Sari la conținut

party for chopper owners


fhchth
 Share

Postări Recomandate

hello to all ..in data de 22-23 vrem sa dam un fel de bike party pt chopperishti linga brasov la un lac ...o sa fie muzica ..ceva mincare shi bautura din partea mea ca na, o data face omul 18 ani :lool: :what: shi o data ishi ia carnetul B) :laugh: :laugh: ..so daca sunteti pasionati de motoare mai ales de choppere shi sunteti amatori de foc de tabara shi dormit la cort ...sunteti welcome.

basty

informatii la bastybikes@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, deci asta e avantaju nakedului frate!

ducati monster poate fi considerat si chopper B)

 

Unde e lacu ?

 

Sorin

hy ...ideea e ca nu vrem sa apara persoane din alea de bani gata cu care sa nu poti discuta decit despre spray de lantz...sau sa auzi intrebari de genu da ala de ce are furca asha inclinata...sunt bine veniti all kind of daca ai ceva spirit motociclist in tine ..o sa mai vina shi citi va prieteni d treaba cu japoneze ..da cred ca ai inteles ce vreau sa zic ..e vb de laculde la moacsa care e intre brasov shi tg secuiesc...da cel mai bine e sa ne itilnim toti la bv ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! V-as fi tinut si eu companie, da'.... :what: astept povestiri palpitante despre cum v-ati distrat! B)

 

 

PS: pt cei care administreaza forumul : spuneti-mi si mie cum se deseneaza un emoticon cu un pitigoi care-si baga gheara-n gat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...