Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Salutare, mi-a parut bine de cunostinta!:friends: Pacat ca nu am trecut pe acolo in sezon poate mai ieseam la o plimbare ceva. Pentru mine sezonul e ca si gata, poate mai bag o iesire acum duminica la Veliko si cam atat, pun motoreta in cui pana in martie-aprilie viitor.

 

a fost si niko? a venit cu mobra sau cu masina?

 

Repede cu caterinca, sa faca ea misto de conservari! :P Tz tz tz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare, mi-a parut bine de cunostinta!:friends: Pacat ca nu am trecut pe acolo in sezon poate mai ieseam la o plimbare ceva. Pentru mine sezonul e ca si gata, poate mai bag o iesire acum duminica la Veliko si cam atat, pun motoreta in cui pana in martie-aprilie viitor.

 

 

 

Repede cu caterinca, sa faca ea misto de conservari! :P Tz tz tz...

 

weekendul viitor nu pleci nicaieri !!! app .. mi-ai adus ghinion .. nu mai vb niciodata cu tine dimineata pana nu ajung la munci :P

stai calm azi si eu am luat conserva :P aveam pleata uda si am zis sa nu racesc prea tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii vorba cu ur my lucky charm??? tu esti pisica mea neagra, ceasul rau si restul care or fi la fel :P app .. topicul nostru il mai invioram si noi ca n-au mai zis nimic oamenii .. plus ca aici se tot plange sid ca are intrusi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. plus ca aici se tot plange sid ca are intrusi :P

 

intrusi = intrusa :P

 

cam aluneca spatele....

 

Iti cam place viteza...

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ai postat de 4-5 ori ca outsider intr-o zona unde nu stai :friends: ..si mai urmeaza minim unul.

 

Pariez pe orice, minim unul! :haha: (ca nu te vei putea abtine)

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ai postat de 4-5 ori ca outsider intr-o zona unde nu stai :friends: ..si mai urmeaza minim unul.

 

Pariez pe orice, minim unul! :haha: (ca nu te vei putea abtine)

sa vezi ce capaceala iti iei azi .. puteam sa ma abtin ..dar n-avea sens, si daca tot a mai fost unul .. o sa fie fara nr .. de capace pt tine :kick: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata activitate domnule! :rock:

 

Lasa vraja, cand te prezinti? Am auzit din public ca eu i-am readunat. Asa o fi...

 

Azi am ramas in pana prostului langa benzinarie, sa fie invatatura de minte, becul de benzina minte !!! Tot bagat degetul in rezervor e sfant :)

 

Minte ardi-l-ar focu' sa-l arda. Eu stii bine ca am patit la Romana dupa ce ii frigeam suta de toti banii. Prefer sa nu-mi amintesc acel moment :))

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am ramas in pana prostului langa benzinarie, sa fie invatatura de minte, becul de benzina minte !!! Tot bagat degetul in rezervor e sfant :)

si eu... la putin timp dupa ce ne-am despartit... am uitat sa mai intru la peco dar am impins putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Martoru' e mincinos..

 

:bier:

 

Salut baieti, ma poate ajuta careva cu o cheie pentru reglajul arcului de la amortizorul spate? Eu stau prin Doamna Ghica.

 

Ai rezolvat problema? Cand iti vedem motorul? :P

 

Maine facem vreo aroganta ceva? desi se anunta ploi in weekend :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploua, iti imaginezi ca atunci cand sta motorul degeaba apar frustrarile pe forum. Gaz este! La iarna o sa fie jale. Gandeste-te ca s-a dat drumu' la facut conturi. Iarna trecuta mai era cum era.. Und' sa iesim pe udatura asta? :(

Eu cred ca vb pt ilioara si ceva plimbare pe zapada (cand o fi iarna in toata regula) cu ce e p-acolo...rupt de coate la un vin fiert.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna buna asta :bounce:

 

 

OK atunci, SiD maine, tura la Stwaleva si dupa la stii tu cine :cheers: .

Cine mai vrea, anuntam aici in cursul zilei de maine, ora si locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...