Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Yo am iesit azi...

Mi-am facut curaj plimbandu-ma prin parcarea subterana vreo 10 min, apoi m-am repezit pana la Pta Sudului - IRA - Ap Patriei si din nou garaj.

A fost frig ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yo am iesit azi...

Mi-am facut curaj plimbandu-ma prin parcarea subterana vreo 10 min, apoi m-am repezit pana la Pta Sudului - IRA - Ap Patriei si din nou garaj.

A fost frig ...

Respect man :10: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La tine in living, poate!

 

Kosh, ai revenit printre noi (adica cu ginduri linistite) si eu m-am aventurat prin decembrie la o iesire berceni-obor, zburda-u dintii in toate directiile pe un zimbet de tot chinul, hai ca mai avem un pic.....

 

App... ce sti de baietii de la amckart .... aia cu acel curs de perfectionare, face banii? Ma bate rau un gind cu ei.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosh, ai revenit printre noi (adica cu ginduri linistite) si eu m-am aventurat prin decembrie la o iesire berceni-obor, zburda-u dintii in toate directiile pe un zimbet de tot chinul, hai ca mai avem un pic.....

 

App... ce sti de baietii de la amckart .... aia cu acel curs de perfectionare, face banii? Ma bate rau un gind cu ei.

Iti recomand cursul de pe Amkart oricata experienta ai avea pe 2 roti.

 

Chiar au fost 16 grade astazi in Bucuresti - respectiv 10 grade in padure la Pustnicu :peace: -> trebuie sa imi iau un cross numai al meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand cursul de pe Amkart oricata experienta ai avea pe 2 roti.

 

Chiar au fost 16 grade astazi in Bucuresti - respectiv 10 grade in padure la Pustnicu :peace: -> trebuie sa imi iau un cross numai al meu

 

Mai omule ..... esti de top .... ai grija cu cross-ul ala, ai grija de tine, ca esti baiat bun.

Tu ai facut cursul ala de la amckart?

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule ..... esti de top .... ai grija cu cross-ul ala, ai grija de tine, ca esti baiat bun.

Tu ai facut cursul ala de la amckart?

Anul trecut chiar aveam de gand sa ma inscriu - am tot amanat si a trecut anul - sper ca anul asta sa nu il ratez :)

 

Cross de maxim 400 - m-am dat cu un dr 650 - vaca grasa dar isi face treaba pe camp. Cu una mai usurica cred ca ar fi distractie maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut chiar aveam de gand sa ma inscriu - am tot amanat si a trecut anul - sper ca anul asta sa nu il ratez :)

 

Cross de maxim 400 - m-am dat cu un dr 650 - vaca grasa dar isi face treaba pe camp. Cu una mai usurica cred ca ar fi distractie maxima

 

Ce sa-ti zic, bafta multa in alegerea motorului, si sa-ti aduca numai bucurii. Un client de-al meu face excursii pe munti, am vazut filmulete - super!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan nu imi permit inca o motocicleta. Era doar o idee.

 

De prin plimbari de asta vara

 

 

Momentan nu imi permit inca o motocicleta. Era doar o idee.

 

De prin plimbari de asta vara

Multzam Alex, pe asa vreme sunt mai mult decat bine venite pozele!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit azi iar! Abia ce m-am intors de la un client situat pe Soseaua Electronicii, Obor.

Daca nu sunteti extrem de frigurosi, se poate circula cu moto prin Bucuresti, acum ca este uscat pe jos.

 

Am facut azi 26km ... a fost super!! Just what tha' doctor ordered!

Am avut si aventuri : pe la Obor mi-a intrat claxonul in greva! In fata blocului la mine, evident a functionat!

 

Anyway... ma bate gandu' de-o Bucuresti - Alexandria insa am inteles ca se impute vremea iar!

Hai cu +15 grade afara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ... am iesit iar azi. Abia ce m-am intors din Piata Amzei - Cultural ...

Cam frig la gladiole...

 

Intrebare pentru cunoscatori: de ce puii mei nu mai merge claxonul?? Adica merge cand isi aduce aminte ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ... am iesit iar azi. Abia ce m-am intors din Piata Amzei - Cultural ...

Cam frig la gladiole...

 

Intrebare pentru cunoscatori: de ce puii mei nu mai merge claxonul?? Adica merge cand isi aduce aminte ???

eu am patit ceva in genul asta primavara trecuta. Am pus-o pe seama bateriei atunci - si-a revenit dupa o sesiune de "forja"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ... am iesit iar azi. Abia ce m-am intors din Piata Amzei - Cultural ...

Cam frig la gladiole...

 

Intrebare pentru cunoscatori: de ce puii mei nu mai merge claxonul?? Adica merge cand isi aduce aminte ???

 

Contact imperfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kosh: condensul, mizeria, oxidarea il iau glasul. nu cred sa-l poti desface, asa ca atunci cind isi revine, da-i si suna-l mai indelung. nu cred ca merge sa-i dai cu 'sprei' cand suna...dar daca e pe moarte si faci vre-o proba de-l revigoreaza, sa ne-o zici si noua la prima bere...

nu ma-ndoiesc ca-i verificat de-i vine 'gaz', altfel trebuie sa te uiti urat la buton sau fire

daca iesi la plimbare si vrei sa nu fii singur cand iti maltratezi, zii (ai pm)... ma duc sa caut o ranga si un ciocan mai mare :D

 

@all: care aveti mobrele la-ndemana, poate punem de-o plimbare

 

@poze ciorap: la prima vedere par a fi deplasat, nu stiu ce m-apuca cateodata, nu-s asa deobicei :rusinica:. asa ca ii cer scuze cbetei pentru 'v' din prima poza...aaaa si lui allen ca l-am strans cu jaka si lui suzi ca i-am presarat nisip in rezervor (... credeam ca nu m-a vazut nimeni:P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ... am iesit iar azi. Abia ce m-am intors din Piata Amzei - Cultural ...

Cam frig la gladiole...

 

Intrebare pentru cunoscatori: de ce puii mei nu mai merge claxonul?? Adica merge cand isi aduce aminte ???

Tu ai mereu chef de munca !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-14006-0-16711300-1360938989_thumb.jpgpost-14006-0-20566000-1360939027_thumb.jpg



Pentru ca sambata am iesit la prima tura prin oras pe anul acesta si m-am intors con-ser-va, m-am gandit totusi sa imi anihilez nevoia vantului prin "plete"... momentan... tot pe 2 roti.

 

Ce parere aveti, merge comparatia eco vs. fuel?

Editat de cbeta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...