ul inei, dar mie mi-e lene sa-mi fac id

 

 

INA eu spun sa facem astfel de examen....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INA eu spun sa facem astfel de examen....

 

 

esti sigur ca poti sa faci asa ceva cu motorul tau ? :cheers:

Mesaj completat

care vrea plimbare la mc diseara la 8

 

ne vedem la mec la 8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la Mc?

Daca e frumos , se stieeee! ;)

 

ghici ce? era sa pierd placuta de inmatriculare :(

Reisar Satanist Violator de Babe ce esti! :wink: , cauta si tu pe cineva sa ti`l prinda in 2 nituri sa nu mai ai treaba sau prinde`l mai bine in suruburi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e frumos , se stieeee! :(

 

 

Reisar Satanist Violator de Babe ce esti! ;) , cauta si tu pe cineva sa ti`l prinda in 2 nituri sa nu mai ai treaba sau prinde`l mai bine in suruburi :cheers:

 

il nituiesc eu ....daca pune toba stock .!!! :wink:

 

Mesaj completat

iete aici ceva realist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...