Sari la conținut

Ce Scuter Gasesc In 1000-1200e?


Tom_da_kat
 Share

Postări Recomandate

Ms. Nu vreau neaprat nou, mai bine dak ati sti pe cineva sa vanda ceva de genu un sr cu kit de 80 d prin 2003, vreau sa aiba 50 in acte sa po sa-l conduc.

Uite topic cu /index.php?showtopic=102110 Aprilia Sr50 k sunt baieti aici,intreaba dak stiu p cneva care vinde,sau dak vand ei scooterele lor,cauta la vanzari,scrie topic la cumparari cu cumpar Aprilia SR 50 an 2003 incearca k poate gasesti :wave: :lol:

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-ti va si voi cu parerea, ca poate gasesc ceva sa-mi iau... da vreau sa traga si sa fuga bine. Si dak tot va dati cu parerea, mai ziceti si dak stiti p undeva scutere secondhand bune, da prin zona prahova. Mersi

 

Nush sa iti zice de unde sa iei. Vezi bea "sprait" ca are ceva concurs. Eu iti propun sa mai pui 300 € si sa iei un scarabeo de la aprilia nou noutz. Era la oferta aici in cluj acum o luna. In rest nush ce sa zic.. vezi pe forum la categoria vanzari....

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu, mai pui maxim 100 euro sau chiar deloc daca ai noroc, si iti iei o Gilera DNA 50 care fuge tare sau mai pui 300 euro si-ti iei o Aprilia RS50 care fuge nu se joaca (e in 6 trepte ce-i drept) ... dar are motor de scuter, poti gasi si cu kit pollini de 80 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scutere care "fug" sunt Aprilia SR, Yamaha Aerox (iti spun din ce am vazut la altii)(eventual le poti face si un tuning daca vrei, iar la aceste doua modele gasesti cel mai usor piese)... Malaguti F15, stock are un demaraj foarte bun si v-max de 80 km/h (iti spune un cunoscator :wave: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-ti va si voi cu parerea, ca poate gasesc ceva sa-mi iau... da vreau sa traga si sa fuga bine. Si dak tot va dati cu parerea, mai ziceti si dak stiti p undeva scutere secondhand bune, da prin zona prahova. Mersi

are un prieten un Yamaha Nitro (Aerox) din 2003, ingrijit, stare tehnica si optica perfecta...pret 900 euroi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....DUPA PAREREA MEA alege aprilia sr50....il am modelul din 2000 ....pe carburator.....85-90 cu 2 pe el si cu 1 pers ....95-100km/h depinde de unde bate vantul :lol: :wave: ...super multumit.....forma deosebita....demaraj NO COMENT......super scuter.........l-am tinut aproape 20 de km la blana shi acul de la temp. motorului era am jos de jumate...........deci " TRAIASCA RACIREA PE APA banana.gif banana.gif "...foarte bune motoarele....toti sunt multumiti de ele.....si piese de tuning si de schimb se gasesc usor...

Editat de tudorik92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...