Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

Si eu stau prin zona - Masina de paine/Otesani.

Am un Suzuki GS, care se odihneste insa in parcarea de la Obor :D

Deci, adaug si eu un rand la lista de mai sus:

 

mdvd - Suzuki GS 500 E

 

:cheers:

 

 

salut omule :lol: bine ai venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ana .. 600 FZR :cheers: (asta daca nu ma insel si daca despre ea este vb)

 

un fzr rosu complet? daca da cred ca ne-am intalnit de vreo 2 ori la semafor la piata :lol: eram cu banditul de 400 atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ana .. 600 FZR :( (asta daca nu ma insel si daca despre ea este vb)

clar, sunt interesat :( da-i link la matrimoniale :D

 

ba George, las-o req de treaba....de Oreleu nu zici nimic mane? :P sau ala nu intra in calcul ca n-are japo? :D

 

@iuvila: tare ma motoreta verde :P vezi cum mergi cu ea, fericit si fara neplaceri :cheers:

 

apropo....dezule tata, ai luat tarfa de la uizu? :lol: vr sa o vada si ochiu meu, si poate aduci si nevestica pt ca tre sa dea un suc(asa cum am dat si eu) :hug:

 

@bady: mane, am primit pm-u de la tine atunci da am avut munci si griji si cam greu sa dau semne :) ne auzim la o bere odata, daca e timp....

 

PS: baaa, ia haidem la ursu joi ca se lasa cu show de karaoke :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clar, sunt interesat :hug: da-i link la matrimoniale :D

 

ba George, las-o req de treaba....de Oreleu nu zici nimic mane? :P sau ala nu intra in calcul ca n-are japo? :D

 

@iuvila: tare ma motoreta verde :) vezi cum mergi cu ea, fericit si fara neplaceri :cheers:

 

apropo....dezule tata, ai luat tarfa de la uizu? :lol: vr sa o vada si ochiu meu, si poate aduci si nevestica pt ca tre sa dea un suc(asa cum am dat si eu) :P

 

@bady: mane, am primit pm-u de la tine atunci da am avut munci si griji si cam greu sa dau semne :) ne auzim la o bere odata, daca e timp....

 

PS: baaa, ia haidem la ursu joi ca se lasa cu show de karaoke :(

 

 

Sa ma scuze domnu Orlando, tocmai un nume sonor ca al dumneavoastra am uitat :(

(oricum am zis sa ma scuze persoanele pe care le-am omis)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...discutii si :D dak suntem cu mobrele

 

combinatia mobre + :cheers: nu face bine la permis :P

teapa ca io n-am si pot sa beau :D ups...acu sar sacalii forumului pe mine ca ma dau fara permis :lol:

 

ba dachiar, hai care te bagi sa ma ajuti sa imi fac si eu electrica de pe jawa? :( adica, voi beti si fumati, si eu muncesc, ca data trecuta :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teapa ca io n-am si pot sa beau :lol: ups...acu sar sacalii forumului pe mine ca ma dau fara permis :cheers:

 

ba dachiar, hai care te bagi sa ma ajuti sa imi fac si eu electrica de pe jawa? :D adica, voi beti si fumati, si eu muncesc, ca data trecuta :P

 

 

data trecuta? cand faceai simsonul cu sculele alea speciale de repara orice (ciocanul si flexul) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog frumos.... Mister ORL face arta. Ciocanul represinta mana lui dreapta :cheers: iar flexul mana stanga. Pacat ca nu se imbina la finete :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mai adaug si eu in lista - Adena , zzr 400 . Te tin eu minte mr orl ca m-ai uitat:)))))Tocmai pe mine!!!!:lol:))))) (vecina cu bady)a,si pe tine bady te tin minte:))))

apai cum sa te uit draga tocmai pe tine?....pe mine ma uitasera sacalii astia :lol: dachiar breh....mai esti inca in cartier?ca io am nevoie de un update dupa alcooalele de zilele trecute :D

 

ma, dat fiind ca a venit iarna, si chefurile au fost si sunt in toi, m-a lasat destul de rece lipsa de prezenta a colentinarilor fundenari la party-ul de 1 decembrie de la pow wow :D v-am pus absenta...maybe next time :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce fel suna "Motoristi din Lacul Tei". Va dati cu skijeturi?

 

da la noi, "motociclisti din Fundeni" cum dracu suna? :lol: exista topic pt Ciorogarla? :D

 

@raven: breh, io de craciun ma gandesc la un party ca ala de pe 1, dar daca sunt in Bucalescaia ma bag :lol: frumoasa initiativa Oanei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o discutie extensiva cu Adena acu 3 minute revin si eu cu o intrebare, si anume unde muschiu meu e locu nostru de adunare? :blbl: :) :lol:

Zice-ti si hai sa ne vedem si noi face to face aia care ne stim si aia care nu si sa stam la o vorba sau ceva.

Asta daca aveti chef :blbl:

Daca nu...... :D sau mai bine :lol:

Haidi bye pipal.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...