Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

NOU!!!

 

post-46933-1267041831_thumb.jpgpost-46933-1267041860_thumb.jpgpost-46933-1267041921_thumb.jpg

 

BEFAST INTRUDER LADY

 

Textil

Protectii hard coate si umeri (la cerere protectii semisoft de ultima generatie) OMOLOGATE CE

Protectie soft coloana

Mesada detasabila

Membrana impermeabila transpiranta

Reglaj volum maneci

Reglaj talie si mansete cu velcro

Buzunare interne si externe

 

Marimi XS-XXL

Culori SILVER ; ANTRACIT ; BLACK

 

Pret: 509 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi VAND tot echipamentul din dotare cat mai URGENT . Vreau sa o tai din tara , permisul l-am luat si nu are rost sa ma car cu toata casa dupa mine :rolleyes:

 

1) Casca AIROH - marimea S 55-56 , pret 200 RON , este purtata doar de cateva ori - este intr-o stare excelenta - este luata relativ recent .

 

2) Armura corp SOFT - marimea S - 200 RON

 

Caracteristici : Hard Poly Carbonate Plastic Shells Plastic foam sheet as inner nylon wire mish Plastic Coated steel Rivets Lycra,adjustable Straps at ,arms, front zip .

 

3) Genunchiere DAINESE - 100 RON

 

 

UUUUPPPP ! Pret de criza ! Tot echipamentul il dau cu 350 RON ! Termen maxim pentru a vinde echipamentul 20 MARTIE ! Pe 26 voi pleca din tara definitiv! Multumesc anticipat ! Si UUUPPP! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UUUUPPPP ! Pret de criza ! Tot echipamentul il dau cu 350 RON ! Termen maxim pentru a vinde echipamentul 20 MARTIE ! Pe 26 voi pleca din tara definitiv! Multumesc anticipat ! Si UUUPPP! :laugh:

dupa 20 martie se doneaza ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manusile au ajuns la mine. Stare perfecta, posesoarea(prietena mea mai exact) se bucura acum de ele...Apropo..miroseau suuper....:crack:)

Mesaj completat

Fetele... cizme marimea 35-36 are cineva de vanzare? Sau o geaca marimea 34? Evident in stare buna :nono:

 

textil sau piele? am una din masura miiica de tot (scrie pe ea ca e pentru 12 ani), merge sigur pentru un 34 :laugh: uite aici: geaca starider

Mesaj completat

 

 

si mai am o pereche de manusi Vanucci marimea S, model RACING II:

post-46259-1267707418_thumb.jpg

post-46259-1267707441_thumb.jpg

Editat de ro_maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-46933-1267733117_thumb.jpgpost-46933-1267733182_thumb.jpg

 

BEFAST ARTIK

Manusi de iarna ce iti permit sa infrunti cele mai mici temperaturi si ploaia, mentinand in acelasi timp un confort ridicat de condus.

Carcteristici

* Piele bovina cu insertii in textil

* Protectii termoformate

* Insertii protective pe degete si palma

* Membrana Thinsulate

* Membrana Hypora

* Dublu reglaj la incheietura

MARIMI: XS-S-M-L

 

PRET: 190 RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vand casca modelul Icon Mainframe Hooligan Blue, este foarte ingrijita, marimea xs, dar se potriveste si celor ce poarta S. mentionez ca are una din urechiuse (sistemul de prindere al vizierei) defecta, dar se poate achizitiona de la reprezentanta Icon (Magazinul Scorpio-AZ de echipamente moto de pe Stefan cel Mare). Pretul este de 380 RON negociabil. Contact: daggytza_18@yahoo.com :)

 

http://www.revzilla.com/product_images/001...t_Blue_zoom.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi cu lincul ala ca nu merge! :)

Si ascunde adresa de yahu mesager c-altfel fac pariu cu tine pe ce vrei ca o sa primesti mesaje legate (sanchi!) de casca si la 3 luni dupa ce vei fi postat "s-a vandut/anuntul nu mai e valabil" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi cu lincul ala ca nu merge! :)

Si ascunde adresa de yahu mesager c-altfel fac pariu cu tine pe ce vrei ca o sa primesti mesaje legate (sanchi!) de casca si la 3 luni dupa ce vei fi postat "s-a vandut/anuntul nu mai e valabil"

 

:) :lol: Sterge-l sa nu mai vada altii ca eu l-am notat deja ! :)

 

 

:)

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am scris adresa de messenger pentru ca eu nu intru pe forum, decat extrem de rar, iar in acest fel nu trebuie sa verific zilnic daca am primit vreun mesaj, cu alte cuvinte, black horse, nu cred ca era nevoie sa iti dai cu presupusul :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Daggy: Chill, ca n-a zis nimeni nimic din rautate. Lumea (si femeile) mai si glumeste (sau glumesc)! ;)

 

(cand apar "glumele" de autobaza, atunci da, e o problema -aici nu cred ca fu cazul).

 

PS,linkul tot nu merge (ov cors), iar magazinul cred ca e de fapt "Scorpio AZ motors" nu Scorpions! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Vand cizme fete Probiker nr 39, noi din piele cu protectii gamba, calcai si varf. :bounce: Cizmele sunt doar probate, am dat comanda cu un numar mai mare decat era necesar.

Pret 50 euro fix. Pentru detalii PM. :P

Mesaj completat

am uitat sa precizez ca cizmele sunt valabile DOAR pentru Bucuresti - unde se si pot proba

NU trimit ramburs - pentru a nu lasa loc de comentarii/discutii

post-42515-1268693727_thumb.jpg

post-42515-1268693742_thumb.jpg

post-42515-1268693764_thumb.jpg

post-42515-1268693785_thumb.jpg

post-42515-1268693799_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Navarro, sunt convinsa ca lumea mai si glumeste, numai ca acea afirmatie mi s-a parut un pic rautacioasa, acum poate doar mi s-a parut, in sfarsit, imi cer scuze daca am deranjat. Iar magazinul se numeste intradevar Scorpio AZ Motors :bounce:

 

P.S. : Imi vand casca modelul Icon Mainframe Hooligan Blue, este foarte ingrijita, marimea xs, dar se potriveste si celor ce poarta S. mentionez ca are una din urechiuse (sistemul de prindere al vizierei) defecta, dar se poate achizitiona de la reprezentanta Icon (Magazinul Scorpio AZ Motors de pe Stefan cel Mare). Pretul este de 299 RON. Contact: daggytza_18@yahoo.com

post-38432-1268719822_thumb.jpg

Editat de daggytza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...