Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vand geaca moto RICHA pentru dama:

 

 

-marime S( cred ca merge pana in 1.75 / 55kg);

-material textil impermeabil;

-protectii medii - coate / umeri / platosa spate;

-mesada detasabila cu fermoar;

-geaca este in stare foarte buna, a fost purtata de prietena un sezon, nu are cazaturi, julituri sau defecte

-pret 85 euro

 

 

 

 

contact: arhvis@yahoo.com

0742069380

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o pereche de cizme mariema 38, marca Revit, din pacate modelul nu-l stiu. Cizmele sunt second hand, purtate fix de doua ori dar intr-o stare excelenta. Sunt orientate catre toruing, comode, si producatorul ar zice ca sunt si impermeabile. Pret NEGOCIABIL si ACCESIBIL. Detalii la telefon 0722 94 77 62 - Radu

 

VANDUTE In continuare valabil combinezonul din semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

 

recomandati-mi si mie niste genunchiere care sa fie ok ca si protectie si sa ii vina bine unei tipe cam de 1.70/50siceva kg.

 

voi ce purtati?

 

:rose:

Eu am 1,65 si 55 kile si am genunchere Madhead de astea: http://www.louis.de/_4037da602eed33ead0ccc...tnr_gr=20019224 cod louis 20019224

 

Sunt ok daca ai piciorul cat de cat solid, pentru ca au zona rotulei destul de generoasa. Daca ai niste picioruse subtiri poate ar fi mai bune niste Dainese. Am o prietena care e subtirica tare si alea Dinese ii vin ca turnate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de rasp.

 

super shield-uri de alea am o pereche si ii sunt mari. cu partea de jos bagata in cizma, partea care ar tb sa fie peste rotula este mult mai sus. nici mie nu mi se par prea confortabile (nu ma lasa sa flexez piciorul ok, se misca aiurea, etc... ).

 

niste dainese (knee V) am probat eu si mi s au parut destul de confortabile pt mine. oricum, mai micute si mult mai "finute" decat supershieldurile.

 

any other ideas?

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghetele au fost cumparate in vara anului 2009 de la Motor Show (Honda) Bucuresti.

Sunt ghete de dama (DIADORA).

NR. 37 (merg si la 36 fara probleme)

Material: piele si piele intoarsa.

Foarte rezistente.

Au fost purtate de 2 ori de catre mine (pasagera).

Pretul initial: 380 Ron

 

Le dau la 300

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de rasp.

 

super shield-uri de alea am o pereche si ii sunt mari. cu partea de jos bagata in cizma, partea care ar tb sa fie peste rotula este mult mai sus. nici mie nu mi se par prea confortabile (nu ma lasa sa flexez piciorul ok, se misca aiurea, etc... ).

 

niste dainese (knee V) am probat eu si mi s au parut destul de confortabile pt mine. oricum, mai micute si mult mai "finute" decat supershieldurile.

 

any other ideas?

 

:lol:

 

eu am ixs-uri si sunt usoare si confortabile (intra si in cizme)

de rezistentza la impact nu stiu sa-ti spun, pt ca nu le-am probat, din fericire.

marimea xs e potrivita pt dimensiunile spuse de tine, iar pretul a fost unul ok, din cate tin eu minte (le-am luat anul trecut de la motorzone).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Vand cizme fete Probiker nr 39, noi din piele cu protectii gamba, calcai si varf. :lol: Cizmele sunt doar probate, am dat comanda cu un numar mai mare decat era necesar.

Pret 50 euro fix. Pentru detalii PM. :)

Mesaj completat

am uitat sa precizez ca cizmele sunt valabile DOAR pentru Bucuresti - unde se si pot proba

NU trimit ramburs - pentru a nu lasa loc de comentarii/discutii

 

s-au vandut - proprietara sa le stapaneasca sanatoasa si fara incidente

multi km pe doua roti cu ele

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Vând geacă Âşi pantaloni pentru fete marca Cycle Spirit, ambele măsura S (36) - posibil sa meargă si pt mărimea M (38). Ambele sunt în stare nouă. Pantalonii sunt purtați de 2-3 ori, iar geaca de vreo 10 ori maxim. Mesada este detaÂşabilă atât la pantaloni cât Âşi la geacă. Este un costum excelent pentru touring.

 

Codurile pe louis sunt următoarele: geaca - cod: 20516036, pantalonii - cod: 20516436.

 

Prețul lor împreună pe Louis este de 280 EUR, le dau cu 600 LEI.

 

post-9816-1270213625_thumb.jpg post-9816-1270213661_thumb.jpg post-9816-1270213674_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand ghete ICON Superduty 3 marimea 40...le-am comandat prea mici...sunt noi in cutie cu eticheta

pret:100E neg

se pot vedea in Galati si Bucuresti

Tel:0740154276

Ym!: Sebi6916

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de vanzare pantaloni de dama Cycle Spirit masura 36 cod louis 20552136 , noi nouti cu eticheta, ( prea mari :lol: ) cred ca s-ar potrivi la un M chiar L.

pretul este de 70 de euro exact cat am dat pe ei. Au mesada detasabila, aerisiri, protectii la genunchi si solduri si pot fi probati in Bucuresti, trimit si prin curier.

relatii la telefon 0762 34 36 36 sau mess: catalin_m49a8h

post-41938-1270221531_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Vând geacă Âşi pantaloni pentru fete marca Cycle Spirit, ambele măsura S (36) - posibil sa meargă si pt mărimea M (38). Ambele sunt în stare nouă. Pantalonii sunt purtați de 2-3 ori, iar geaca de vreo 10 ori maxim. Mesada este detaÂşabilă atât la pantaloni cât Âşi la geacă. Este un costum excelent pentru touring.

 

Codurile pe louis sunt următoarele: geaca - cod: 20516036, pantalonii - cod: 20516436.

 

Prețul lor împreună pe Louis este de 280 EUR, le dau cu 600 LEI.

 

Vândut! Coletul a plecat la Arad, urez posesoarei să se bucure de costum :blink:

Editat de Ramy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...