Sari la conținut

Vand Ij Festival Pe Bucati


ThunderByte
 Share

Postări Recomandate

Se vinde ij festival pe bucati, o parte din piese sau dat deja, mai am asa :

 

- Roata spate-cauciuc nou,camera buna,pinion bun(nuj nr dintilor),cu tot cu aparatoare

- Lant

- Motor complet, lispeste doar filtrul de aer si capacul de la dinam(ala miku)

- Bascula spate

- Cric lateral si central

- Far, cam uzat de timp ...

- Teava care face legatura intre motor si toba ... nuj cum se numeste exact :lol:

- Optional cadrul cu tot cu acte dak este careva interesat, dar hotarati-va repede ca proprietarul vrea sa il radieze cat mai curand ...

Mai am si alte chitibusuri de la el, dak aveti nevoie intrebati.

 

Pt detalii si poze thunderbyte_05@yahoo.com sau la nr de tel 0744700489 ...

 

 

 

 

Asfalt uscat :bounce: :baldy: :lol:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde ij festival pe bucati, o parte din piese sau dat deja, mai am asa :

 

- Roata spate-cauciuc nou,camera buna,pinion bun(nuj nr dintilor),cu tot cu aparatoare PINIONUL SI APARATOAREA S-AU DAT

- Lant S-A DAT

- Motor complet, lispeste doar filtrul de aer si capacul de la dinam(ala miku)

- Bascula spate

- Cric lateral si central CRICUL CENTRAL S-A DAT

- Far, cam uzat de timp ...

- Teava care face legatura intre motor si toba ... nuj cum se numeste exact :lol:

- Optional cadrul cu tot cu acte dak este careva interesat, dar hotarati-va repede ca proprietarul vrea sa il radieze cat mai curand ...

Mai am si alte chitibusuri de la el, dak aveti nevoie intrebati.

 

Pt detalii si poze thunderbyte_05@yahoo.com sau la nr de tel 0744700489 ...

Asfalt uscat :bounce: :baldy: :lol:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

- Teava care face legatura intre motor si toba ... nuj cum se numeste exact :baldy:

...

 

Oare n-o fi vorba de "COT" :lol: ?

 

Toate bune! :bounce:

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Up ... hai ca incet incet se vinde ...

Am o rugaminte la cei ce au cumparat de la mine piese ... fiind nou pe forum lumea nu prea are incredre asa ca va rog sa precizati ca am trim piesa ... multumesc anticipat! :wave:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tovarasi.. eu unu am primit ce mi-a trimis.. respectiv cricu alteral.. si .. e destul d ok.. deci.. zic k n-aveti dc sa va faceti griji.. e d cuvant omu.. :lol:

 

 

:wave: ,multumesc de precizare,acu iau si io de la el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde ij festival pe bucati, o parte din piese sau dat deja, mai am asa :

 

- Roata spate-cauciuc nou,camera buna,pinion bun(nuj nr dintilor),cu tot cu aparatoare PINIONUL SI APARATOAREA S-AU DAT

- Lant S-A DAT

- Motor complet, lispeste doar filtrul de aer si capacul de la dinam(ala miku)S-A MAI DAT SI CARBUATORUL SI GUMELE DE PROTECTIE LA LANT

- Bascula spate

- Cric lateral si central CRICUL LATERAL S-A DAT :lol:

- Far, cam uzat de timp ...

- Teava care face legatura intre motor si toba ... nuj cum se numeste exact :cheers:

- Optional cadrul cu tot cu acte dak este careva interesat, dar hotarati-va repede ca proprietarul vrea sa il radieze cat mai curand ...

Mai am si alte chitibusuri de la el, dak aveti nevoie intrebati.

 

Pt detalii si poze thunderbyte_05@yahoo.com sau la nr de tel 0744700489 ...

Asfalt uscat :wave: :lol: :lol:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am rugar sa-mi faca rost de ceva si a umblat pt.mine.Thunder e un tip foarte serios,se poate avea incredere in el fara probleme.Eu chiar i-am ramas dator...a pierdut o gramada de timp ,a consumat convorbiri pe mobil,desi aproape nu ma cunostea si nu avea nici o obligatie fata de mine

FEED BACK,Thunder !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am rugar sa-mi faca rost de ceva si a umblat pt.mine.Thunder e un tip foarte serios,se poate avea incredere in el fara probleme.Eu chiar i-am ramas dator...a pierdut o gramada de timp ,a consumat convorbiri pe mobil,desi aproape nu ma cunostea si nu avea nici o obligatie fata de mine

FEED BACK,Thunder !

 

 

Nu chiar atat de mult timp si nici restu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :cheers: :cheers:

...ei,Thunder Byte ,ai facut un roman fericit ,pe o rusaoica ,evident fericita !!!!!iti multumim din suflet eu,si moima,buruind(-eh,ala e sufletul ei !)...si sincer puteai face si un pret la burdufuri,nu arata asa rau,cum ma asteptam,din ce ai spus tu )...pt toti ceilalti doritori de a cumpara acum sau vreodata,de la Thunder Byte : e un copil de incredere ,puteti lua fara teama,omul e chiar de buna credinta,.In seara asta am vb cu el,maine dim la 9 le-pus la posta di dupa 2 zile am luat piesa,la un pret f rezon.Thunde,iti multumesc inca o data si te rog de cate ai nevoie ,am sa te aju,da numai un semn !URA ,si bafta la reconditionat simpsoneta !! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :cheers: :cheers:

...ei,Thunder Byte ,ai facut un roman fericit ,pe o rusaoica ,evident fericita !!!!!iti multumim din suflet eu,si moima,buruind(-eh,ala e sufletul ei !)...si sincer puteai face si un pret la burdufuri,nu arata asa rau,cum ma asteptam,din ce ai spus tu )...pt toti ceilalti doritori de a cumpara acum sau vreodata,de la Thunder Byte : e un copil de incredere ,puteti lua fara teama,omul e chiar de buna credinta,.In seara asta am vb cu el,maine dim la 9 le-pus la posta di dupa 2 zile am luat piesa,la un pret f rezon.Thunde,iti multumesc inca o data si te rog de cate ai nevoie ,am sa te aju,da numai un semn !URA ,si bafta la reconditionat simpsoneta !! :finger:

Multumesc omu ... ma bucur nespus de mult de faptul ca esti multumit de piese, pret si seriozitatea mea ... iar de gumele alea de protectie ... mie nu mi se par asa de extraordinar de bune si sincer iti zic ca dak nu le vroiai tu sau nu ti le-as fi trimis tie probabil le-as fi aruncat ... oricum ... ma bucur pt tine :D ...

Poate ne intalnim vreodata :hug: sa bem o bere ... :blink: :D :hug:

 

Asfalt uscat ... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata??Finish...

S-au terminat piesele?

Mai ai cumva cadrul si actele de vanzare sau le-ai dat si pe astea?

:finger: :blink:

 

Era vorba ca o radiaza .....sau s-a razgandit?!

Mersi si astept raspuns

 

omu scz ... asi a plecat cadrul la proprietar si maine se duce sa il radieze ... au ai fost doritori de acte dar din pacate proprietarul din acte e ca si motocicleta adik comunist, el crede ca e mai mult de umblat ca sa faci actele cu alt proprietar decat sa il radieze, pacat ca e cam acelasi lucru, chiar mai complicata radierea din cate stiu eu ... scuze, in rest mai am alte piese ... tot ce e in lista ...

 

:rusinica: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...