Sari la conținut

Revizii Tehnice Periodice Moto In Bucuresti


Postări Recomandate

Salut. Banuiesc ca te referi la Inspectii tehnice periodice care se fac la 2 ani, si anume ITP.

 

Eu mi-am facut la Sama din sos Pipera (langa intersectia cu Barbu Vacarescu).

Din pacate in Bucuresti sunt foarte putine locuri cu ITP pt moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut vi la noi la sevice si te indrumam undeva daca nu o lasi la noi si mergem noi cu ea si iti facem ITP chiar si la rar daca e nevoie!!

0726744999 Radu

Editat de ruud914
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu mi-am facut de curand itp-ul la o statie care se afla undeva langa autogara filaret. Nujt exact din pacate cum se numeste strada, dar pot sa fac o mica descriere a locului: cand te deplasezi dinspre trafic greu spre parcul carol, chiar innainte de autogara pe dreapta , se face o stradutza care te scoate la Adezgo, mai exact la pieptanari. Ca si alt punct de reper, aduc in discutie strada pe care se intra in arenele romane. Asadar undeva pana in spalatoria auto , pe dreapta este aceasta statie itp, unde contra sumei de 40 ron, pleci cu stampila pe talon..... din pacate nu mai stiu exact numele omului de acolo (marius sau marian) om cu acelesi pasiuni ca noi, super baiat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...