Sari la conținut

Plecare Spre Brasov Vineri


flusturel
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Eu as vrea sa plec din Buc spre Brasov Vineri in jur de 17-1730. Deoarece merg extrem de incet, iar trafic va fi eu estimez sa fac pina acolo cam 3-3.5 ore, ma rog 90km/h

 

Daca mai sunt amatori sa ridice minuta si sa ne organizam deoarece imi este tirsa sa ma duc singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri...pe la 6 plec din Bucuresti! Pana la iesire din bucuresti/Otopeni....80-90-100! In rest...viteza de croaziera...140-150! Escala in Breaza de 15 minute sa ma alimentez cu niste tuica de prune! deci...2 ore - 2 ore si 30 de minute! GO!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri...pe la 6 plec din Bucuresti! Pana la iesire din bucuresti/Otopeni....80-90-100! In rest...viteza de croaziera...140-150! Escala in Breaza de 15 minute sa ma alimentez cu niste tuica de prune! deci...2 ore - 2 ore si 30 de minute! GO!!!!!!!!!!!!

 

pastreaza si tu din tuica aia pt initiatorul de topic. :D

Ingeru meu zboara cu 100 asa ca nu vreau sa imi fortez norocul. :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu, dar dupa 6

si la mine viteza de croaziera nu va depasi vitaza maxima admisa pe drumul respectiv, adica 100 - 110 km/h cu 70 prin sate.

Oprire la Mac-u din ploiesti si ... unde incepe sa ma doara din nou fundu :welcome: (cel mai probabil prin Predeal)

 

Estimez ca o sa ajung in cam 3 ore, 3 ore juma.

 

Daca vrea cineva sa ma insoteasca, e invitat...

 

PS: Am in coada si o masina :D in care o sa fie bagajele mele, asa ca eu o sa stau dupa ea la iesire din buc unde stim cu totii ca e cam chin pentru cei cu 4 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi ce inseamna dupa 6 ca daca e 610-620 plecare as veni si eu. mai tirziu e deja prea tirziu.

 

Nu pot sa-ti dau un raspuns exact pentru ca nu depinde de mine

 

Trebuie sa-i astept pe cei cu masina sa se stranga, si pana ies ei de la serv si din buc o sa mai dureze.

S-ar putea sa plecam pe la 6 juma, dar nu bag mana-n foc ca nu o sa ne lungim pana la 7.

 

Asta e.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...