Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Salutare, mi-a parut bine de cunostinta!:friends: Pacat ca nu am trecut pe acolo in sezon poate mai ieseam la o plimbare ceva. Pentru mine sezonul e ca si gata, poate mai bag o iesire acum duminica la Veliko si cam atat, pun motoreta in cui pana in martie-aprilie viitor.

 

 

 

Repede cu caterinca, sa faca ea misto de conservari! :P Tz tz tz...

 

weekendul viitor nu pleci nicaieri !!! app .. mi-ai adus ghinion .. nu mai vb niciodata cu tine dimineata pana nu ajung la munci :P

stai calm azi si eu am luat conserva :P aveam pleata uda si am zis sa nu racesc prea tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stii vorba cu ur my lucky charm??? tu esti pisica mea neagra, ceasul rau si restul care or fi la fel :P app .. topicul nostru il mai invioram si noi ca n-au mai zis nimic oamenii .. plus ca aici se tot plange sid ca are intrusi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. plus ca aici se tot plange sid ca are intrusi :P

 

intrusi = intrusa :P

 

cam aluneca spatele....

 

Iti cam place viteza...

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ai postat de 4-5 ori ca outsider intr-o zona unde nu stai :friends: ..si mai urmeaza minim unul.

 

Pariez pe orice, minim unul! :haha: (ca nu te vei putea abtine)

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ai postat de 4-5 ori ca outsider intr-o zona unde nu stai :friends: ..si mai urmeaza minim unul.

 

Pariez pe orice, minim unul! :haha: (ca nu te vei putea abtine)

sa vezi ce capaceala iti iei azi .. puteam sa ma abtin ..dar n-avea sens, si daca tot a mai fost unul .. o sa fie fara nr .. de capace pt tine :kick: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata activitate domnule! :rock:

 

Lasa vraja, cand te prezinti? Am auzit din public ca eu i-am readunat. Asa o fi...

 

Azi am ramas in pana prostului langa benzinarie, sa fie invatatura de minte, becul de benzina minte !!! Tot bagat degetul in rezervor e sfant :)

 

Minte ardi-l-ar focu' sa-l arda. Eu stii bine ca am patit la Romana dupa ce ii frigeam suta de toti banii. Prefer sa nu-mi amintesc acel moment :))

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am ramas in pana prostului langa benzinarie, sa fie invatatura de minte, becul de benzina minte !!! Tot bagat degetul in rezervor e sfant :)

si eu... la putin timp dupa ce ne-am despartit... am uitat sa mai intru la peco dar am impins putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Martoru' e mincinos..

 

:bier:

 

Salut baieti, ma poate ajuta careva cu o cheie pentru reglajul arcului de la amortizorul spate? Eu stau prin Doamna Ghica.

 

Ai rezolvat problema? Cand iti vedem motorul? :P

 

Maine facem vreo aroganta ceva? desi se anunta ploi in weekend :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploua, iti imaginezi ca atunci cand sta motorul degeaba apar frustrarile pe forum. Gaz este! La iarna o sa fie jale. Gandeste-te ca s-a dat drumu' la facut conturi. Iarna trecuta mai era cum era.. Und' sa iesim pe udatura asta? :(

Eu cred ca vb pt ilioara si ceva plimbare pe zapada (cand o fi iarna in toata regula) cu ce e p-acolo...rupt de coate la un vin fiert.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna buna asta :bounce:

 

 

OK atunci, SiD maine, tura la Stwaleva si dupa la stii tu cine :cheers: .

Cine mai vrea, anuntam aici in cursul zilei de maine, ora si locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...