Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

camere de 21 gasesti la Motomania in Pipera.

 

Multumesc, nu mai e nevoie, vand motorul ca am nevoie de bani, sunt imobilizat la pat, se pare ca pierd sezonul asta si poate cel de la anul. A dat o vaca peste mine, nu a respectat cedeaza trecerea. Imi pare rau ca n-am apucat sa va cunosc, poate anul viitor cand o sa iau un moto ceva mai mic, cu 3 tije in picior nu cred ca mai pot stapani vacutza mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit degeaba la 19:00 la MC. Nu s-a prezentat nimeni ...... Lipsa de seriozitate :P

Salut,

nu fi suparat...dar vinerea este intalnirea...se pare ca ai ajuns cu o zi mai devreme :makeout:.

Te asteptam maine, fara gluma...

Sa ai asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, nu mai e nevoie, vand motorul ca am nevoie de bani, sunt imobilizat la pat, se pare ca pierd sezonul asta si poate cel de la anul. A dat o vaca peste mine, nu a respectat cedeaza trecerea. Imi pare rau ca n-am apucat sa va cunosc, poate anul viitor cand o sa iau un moto ceva mai mic, cu 3 tije in picior nu cred ca mai pot stapani vacutza mea.

 

Imi pare rau sa aud asta.

Insanatosire grabnica si fara sechele.

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io inca in lucru spre a deveni motociclista dar cu spiritul si inima langa voi...

 

Deocamdata doar cu bicla si ... conserva :scratch: - dar doar deocamdata

te asteptam vineri ora 19:00 la mc-ul de la brancoveanu cu bicla :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, nu mai e nevoie, vand motorul ca am nevoie de bani, sunt imobilizat la pat, se pare ca pierd sezonul asta si poate cel de la anul. A dat o vaca peste mine, nu a respectat cedeaza trecerea. Imi pare rau ca n-am apucat sa va cunosc, poate anul viitor cand o sa iau un moto ceva mai mic, cu 3 tije in picior nu cred ca mai pot stapani vacutza mea.

Imi pare rau de ce ti s-a intamplat. Insanatosire grabnica. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

 

Va asteptam cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cineva" vine MEREU, intrebarea este daca vi TU in seara asta ! :bounce:

 

Din pacate ... desi plecata inspre voi ... n-am mai reusit sa ajung ... traficul si serviciul n-au tinut cu mine. Dar daca asa se pune problema ... atunci cu siguranta ne vedem.

 

Multumesc :D) si imi pare rau ca am ratat vinerea asta :rock:(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vad ca nu mai da nimeni nici un semn pe aici de vreo 2 saptamani. Acum ca a trecut caldura cea mare a venit vremea de plimbare :bounce: Daca vrea cineva sa iasa sa anunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vad ca nu mai da nimeni nici un semn pe aici de vreo 2 saptamani. Acum ca a trecut caldura cea mare a venit vremea de plimbare :cheers: Daca vrea cineva sa iasa sa anunte.

 

Cine vrea sa iasa sa anunte pe cine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vad ca nu mai da nimeni nici un semn pe aici de vreo 2 saptamani. Acum ca a trecut caldura cea mare a venit vremea de plimbare :banana: Daca vrea cineva sa iasa sa anunte.

 

Iesirile se anunta pe forumul BERCENARI-lor, aici se poarta discutii mai generale. Daca esti interesat si esti si Bercenar (dar nu neaparat!) viziteaza http://forum.bercenari.ro sa ne cunoastem mai bine! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Address Not Found

 

Firefox can't find the server at forum.bercenari.ro. :cheers:

 

corect este : forum.bercenarii.ro

 

Address Not Found

 

Firefox can't find the server at forum.bercenari.ro. :banana:

 

corect este : forum.bercenarii.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...