Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

ba prietene cu urechi pe casca, in primul rand NU eu singur am pus numele, am facut-o toti in parcare la victoriei vineri, tu erai prea aiurit sa poti fi atent la noi.

Vad ca ma chinui degeaba, de parca o fac pentru mine doar. N-aveti decat sa o ardeti asa si de acum incolo :what:

Ma voi interesa unde pot imprima blazonul pe geaca, eu il voi pune, si vor fi si altii.

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate nu toti am fost la victoriei unde ati discutat voi numele..si daca nu eram atent ce? puteai sa zici..ba vino incoa ca discutam ceva toti..dar voi ati vorbit intre voi , oricum parerea mea nu conteaza din moment ce nu am treaba cu "clubul" , 'succesuri' :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa va spun si eu o parere :lol: ....

in primu rand prima disensiune vad ca s-a creat :lol:)))

 

dar luati in calcul urmatoarele:

 

1. cati dintre voi sunteti dispusi sa transofrmati "intalnirea de vineri seara de la mec " si sa o ierarhizati ? cu sefi, membri, prospecti, aspiranti etc

2. cati dintre voi sunteti in stare sa mergeti in grup si sa aveti grija si de ala de langa voi la drum lung

3. cati sunteti dispusi sa raspundeti la telefon la 3 dimineatza ca a facut unu pana la speriatii din deal sau sa lasati femeiea in (cuvant urat) goala si sa plecati ca e nevoie de voi

4. cine e in stare sa preia responsabilitatile de coordonare si sa alcatuiasca un nucleu pe langa care sa se infiinteze tot grupu

5. va stiti toti intre voi cum va cheama ?

6. aveti nevoie pe langa responsabilitatile de la munca, familie, casa, etc de inca un rand de responsabilitati ?

7. vreti sa transformati o intalnire de vineri seara unde vii la barfa in intalnire unde vii ca e obligatoriu ?

mai sunt da a sunat tel si am uitat ideea ....

 

iar ca sa se vada frumos acelasi patch pe spate si pe motoare, sa va vada femeile sa futetzi cat mai mult si sa va admire lumea pe strada nu e nevoie de club... va facetzi patchurile le purtati si faceti in continuare ceea ce faceti ....

 

revin pe masura ce imi mai vin idei :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Dane :lol: era "azi" dar eu am ajuns la 4 dimineata acasa :lol:)

 

Asa, sa ne intoarcem la oile noastre...

 

Ideea de club a venit intr-o seara cand eram foarte multi la Mc, glume, poante, se simteau bine toti. Am observat apoi ca devenim din ce in ce mai uniti, nu numai noi intre noi, dar si cu alti motociclisti din trafic.

Atunci m-am gandit:

"Ce ar fi daca am face un club?"

"Sa ne numim cumva?"

"Ce ar fi daca vinerea cand bantuim spre Piata Victoriei / ikea / Biker`s 15-20 motociclisti sa ne cunoasca lumea dupa emblema de pe geci...Sunt baietii/fetele din clubul X"

Am vorbit apoi cu Razvan (pittbul) sa imi zica ce parere are, i s-a parut ok ideea, asa ca am supus la un mic "vot" cine ar fi pentru club? Surpriza, 90% au fost pentru, sau chiar 100% nu imi mai aduc aminte exact.

Ramane sa hotaram toti, daca o sa fie cu acte, sau daca v-a ramane doar un nume si o poza pe geci. Deocamdata nu e nimic batut in cuie. In functie de amploare, v`or exista reguli, din cate am retinut eu, se ocupa Razvan impreuna cu sotia lui de partea asta.

V-am rugat totusi sa alegeti din pozele puse intr-un post anterior, emblema clubului.

Eu sunt pentru numarul 5 :what:

ist26384077evilbulldog.jpg

Beeeeeei va fierbe mintile bine, eu am zis ca voi glumiti, dar vad ca ea amploare idea, nu stiu ce sa zic, dar nu pot sa ma gandesc acum in fata PC-ului,vorbim cand ne vom intanli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeeeei va fierbe mintile bine, eu am zis ca voi glumiti, dar vad ca ea amploare idea, nu stiu ce sa zic, dar nu pot sa ma gandesc acum in fata PC-ului,vorbim cand ne vom intanli.

 

Dane, daca poti, vino in seara asta la mc sa vorbim, or sa mai fie cativa baieti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu , am inceput discutia dar ne-am luat cu altele . O continuam vineri , cand va creste audienta . Dezamagitor de putini am fost la mec in seara asta

Editat de MKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate! Iar scrii shogunul aici pe forum? Scrie si tu mai putin ca n-am chef de citit... :lol:

 

dai o cola ?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost plictiseala mare azi si cu m-a prins in casa, am avut timp sa caut cateva poze vis-a-vis de ideea unui club, club moto.

O sa incerc sa le aranjez bine, numerotate, astfel incat sa va spuneti parerea, care va plac mai mult.

Alegeti cu atentie, poza v-a reprezenta clubul, v-a sta pe geci si motoare, ramane sa stabilim ulterior.

Clubul se va numi " Wild Dog " asta ca sa nu puneti intrebari de ce am pus poze cu caini drept blazon.

 

Astept pareri

 

1. De ce-ti plac tie cainii astia grasi si urati?

2. Luci si Puppy au dreptate cu clubul... si daca e cu ierarhie, alea-alea... drum bun si cale batuta! Prea multe responsabilitati pentru prea putin.

Ca o paranteza, ma "recomandase" Lope la Chopper Academy...d-asta, cum ii zice...prospect... dar credeti ca m-a mai intrebat cineva ceva de atunci?? sau sa ma intrebe daca mai exist? asa ca... sunt dezamagita total de cluburi...

3. Daca e sa facem doar un nume, un logo si sa ne punem chestii pe geci sau alte alea, fara nimic legal, ma bag si eu. Dar numai daca e cel putin alta rasa de catel.... :D

4. Si uite modele de chestii de pus pe geci... gasite pe net...ca model... si trei facute de mine... ca model :lol: (recunosc ca as fi putut sa fac si unele mai serioase, dar nu am vrut)

 

 

post-36202-1276013738_thumb.jpgpost-36202-1276013750_thumb.pngpost-36202-1276013765_thumb.pngpost-36202-1276013794_thumb.jpgpost-36202-1276013830.jpegpost-36202-1276013877_thumb.pngpost-36202-1276013932_thumb.png

 

 

post-36202-1276015487_thumb.jpgpost-36202-1276015426_thumb.jpgpost-36202-1276015448_thumb.jpg

 

ENJOY!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...