Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

ce culmea ii oradeanul respectiv ...

"Un exemplu de infracțiune depistată miercuri a fost săvârÂşită de orădeanul A.P. (22 ani), depistat la ora 17:15 pe strada Nufărului din Oradea în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, cu număr fals Âşi fără a poseda permis de conducere."

 

sursa bihon

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pt Cehia cel mai ieftin am iesi daca ....Aleck(ca restu is ocupati :( ) ar cauta profile de cehoaice pe HI5 dispuse sa ne cazeze 3 zile si sa ne faca de mancare si eventual nu ar strica.....si un masaj in timpul cursei de MGP. Asa c puneti va pe cautat c io nu pot :cheers:

:K:

alek treci la treaba

ca sa mergi la sigur pune poza lui gixerr ca ne primesc sigur :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ceva zvonuri ca o sa fie ceva "tuning show" in parcare la pic si cica o sa fie si demonstratie de streetfighter....stie cineva ceva concret? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiam k in 15 iunie trebuia sa fie Tuning Show la aeroport, si tot ceva de genu cu streetfight, liniutze, da acuma chiar n`am mai auzit nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ceva zvonuri ca o sa fie ceva "tuning show" in parcare la pic si cica o sa fie si demonstratie de streetfighter....stie cineva ceva concret? :)

 

prin 25,26,27 v-a fi ceva...cika vine un streetfighter maghiar ...in parcare la PIC..era sa uit :(

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca era in parcarea de la Eminescu cu moto ala galben (Benelli) si era pa ovreme naspa ca nu prea putea poliza gumele! Oricum e meserias, dar de Titus ce se mai stie!? Ar fi tare sa-l mai vedem-noi si altii- e oradean ,ardelean , bla bla....sa aratam ca avem cu ce ,maeh !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred k tot unguru ala care o fo si la intrunirea de la Rebel... Erdoi Csaba sau cum

 

 

nu Erdos vine....ci altu tot motor galben are da nush cum il cheama o sa ma interesez.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dada titus o terminat cu figurile si grandomanismul... prin oras il vad numa cu masina... sa`l vad kt de bun ii pe pista sezonu asta... am vazut cursa de pe Hungaroring si dupa cateva ture o si abandonat... oricum Pascota`i tata lor atat in tara kt si afara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck

Stefan

 

Sergiu si-a luat bicicleta????

:cheers:

Da! :P

 

are persmi sergiu ? ca de casca shtiu sigur ca are :rock:)

 

Da din nou! :(

ce fain, deseara sarbatorim!!! :)

era si timpul!

:(

Astept berea! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...