Sari la conținut

Super Stock 1000 CMC 2004


Speed_Demon
 Share

Postări Recomandate

@Speed Demon, ai uitat sa clarifici ceva: "cea mai tare" la ce?

 

- performante - astea-s masurabile si ZX-10 e king anul asta, chiar daca e vb de sutimi de secunda care la 90% din motoristi nu pot fi sesizabile

- design - subiectiv rau domeniul si aici putem sa ne "certam" pana cand o sa apara motoare cu microfuziune ca se terminase benzina de mult :laugh:

- tare in sensul literal , adica crash test? :what:

 

@prajitorul din orz normal ca stiu aia de la suzuki de combinatie, au zis ca imi dau un gsxr-1000 la schimb pe simson daca postez aici :laugh:

Sa inteleg ca nu ai pasiune pt nimic si daca te uiti la fotbal nu zici niciodata "au jucat echipa X cu Y si i-am batut cu 3-0".

 

PS: se scrie SIMSON, paganule B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Speed Demon, ai uitat sa clarifici ceva: "cea mai tare" la ce?

 

- performante - astea-s masurabile si ZX-10 e king anul asta, chiar daca e vb de sutimi de secunda care la 90% din motoristi nu pot fi sesizabile

- design - subiectiv rau domeniul si aici putem sa ne "certam" pana cand o sa apara motoare cu microfuziune ca se terminase benzina de mult  :laugh:

- tare in sensul literal , adica crash test?  :what:

 

@prajitorul din orz normal ca stiu aia de la suzuki de combinatie, au zis ca imi dau un gsxr-1000 la schimb pe simson daca postez aici  :laugh:

Sa inteleg ca nu ai pasiune pt nimic si daca te uiti la fotbal nu zici niciodata "au jucat echipa X cu Y si i-am batut cu 3-0".

 

PS: se scrie SIMSON, paganule  B)

Adevarul adevar este ca Zx-10r are cuplul mai mare si face R1-ul la demaraj dar in rest la viteza nu prea are sanse sa faca R1-ul , iar la design tot R1-ul ramane "regina" !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca zic, da`spun...la valoarea si pregatirea noastra e rahat daca un anumit model are catziva cai in plus sau cateva kg. in minus....hai sa fim seriosi...

 

Domnilor....alegetzi calitatea....deci...HONDA B) :laugh:

 

 

Semnat: LeoVFR...consumator aflat pe o pozitie neutra, fost posesor de Mobra, CZ, si...Ă Ă Ă hhh...Honda.... :laugh: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti zic eu ca o sa am si inca cate !! o sa fie motoare ce n-a vazut neam de neamu' tau !!

woahahahaha, ce om nebun :laugh: :laugh: :lool:

ce replici de mancat seminte in slapi( cu sosete evident) in fata scarii ai :lol: ;) :P

prietene, da-mi voie sa iti pun barba si sa te trimit cu sticlele de bere sa iei garantia pe ele :what: B) ...poti sa pastrezi juma din bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
woahahahaha, ce om nebun  :baldy:  :angry:  :hurt:

ce replici de mancat seminte in slapi( cu sosete evident) in fata scarii ai  :box:  :ok:  ;)

prietene, da-mi voie sa iti pun barba si sa te trimit cu sticlele de bere sa iei garantia pe ele  :yikes:  :D ...poti sa pastrezi juma din bani

Ba dai si tu niste dume dalea de tot rahatu !! altceva nu stii inafara de glume de copil mic !! gata ai si tu 1 cbr de 600 sau ce ai si gata esti sef de trib , vorbesti de parca ai avea Zx-10r , R1 , CBR 1000 rr ..... , plus ca te dai lebada-n cacao !!! Du-te draq nu ai de lucru , dute spala o haina ceva nu mai veni paci sa ne stresezi !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Cred ca honda a depasit standardul impus (pe 2004) de celelalte "surate".Personal o visez si o apreciez.

 

2 Balaurul e DUS!

 

3 Lacky-am ma enerveaza mult !

 

4 Coxanelu e Lulea

 

5 Tac ca bat campii!

 

Norocc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...