Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, Mc zic si eu.

Sambata ... ce ziceti? Ne gasim acolo?

 

PS. Modificare de moto, nu e XX ... am capatat un TL1000 V2 :crack:

 

Dezu

ce dracu e useru asta mane? :crack:

 

faina bestia...sa o porti cu placere si sa te simti bine pe ea cum te simti cu o pereche de kiloti de bumbac neintrati in fund :D breh, voi vreti la mec?io am fobie pt locu ala...da acu ploo ca dracu si e cam nasol cu mobrele...n-am far momentan la rabla, si e cam descentrata, da pana la mec vin asa cu ea daca e :lol:

 

asadar, sambata seara, as putea ajunge pe la mec sa ne revedem, ca majoritatea ne stim :D ramane de vazut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: salut...scuze,desi sunt din tei :crack: nu prea am ce cauta printre voi ptr k ink n-am nici permis(A),nici motor...dar o mare dorinta si pasiune de afirmare sa zic asa.spuneti-mi va rog cat de nepotrivit e,dc e ...anotimpu asta sa ma apuc de tb? sau orice alt sfat m-ar ajuta enorm.eventual poate imi recomandati si o scoala buna si dotata cat de cat ..sau poate la o bere la safen dc ma primiti odata .mersic ...asfalt uscat !

 

o scoala buna e moto tt cu d-nul vrajitorul, multi au auzit de el , eu acolo am facut, te invata mai mult decat sa mergi intr-a doua tot poligonul cum am vazut la altii. si orele se desfasoara la ilioara.dc esti interesata d detalii imi zici. apoi alegi ai deja doua variante .

 

--- Mesaj completat în 10 Dec 2007 02:52 -------------

Ce faceti anul acesta de Craciun, uite o sugestie si o rugaminte: /index.php?showtopic=157243

bravo, frumos din partea celor ce se gandesc la altii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara la 16.30-16.40 eram acolo, si era full, da niciun motociclist, sau cunoscut....ati stat putin, n-ati gasit loc, sau n-ati fost? :crack:

 

 

eu nu am ajuns ca eram la munca dar cred ca ar trebui sa vbm mai serios pe tema asta, eventual pe mess ca sa si zicem sigur sa nu se intample ca acum cand ai fost singurul

 

PS: bravo pt initiativa totusi ca te ai dus :crack:

ghinion ca ai fost singurul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Lumina, caldura si pacea sa va intre in casa si in suflet, sa va umple de bucurie, speranta si credinta... Sarbatori fericite alatari de cei dragi, noul an sa va aduca fericire si indeplinirea tuturor dorintelor. LA MULTI ANI!

 

PS: si un an fara incidente si asfalt uscat :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

la multi ani dragi vecini de catun...

 

datorita faptului ca ne-am vazut de atatea ori incat m-am plictisit de locatia mecdonzold's, propun restaurantul Margineni pt urmatoarele intalniri...candva era o crasma ordinara, dar de vr'un an de zile este o atmosfera linistita acolo, cu preturi decente si multe mese...asadar, poate ne intalnim acolo, ca sincer m-am plictisit de vechile locatii :P

 

locatia, peste drum de Di bas(sos Fundeni), la capatul masinii 282 :bigstar:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu: de pe Brasoveni - Teiul Doamnei. Motorul il tin jos la service si ii mai tin companie alte 3 Honda. Eram curioasa daca dau de cei 3 stapani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu (Stefan cel Mare, langa Circ), calaresc momentan un scuter Aprilia Rally; prin vara ma alatur si eu cu un motor si categoria A :P

Momentan scuterul e in curte la fratele lui Baiazid, marius45jml, cu mici probleme la aprindere...

 

 

Bafta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

hai hai sa dam refresh :burnout:

 

multi motociclisti. numai langa camine e o scara cu 4 motociclete.

 

haideti sa stabilim si noi o intalnire, sa ne stim doar suntem vecini.

ai nevoie de ceva suni intrebi una alta, ne ajutam asa-i frumos.

 

 

propuneri.. sambata duminica?

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...