Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Echipament piele POLO, marimea 36. Arata foarte bine. Pantalonii purtati o singura data......450 Ron

 

ID: dyana_t88 sau 0751012882

 

post-3502-1283100593_thumb.jpgpost-3502-1283100647_thumb.jpg

 

 

 

Inca valabil.....il dau si la schimb pe un echipament textil...pantalonul sa fie mai lung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare:

- o pereche de cizme NOI NOUTE AXO, sport, super model, marimea 38, PRET 300 RON;

- o pereche ghete de vara XPD, folosita de cateva ori, stare perfecta, protectii full, aerisiri, marimea 38, PRET 100 RON.

Cristina 0723.386.399 Bucuresti.

 

 

post-8295-1284529424_thumb.jpg

post-8295-1284529508_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca Icon Bombshell S - 900roni

Cizme Alpinestars 39 - 500roni

Cizme Falco 38 - 200roni

Armura XS - 200roni

 

Geaca a fost foarte putin purtata, cizmele alpinestars de vreo 3 ori iar cele falco cred ca o singura data, iar arumura la fel de vreo 2-3 ori.

 

Detalii PM pretul este negociabil :moron:

post-38165-1284728347_thumb.jpg

post-38165-1284728393_thumb.jpg

post-38165-1284728422_thumb.jpg

post-38165-1284728442_thumb.jpg

post-38165-1284728693_thumb.jpg

Editat de mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipament piele POLO, marimea 36. Arata foarte bine. Pantalonii purtati o singura data......450 Ron

 

ID: dyana_t88 sau 0751012882

 

post-3502-1283100593_thumb.jpgpost-3502-1283100647_thumb.jpg

 

 

Il las la 400 ron....am nevoie de bani

Editat de Di@n@
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost la vanzare. Mai este inca odata, dar cu un pret ajustat. Vreau 500 ron pe el. S-au vandut combinezoane de 500euro si nu se da asta?! :cheers:)

- marimea 38/40, profesional dintr-o bucata

- protectii complete umeri, coate, antebrat, spate, genunchi, tibie, cocoasa

- protectie de spate inclusa

- aerisiri pe toata partea frontala.

 

0722 94 77 62 - Radu

poti sa-mi spui si mie daca in marimea asta intra o fata de 1.50 si destul de slaba sau ii e mare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca AGV- GP1, marimea XS, cumparata de noua, acum 2 ani, purtata de prietena la 2-3 iesiri, maxim 100km si de atunci zace in dulap.

Arata ca atunci cand am scos-o din cutie, fara nici o zgarietura.

350 Lei. Dan - 0744.471.874

Bucuresti, posibil Dolj

post-33933-1285015991_thumb.jpg

post-33933-1285016002_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand pantaloni dama Cycle Spirit; Multifunktionshose Thermolite (de iarna) marimea 36, purtati de 2 ori

300 Ron

 

Ii recomand cu caldura, eu am intreg costumul ( pantalon si geaca) si sunt foarte multumita de el. Pentru cine doreste isi poate luat protectii hard pentru genunchi. Ei vin si cu protectii de sold. Atata doar ca sunt cam scurtuti si merg mai bine cu cizme si nu cu ghete.. Eu aveam deja ghetele cand i-am cumparat, asa ca ii port cu sosete lungi, ca altfel ma ia frigul la glezne. Material super bun si dupa doua sezoane arata ca noi ;)

Spor la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii recomand cu caldura, eu am intreg costumul ( pantalon si geaca) si sunt foarte multumita de el. Pentru cine doreste isi poate luat protectii hard pentru genunchi. Ei vin si cu protectii de sold. Atata doar ca sunt cam scurtuti si merg mai bine cu cizme si nu cu ghete.. Eu aveam deja ghetele cand i-am cumparat, asa ca ii port cu sosete lungi, ca altfel ma ia frigul la glezne. Material super bun si dupa doua sezoane arata ca noi ;)

Spor la vanzare!

 

Subscriu.. am si eu costumul, dar sunt mai lata la sold si pantalonii nu imi sunt comozi... trebuie sa-mi iau mrimea 38... la lungime sunt ok, eu am 1.65 cm,.. material f bun, tine caldura...'

Mersi.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu.. am si eu costumul, dar sunt mai lata la sold si pantalonii nu imi sunt comozi... trebuie sa-mi iau mrimea 38... la lungime sunt ok, eu am 1.65 cm,.. material f bun, tine caldura...'

Mersi.. :D

Si eu subscriu. M'am gandit eu ca asta este scopul vanzarii.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca Icon Bombshell S - 900roni

Cizme Alpinestars 39 - 500roni

Cizme Falco 38 - 200roni

Armura XS - 200roni

 

Geaca a fost foarte putin purtata, cizmele alpinestars de vreo 3 ori iar cele falco cred ca o singura data, iar arumura la fel de vreo 2-3 ori.

 

Detalii PM pretul este negociabil :P

 

 

anyone?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu m-am intrebat cum o putea careva sa umble cu asemenea toace...?! Pune o poza cu cap cu tot nu doar cracii ;)

Am exact modelul prezentat mai sus. Să Âştii că sunt foarte comozi, deoarece platforma dublă (undeva pe la 4 cm) îi face comozi, iar tocul bate undeva pe la 13-14 cm. E ca Âşi cum ai merge pe unele de 10. :laugh:

 

ÂŞi, esențialul, vând protecții pentru genunchi Âşi tibie SuperShield. Folosite doar de 2-3 ori. Super-Shield-Velcro-Knee-Armour-ArmourSliders.jpg

 

Detalii pe PM.

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca Icon Bombshell S - 900roni

Cizme Alpinestars 39 - 500roni

Cizme Falco 38 - 200roni

Armura XS - 200roni

 

Geaca a fost foarte putin purtata, cizmele alpinestars de vreo 3 ori iar cele falco cred ca o singura data, iar arumura la fel de vreo 2-3 ori.

 

Detalii PM pretul este negociabil wink.gif

 

Nu vrea nimeni?? Sun in stare perfecta toate :laugh: si vreau sa le dau ca stau degeaba prin dulapuri.

Editat de mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...