Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa se mai incalzeasca putin, sa fie si seara cat de cat cald, sau macar temperaturile pe +, si o sa stabilim si intalnirile de la circ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca dupa ce da caldura poate trec si eu pe la voi intro zi cand va strangeti. am stat vreo 7-8 ani prin tei si mii cam dor de zona aia. vin in vizita daca ma primiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te asteptam cu :hug: si dupa cum am mai spus cu cat mai multi cu atat mai bine :peace:



Te asteptam.

cu e calare Sei e bine e bine? :rock: Pana la sfarsitu saptamani imi fac si eu asigurare si in functie de ce bani iau o sa fac asigurare pe un an ca nu suport in septembrie sa raman fara asigurare si hai cu legea aia sa facem asigurare din 3 in 3 luni

Editat de jhonny_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu iesi fara casca + manusi (limita decentei), la care adaugi si o geaca cu protectii etc.

Pai deocamdata am o casca si manusi imprumutate de la un prieten pt. cateva zile, cat sa pot merge cu ea la RAR (si cateva ture prin cartier cu o seara inainte, cand era mai liber, ca sa ma obisnuiesc :blush: ).

 

nu te da in spectacol si nu incerca sa faci impresie (atunci o patesti) ,casca ochii bine :peace:

Nu mi-am luat motocicleta pt. a face impresie si tin prea mult la viata mea pt. a risca inutil.

 

 

Si o intrebare: aveti idee pe unde as putea sa schimb cauciucurile (plus echilibrare) prin zona fara sa ma duc cu rotile demontate?

Editat de omu79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te asteptam cu :hug: si dupa cum am mai spus cu cat mai multi cu atat mai bine :peace:

 

cu e calare Sei e bine e bine? :rock: Pana la sfarsitu saptamani imi fac si eu asigurare si in functie de ce bani iau o sa fac asigurare pe un an ca nu suport in septembrie sa raman fara asigurare si hai cu legea aia sa facem asigurare din 3 in 3 luni

 

Da, e foarte bine. Mi-a ajuns pauza de aproape 3 luni care am facut-o...

 

De cand am scos-o ma pot lauda cu aproape 1000 km facuti... Sper sa ma apropii de 30 000 km sezonul asta.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta nu e a mea, e imprumutata. Si oricum, chiar daca ar fi fost a mea, nu-mi place sa o stiu in fata blocului. La scara vecina s-a furat un R6 acum vreo 2 ani, legat de gard.

Oricum nu folosesc motoreta zi de zi, iar daca o tin impreuna cu ceva prieteni ne mai anturam la plimbari de weekend :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ... bine gandit. Bine ca s-a rezolvat. Tu ce facusi cu zx`u?

L-am vandut in speranta ca pana da caldura fac eu rost de bani si imi iau ceva mai smecher. Am facut pe dracu',acum umblu cu motoretele prietenilor care nu prea se mai dau.

La un moment dat cu putin noroc sub soare o sa-mi iau altceva, un miar as vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@niko: spor la cautari. Despre vreme pot sa iti zic ca ai dreptate. E rece dupa ce iesi din oras. Daca nu plec deserara acasa poate iesim mai multi sambata la o plimbare. Despre miare, m-am tot invartit pe langa un gsxr k7 de 1000 in ultima perioada. E frumos si trage bine, doar ca mi se pare cam mic pentru tine.

Editat de Zven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,pe unde mai exact va intalniti si pe cand?In ultimele doua saptamani nu am vazut nici o miscare.Doream sa va fac o vizita in spiritul cartierului,insa nu am vazut,auzit pe nimeni.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...