Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Salut.

 

Man din cate am citit eu pe forum, costa cam 180 RON pe luna.

Tot pe forum am citit ca unui tip i-au furat toba, deci prea sigura se pare ca nu e.

 

Bafta

 

 

Salutare!

 

Tine cineve motorul in parcarea subterana de la Obor? Sau aveti idee ce preturi sunt? Eu stau l aObor si parca nu as tine motorul in spatele blocului.

 

Bafta,

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca n-ai garaj si nici prietenii/rudele nu au unde sa o tina, mai bine o tii in fata blocului decat in spate sau in lateral, legata de un stalp de iluminat cu vreo 2-3 lanturi + alarma (ca mine). E adevarat ca daca vor sa ti-o ia, o iau oricum, dar macar le dai batai de cap. Mie de cand au incercat sa mi-o fure am asigurat-o cu 3 lanturi, acum mai am doar 2 ca unul s-a stricat :)

Asa ca bafta si paziti-le !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Eu stau pe Stefan cel Mare in dreptul pasajului de la Obor inspre Lizeanu, deci daca gasesti ceva anunta-ma si pe mine te rog.

Sau daca aveti alte variante ceva in zona astept un semn.

 

Merci,

Bogdan

 

Salut

Eu stau langa Circ / Spitalul Colentina si caut si eu un garaj sau adapost cat de cat sigur in zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Eu stau pe Stefan cel Mare in dreptul pasajului de la Obor inspre Lizeanu, deci daca gasesti ceva anunta-ma si pe mine te rog.

Sau daca aveti alte variante ceva in zona astept un semn.

 

Merci,

Bogdan

pt un motor ofer gazduire gratis in garaj la taxi glucoza!

detalii PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Tine cineve motorul in parcarea subterana de la Obor? Sau aveti idee ce preturi sunt? Eu stau l aObor si parca nu as tine motorul in spatele blocului.

 

Bafta,

Bogdan

 

 

am pe cineva care isi tine motorul acolo si masina .. pret 350 ron / luna ... sau undeva pe acolo

 

 

 

eu stau pe cremenitza .. mai exact in camp si nu o mai fura nimeni ;)))) .. glumesc :) stau la curte oricum :wacko:

Editat de zurlia69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Si eu tot in Colentina, mutat recent pe Luntrei 2-4. Aveti idee de vreun garaj/curte sau ceva similar unde as putea sa tin motoreta, in zona ?

 

Cheers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa fata ca mergem noi, e parcul langa..... daca nu vin motoristii la intalnire (miercuri parca) stam cu copiii in parculet. 2 in 1.

pup

 

PS. Oricum cu intalnirea mai incolo ca inca nu au iesit toti de la iernat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Tine cineve motorul in parcarea subterana de la Obor? Sau aveti idee ce preturi sunt? Eu stau l aObor si parca nu as tine motorul in spatele blocului.

 

Bafta,

Bogdan

 

Salut,

 

Am trecut eu astazi pe la parcarea de la Obor. Costa 150 lei ( o suta cinci zeci lei) pe luna abonamentul.

Daca stai aproape, eu cred ca merita.. Eu acolo o sa o tin (am tinut-o acolo si in anii trecuti), desi merg cam 15 min pe jos pana la parcare

(si poti sa-ti inchipui cum e vara, cu echipament & toate cele :bounce: )

 

Marius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata cu garaje/curti ca a trecut iarna.

acum tre' sa le scoateti de la iernat...... asfalt uscat vecinilor :bounce:

 

Pai da, da' parca nu as tine-o in fata blocului...de asta intrebam de garaj/curte/etc. So...anyone ? ;:P (cu chirie, evident)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa fata ca mergem noi, e parcul langa..... daca nu vin motoristii la intalnire (miercuri parca) stam cu copiii in parculet. 2 in 1.

pup

 

PS. Oricum cu intalnirea mai incolo ca inca nu au iesit toti de la iernat.

 

 

da fata...stai ca cik vine iar zapada :bounce: nu mai suport...ma jur . io mi am tinut o pe suzi in spatele blocului,legata, cu husa, toata iarna..asta ptr ca am ramas fara baterie si pana sa apuc sa o duk undeva a venit zapada aia mare..si deci si acu e tot in spatele blocului si asteapta sa o bibilesc si sa o fac gigea ptr cand o fi mai cald..ca io nu ies sa paralizez :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fata...stai ca cik vine iar zapada :bounce: nu mai suport...ma jur . io mi am tinut o pe suzi in spatele blocului,legata, cu husa, toata iarna..asta ptr ca am ramas fara baterie si pana sa apuc sa o duk undeva a venit zapada aia mare..si deci si acu e tot in spatele blocului si asteapta sa o bibilesc si sa o fac gigea ptr cand o fi mai cald..ca io nu ies sa paralizez :)

 

Pai cica de vineri se incalzeste - 16-20 de grade..:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa fata ca mergem noi, e parcul langa..... daca nu vin motoristii la intalnire (miercuri parca) stam cu copiii in parculet. 2 in 1.

pup

 

PS. Oricum cu intalnirea mai incolo ca inca nu au iesit toti de la iernat.

AZI e miercuri! Deci vine cineva? As veni si eu. Propun ora 18:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca ajung de la munca la ora aia :bounce:. Inainte, intalnirea era la ora 20, dar era vara si ziua lunga.

Acum e si frig. Eu zic sa mai asteptam 1 sapt-2 sa se incalzeasca.

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tarziu?...ink ceva...astazi e meci Dinamo-Steaua pe Dinamo asa ca va sfatuiesc vigilenta...e foarte multa politie in zona

nu pot sa-ti spun o ora anume...depinde cum se circula in cacao asta de oras (cu masina e groaznic) ... si ce restrictii v-or fi prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu cred ca ajung ,la 18 o iau pe fiimea si ar trebui sa vin cu ea si e destul de racoare la ora aia...sper ca pana sapt viitoare sa o pun la punct si pe suzi si ne vedem atunci :bounce: asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu cred ca ajung ,la 18 o iau pe fiimea si ar trebui sa vin cu ea si e destul de racoare la ora aia...sper ca pana sapt viitoare sa o pun la punct si pe suzi si ne vedem atunci :bounce: asfalt uscat !

hai bre ... maraudarit-o... vino cu ceaiul ala fierbinte si ti-l ofer tie si lu Ariana sa va incalziti. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...