Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Ma bate gandul la o Xr1000 de la Shoei, sau R1 de la Schuberth - am mai avut S1, fratele mai "touring" al lui R1 si am fost multumit de ea. Vedem ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bate gandul la o Xr1000 de la Shoei, sau R1 de la Schuberth - am mai avut S1, fratele mai "touring" al lui R1 si am fost multumit de ea. Vedem ....

Vino pana la baietii de la ElfWorkshop, ei sunt cu Shoei. Probezi, vezi cum ti se aseaza pe cap ca sa stii ce comanzi. Cu siguranta mai au XR1000 pe raft.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino pana la baietii de la ElfWorkshop, ei sunt cu Shoei. Probezi, vezi cum ti se aseaza pe cap ca sa stii ce comanzi. Cu siguranta mai au XR1000 pe raft.

 

Am mai gasit un X-Spirit ce suna si mai bine decat Xr1000 - acum sa vina salariul si ma duc la probat.

 

Iesim pe undeva maine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Bercenarilor .

Se pare ca pana la urma coltul ierbii a aparut,temperatura e in continua crestere iar unii din voi am vazut ca ati incalecat pe-o sa ( nu toti pe una :)))))); fiecare pe a lui (ei). Saptamana asta la Mac? In locul unde ne intalneam am vazut ca e amenajat frumos. S-ar putea ca Politia Locala sa ne goneasca de acolo. Trebuie sa ne mutam in alt cartier :)))))

In alta ordine de idei ati vazut ca la Master Chef este un coleg motoretist ? E unul de la scoala de pilotaj Amckart. Deci si motoretistii stiu sa gatesca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok batrana, ms de intrebare...

N-au luat cine stie ce... politia spune c'ar fi vorba despre niste copii...

Pai, din punctul de vedere al militiei ...... toti sint copii (daca nu violeaza, ca atunci s-ar da de gol), bine ca n-au lovit-o, ca astia de frica omoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia au furat biscutii pe care-i dadea asta batrana de pomana la biserica... :crack:

Asta am zis si eu, bine dreaq ca nu i-a auzit... adormise cu televizorul deschis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia au furat biscutii pe care-i dadea asta batrana de pomana la biserica... :crack:

Asta am zis si eu, bine dreaq ca nu i-a auzit... adormise cu televizorul deschis...

Mai, biscuitii - ii meritau din plin hotii, dar si cu ceai care poate fi si rece nu neaaparat cald, n-a fost pregatita mamaie, numai ca este meniu de scoala de corectie - nu in aer respirabil (respectiv casele batrinilor nostrii)!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vroiam sa vad ascutitoarea de Fireblade :D

Pai ai sa vezi, am o poza cu moto exact ce vrei ...... Bucuresti-Oltenita-Gurgiu-Bucuresti ... te uiti, este rosie, aproape 1000 cc, asta e! Zici ca-i sor-sa.

 

Salutare Bercenarilor .

Se pare ca pana la urma coltul ierbii a aparut,temperatura e in continua crestere iar unii din voi am vazut ca ati incalecat pe-o sa ( nu toti pe una :)))))); fiecare pe a lui (ei). Saptamana asta la Mac? In locul unde ne intalneam am vazut ca e amenajat frumos. S-ar putea ca Politia Locala sa ne goneasca de acolo. Trebuie sa ne mutam in alt cartier :)))))

In alta ordine de idei ati vazut ca la Master Chef este un coleg motoretist ? E unul de la scoala de pilotaj Amckart. Deci si motoretistii stiu sa gatesca

Cum dumnezeului ai reusit tu - nu stiu, eu de 2 intruniri, n-am reusit sa-l induplec pe Raul sa ma accepte la Bercenari, data trecuta cind te-am citit, parca si tu erai in club, acum mai stai pe ginduri? Ai grija, ca Raul se sfatuie cu Lord si mai ales cu Kosh, basca cu ceva fomei, e de rau, cine stie cine ne ia sector'u.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai sa vezi, am o poza cu moto exact ce vrei ...... Bucuresti-Oltenita-Gurgiu-Bucuresti ... te uiti, este rosie, aproape 1000 cc, asta e! Zici ca-i sor-sa.

 

Cum dumnezeului ai reusit tu - nu stiu, eu de 2 intruniri, n-am reusit sa-l induplec pe Raul sa ma accepte la Bercenari, data trecuta cind te-am citit, parca si tu erai in club, acum mai stai pe ginduri? Ai grija, ca Raul se sfatuie cu Lord si mai ales cu Kosh, basca cu ceva fomei, e de rau, cine stie cine ne ia sector'u.

Buna dimineata!.........Chellaru a muncit mult, a bagat multi km......... :), multe beri la Bercenari......eheeeeee, ai mult de munca :crack:

@ CIORAP.......nu m-am trezit, ssssssstttttttt :)

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata paine cu usturoi a mancat Chellaru pana sa ajunga membru :)))

@ Raul - Poti sa stai acasa azi, iti dau eu liber, e frectie pe la birou.

Railor! Ma puneti la post pe piine cu usturoi (usturoiul cred ca a aparut ca n-am pus toate persoanele in comitet - am uitat de Ciorap, Tzulae si altii pe care nu-i cunosc inca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...