Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda.. exista dar pt. Lacul Tei din Colentina pana acolo mai e ceva...

 

 

Noi doi am facut scoala moto la poligonul Fundeni (prof. Morenciu).

 

Vezi cum ne gasim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.. exista dar pt. Lacul Tei din Colentina pana acolo mai e ceva...

 

 

Noi doi am facut scoala moto la poligonul Fundeni (prof. Morenciu).

 

Vezi cum ne gasim...

care esti frate? ca io stau langa poligon ;)

 

asadar, tot din zona colentina....si zic ca lacul tei nu-i departe, asa cum nici doamna ghica nu-i departe, asa ca, ne putem amesteca cu totii :ok:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care esti frate? ca io stau langa poligon ;)

 

asadar, tot din zona colentina....si zic ca lacul tei nu-i departe, asa cum nici doamna ghica nu-i departe, asa ca, ne putem amesteca cu totii :ok:

 

 

 

Daca ne am intalni ne am si cunoaste deasta zic sa ne strangem si noi din zona asta.

 

PS: Imi tin moto in centrala de la Romtelecom care este langa poligon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care esti frate? ca io stau langa poligon :pow:

 

asadar, tot din zona colentina....si zic ca lacul tei nu-i departe, asa cum nici doamna ghica nu-i departe, asa ca, ne putem amesteca cu totii ;)

Daca ne am intalni ne am si cunoaste deasta zic sa ne strangem si noi din zona asta.

 

PS: Imi tin moto in centrala de la Romtelecom care este langa poligon

 

Din cate stiu eu mai ai un coleg acolo langa tine .. un tip cu un bandit de 400 :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in afara de bogdan cu banditu' de 400 mai sunt eu ( CBR F4 ), mai e unu cu un zzr 400, un zx6r, un f3, si parca am mai vazut cativa

 

@bady tu ai gsxr-ul cu rosu si gri?

 

L.E. aaaa si am uitat de orlando :ok:

Editat de psycho_vox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cu gsx r gri cu rosu care in curand va capata si el o culoare mai normala :) In garajul unde il tin eu mai e un r6 din 99 albastru. Si mai am un vecin care are un cbr rr de 900 an mai recent si lista poate continua...

Zic ca suntem ceva oameni si poate ne strangem intr o zi sa ne si vedem (cat mai tine vremea cu noi) :cheers:

Editat de bady
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dezu: man, ti-ai facut mobra?daca nu, hai incoa sa facem bine una bucata ceberica :moto:

 

@psycho: tocmai pe mine ma uitai :)

 

@micisoara: tot de prin zona? :lol:

 

colegul din zona cu banditul e bogdan meca(fostul motor al lui psycho din ce stiu :lol: ), zzr-u de 400 e ABS(amic vechi da care cica ii are p'ai lui cu care se da), ar mai fi @simsonache(ala e cu parculetu de fiare vechi ca mine) detinator de simson, ural, mobra, jawa, etc :lol: ....

 

deci, eu va stiu pe majoritatea, inafara te @bady, da poate ne vedem odata la o bere...daca e de mesterit la mobre, am chei si ceva pricepere, asa ca, bere si tigari sa fie, ca aproape, suntem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aclimatizat de cativa ani pe Brasoveni-Teiul doamnei!

Mai sunt curajosi pe vremea asta, ca eu cat e uscat ma misc... pana inghet de tot... :burnout:

 

--- Mesaj completat în 11 Nov 2007 23:52 -------------

:cheers: salut...scuze,desi sunt din tei :bounce: nu prea am ce cauta printre voi ptr k ink n-am nici permis(A),nici motor...dar o mare dorinta si pasiune de afirmare sa zic asa.spuneti-mi va rog cat de nepotrivit e,dc e ...anotimpu asta sa ma apuc de tb? sau orice alt sfat m-ar ajuta enorm.eventual poate imi recomandati si o scoala buna si dotata cat de cat ..sau poate la o bere la safen dc ma primiti odata .mersic ...asfalt uscat !

 

sa te apuci de treaba adica sa dai examen ptr categ A, nu? o scoala buna eu as recomanda ca fiind cea pe care am facut-o eu, de fapt instructorul cu care am facut, domnul Bratovici si care si-a facut propria lui scoala, dar ptr asta va treb sa verific daca se mai tin cursuri pe vremea asta. daca te intereseaza o sa caut nr sa vad daca-l gasesc.

in rest, te poti apuca oricand sa inveti legislatia pe care multi o ignora pana in ultimul moment si din cauza careia si eu am picat de 2 ori cu un punct sub limita...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aclimatizat de cativa ani pe Brasoveni-Teiul doamnei!

Mai sunt curajosi pe vremea asta, ca eu cat e uscat ma misc... pana inghet de tot... :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Nov 2007 23:52 -------------</small><br/>

 

sa te apuci de treaba adica sa dai examen ptr categ A, nu? o scoala buna eu as recomanda ca fiind cea pe care am facut-o eu, de fapt instructorul cu care am facut, domnul Bratovici si care si-a facut propria lui scoala, dar ptr asta va treb sa verific daca se mai tin cursuri pe vremea asta. daca te intereseaza o sa caut nr sa vad daca-l gasesc.

in rest, te poti apuca oricand sa inveti legislatia pe care multi o ignora pana in ultimul moment si din cauza careia si eu am picat de 2 ori cu un punct sub limita...

:P multumesc mult!..daca nu e prea mare deranjul te rog sa te interesezi si sa ma tii la curent,parca am auzit de domnu' asta de care zici tu.in caz contrar,am sa astept cumintica :bounce: noul sezon..numai bine si mersi de sfat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D multumesc mult!..daca nu e prea mare deranjul te rog sa te interesezi si sa ma tii la curent,parca am auzit de domnu' asta de care zici tu.in caz contrar,am sa astept cumintica :hug: noul sezon..numai bine si mersi de sfat :)

 

ti-am raspuns pe privat; ai citit mesajul?

 

--- Mesaj completat în 18 Nov 2007 20:04 -------------
ma intereseaza sa gasesc si sa impart un garaj, cu 2-3 moto in zona teiul doamnei.

stie cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bine ba ce se vb despre mine si motoreta mea.... :lol:

Concluzia.. eu sunt ala cu banditul de 400, zis si Bughy.

Daca e ceva dati un semn la bad_atitude2002 pe mess sau 0722582489 pe tzar.

Vb si sa se faca in puii mei mai repede frumos chiar daca o sa fie un ger de o sa crape pietrele. Nu de altceva dar am de demontat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N Ovidiu ma numesc :D ,am un zx6r mai verde ,o casca mai colorata SUOMY (de tigan cum mai vb unii :P ) si

stau in spatele benzinariei dupa fundeni (fostu Shell acum Petrom V) langa Domnu` ORL (Orlando). :cheers:

uitati si poza cu moa sa vedeti ce bine am iesit :lol:

 

--- Mesaj completat în 18 Nov 2007 20:53 -------------
asha ca uitasem :D

post-21842-1195412007_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in afara de bogdan cu banditu' de 400 mai sunt eu ( CBR F4 ), mai e unu cu un zzr 400, un zx6r, un f3, si parca am mai vazut cativa

 

@bady tu ai gsxr-ul cu rosu si gri?

 

L.E. aaaa si am uitat de orlando :(

 

As mai fi si eu, ala cu F3-u . Edy pe tine te stiu.Faceam tenis impreuna.(varu' lu Adi)

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 13:53 -------------
AAA am uitat, ca vad ca se poarta. id: vrmj46

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 13:54 -------------
id: vrmj46

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 20:59 -------------

N Ovidiu ma numesc :D ,am un zx6r mai verde ,o casca mai colorata SUOMY (de tigan cum mai vb unii :) ) si

stau in spatele benzinariei dupa fundeni (fostu Shell acum Petrom V) langa Domnu` ORL (Orlando). :cheers:

uitati si poza cu moa sa vedeti ce bine am iesit :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Nov 2007 20:53 -------------</small><br/>asha ca uitasem :P

 

Ce poza ti-am facut!!! Pacat ca era aparatu pe blitz..... :D

post-11269-1195472926_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti! Intrand la sectiunea comunitati nu am vazut nimik de zona asta. Hai sa ne organizam si noi sa mai facem cate o plimbare sa ne cunoastem, sa ne ajutam in probleme de moto...

Am vazut ca sunt ceva motoare in zona asta. Ne dam si un punct de intalnire la care ne punem cu totii de acord (dupa mine ar fi bine si la Mc-ul de la raul colentina).

 

Revin cu o "lista" mai numeroasa.

Am fi cam asa:

 

Ionut Motopolitistu - R1

Bogdan Beliciu -zzr 400 schimbat cu domi 600

Alex Enduro - klr 650

John Palici aka John - k1

Adi Palici - cbr 954

Stancu Catalin aka Manele - Hibrid :cheers:) (zxr 750)

Bogdan Buduru aka Moto - cbr 929

Un tip Traian parca - zzr 400 sau 600

George aka Yo :D - cbr f3

Dezu - cbr 900 (corecteaza-ma daca gresesc :lol: )

Ivy aka pshyco_ vox - cbr f4

Bogdan aka Booghy - Bandit 400

Abs aka Abs - zzr 400

Ovidiu - zx6r

Bradea Calin (parca) - colegu de garaj al lui Edy

 

si parca mai sunt cativa dar nu-mi vin in minte acum , ii rog sa ma scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Si eu stau prin zona - Masina de paine/Otesani.

Am un Suzuki GS, care se odihneste insa in parcarea de la Obor :lol:

Deci, adaug si eu un rand la lista de mai sus:

 

mdvd - Suzuki GS 500 E

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...