Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

O fost cuminte cat de cat...eram eu prea suparata dupa o faza si nu o vrut sa ma necajeasca...dar il cunosc: ma tine el minte :blbl:

 

las ca ii trece

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lume lume.... unde esti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea aleck face ce face si tot pe Honda se suie...tre sa recunoasca ca a inceput sa ii placa tare mult.

 

Deci la Ursu ai pus-o in seara asta! WOMAN!!!

Te rog da-i una parinteste peste ceafa tradatorului din partea mea :burnout: :kiss: .....

 

Stai ma flex, a fost doar o tura scurta de la bloc la baute...fara casca! :lol:

Mai ales daca era Shadow :cheers:

 

 

 

Neaparat, si transmite-i ca s-au montat pneurile pe K5-ul din 2002 si miine ma duc pe Piatra sa le fac rodaju', doar prietenu' la nevoie se cunoaste :hug: .

 

Mah! Poate vrei sa-mi faci si schimbul de ulei si nu stiam? :blbl:

din pacate e abonat gixxxer ;)

 

 

alekutz iar te manca in poponeata si te suis pe HONDAAAA

raivanitza multumim pentru poza. dau de baut

 

Gixxuu'!!! Mai vii la paintball? Sper ca nu lipsesti... sambata prima tura! Apoi duminica revansa! :P

Ce dai tu de baut ma! Un semn de viata n-ai dat! :blbl:

:unsure: soon!

ar fi vrut el sa se mai plimbe, dar am kitul de lant praf. :rose:

 

pt aleck: post-7727-1215358999.jpg

 

Eeee...too late my dear!! Am facut deja pipi pe HONDA!!! :P

O fost cuminte cat de cat...eram eu prea suparata dupa o faza si nu o vrut sa ma necajeasca...dar il cunosc: ma tine el minte :P

Ma repet: vezi tu la Ursu! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixxuu'!!! Mai vii la paintball? Sper ca nu lipsesti... sambata prima tura! Apoi duminica revansa! :D

Ce dai tu de baut ma! Un semn de viata n-ai dat! :burnout:

 

 

am fost plecat la brasov...si ma mai duc in curand .. cu moto :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci la Ursu ai pus-o in seara asta! WOMAN!!!

 

 

Stai ma flex, a fost doar o tura scurta de la bloc la baute...fara casca! :blbl:

 

 

Mah! Poate vrei sa-mi faci si schimbul de ulei si nu stiam? :cheers:

 

 

Gixxuu'!!! Mai vii la paintball? Sper ca nu lipsesti... sambata prima tura! Apoi duminica revansa! :lol:

Ce dai tu de baut ma! Un semn de viata n-ai dat! :burnout:

 

 

Eeee...too late my dear!! Am facut deja pipi pe HONDA!!! :rose:

 

Ma repet: vezi tu la Ursu! :blbl:

Vedeti baieti, v-am zis eu! :kiss: Acu ce fac, cum ma descurc cu el?! :D Help!!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti baieti, v-am zis eu! :D Acu ce fac, cum ma descurc cu el?! :burnout: Help!!! :blbl:

Simplu...............ia-ti SUZUKI !!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simplu...............ia-ti SUZUKI !!! :blbl:

:burnout: aaaa, stai sa ma gandesc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa....deci te tragi pi c*r we asta?

 

Pe mine nu ma chemi la ture cu bikeurile???

 

Am motor cu cauciuci mai noi si decat ale tale :burnout:

 

Ahhh, sa nu uit sa zic: a trebuit sa imi pun niste ulei in telescoape, si l-am rugat pe Cosmin sa scoata ulei din ale tale. Acuma zici ca am si eu suspensiiiiii de SS.

 

Ms frumos...mare domn, mare caracter

 

P.S. : nici lichid de frana nu prea mai aveam

Editat de MirceaRM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma chemi la ture cu bikeurile???

 

Am motor cu cauciuci mai noi si decat ale tale :burnout:

 

Ahhh, sa nu uit sa zic: a trebuit sa imi pun niste ulei in telescoape, si l-am rugat pe Cosmin sa scoata ulei din ale tale. Acuma zici ca am si eu suspensiiiiii de SS.

 

Ms frumos...mare domn, mare caracter

 

P.S. : nici lichid de frana nu prea mai aveam

 

ce,o venit de la bucale,cred ca fac io una ad-hoc acuma pina la ploiesti-bucale :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma chemi la ture cu bikeurile???

 

Am motor cu cauciuci mai noi si decat ale tale :angryfire:

 

Ahhh, sa nu uit sa zic: a trebuit sa imi pun niste ulei in telescoape, si l-am rugat pe Cosmin sa scoata ulei din ale tale. Acuma zici ca am si eu suspensiiiiii de SS.

 

Ms frumos...mare domn, mare caracter

 

P.S. : nici lichid de frana nu prea mai aveam

 

 

acum inteleg de ce e motorul desfacut pe masa la cosmin..........

parca trecuse unu cu ceva suzuki si zicea ca are ceva pinion in cutie defect..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma chemi la ture cu bikeurile???

 

Am motor cu cauciuci mai noi si decat ale tale :P

 

Ahhh, sa nu uit sa zic: a trebuit sa imi pun niste ulei in telescoape, si l-am rugat pe Cosmin sa scoata ulei din ale tale. Acuma zici ca am si eu suspensiiiiii de SS.

 

Ms frumos...mare domn, mare caracter

 

P.S. : nici lichid de frana nu prea mai aveam

 

Pai daca nu zici nimic? Cum e? Merge? :blbl:

acum inteleg de ce e motorul desfacut pe masa la cosmin..........

parca trecuse unu cu ceva suzuki si zicea ca are ceva pinion in cutie defect..........

Va mananca pe toti? :angryfire: Nu-i bai, las c-ajung io acas'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dapoi de c sa pun eu poze cand puteti sa va clatiti uochii venind in august asa in haita :angryfire: si uite asa de momeala pun una de gust ;)

 

p.s.: defapt e la intrarea in Craiova da or ciordit rumanii pancarta de la intrarea in grecia sji mno`.. noroc cu Cezar ca e un tip perspicace si CLARVAZATOR =)) ..nu`i asa fato ? :P) 1-0 ( pt. cei care vin sut dispus sa le zic ca GPS`u pas cu pas pe un` s vina prin Iugoslavia :blbl: )

post-26055-1215718700_thumb.jpg

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca promiti ca nu plangi ca datile trecute mai pun poze Cezar... uite e ex Iugoslavia..autostrata virajata larg ..mai putin plictisitoare ca in Grecia :angryfire:

post-26055-1215799341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ras putin asa ca le pun si aici.

 

Perle la Bac

Iată câteva dintre perlele candidaților la bacalaureat, culese de-a lungul anilor.

1. Latina clasica este o limba moarta, care nu se poate vorbi decit in scris. Dupa caderea Imperiului roman, o parte din latina clasica defuncta a devenit bulgara. Limba romana are la baza latina bulgara, amestecata cu elemente de daca si o groaza de cuvinte slabe. In secolul al XV-lea, limba vorbita de popor era considerata vulgara si n-o vorbea nimeni.

 

2. Poema "Miorita" circula pe baza orala, adica nu a fost scrisa, din motive tehnice. In balada "Miorita" este vorba de trei ciobani care comploteaza impreuna sa-l omoare pe unul dintre ei. Ciobanul "Mioritei" a spus ca la cap sa-i puie diverse categorii de fluiere.

 

3. Haiducii din doine, balade si idile erau liberi si fericiti ca pasarile, animalele si pestii care zburda prin codri. De cum venea primavara, haiducii cei harnici plecau in padure. Acolo ei cintau suflind din frunza si lasindu-i pe boieri cu buza umflata.

 

4. Multimile de boieri exploatatori isi tineau banii numerar in pungi. Haiducii ii atacau si ii usurau de bani in toate baladele.

 

5. Balada e o specie a liricii populare inventata de Ciprian Porumbescu.

 

6. Scoala Ardeleana nu a avut propriu-zis sediu, din lipsa de fonduri austro-ungare.

 

7. Alexandru Lapusneanu s-a tinut de cuvint atunci cind a spus:

de ma voi scula, pre multi am sa popesc si eu! Dovada ca azi cel mai intilnit nume este Popescu.

 

8. Poezia "Sburatorul" de Ion Has Radulescu este un omagiu adus aviatorilor romani.

 

9. Mircea cel Batrin a fost inmormintat la Cozia impreuna cu umbra sa.

 

10. In "Sobieschi si romanii" autorul descrie cum o mina de plaiesi au rezistat asediului perfid al puternicei armate din Iasi. In final, plaiesii, se predau in mod eroic, lasind cetatea neamtului.

12. Dintre cele cinci scrisori trimise de Eminescu, prima este considerata a treia. In "Scrisoarea a treia" se desfasoara batalia de la Rovinari.

 

13. Conversatia dintre Baiazid si Mircea este descrisa cuvint cu cuvint, cu toate ca autorul n-a prea fost cine stie ce de fata.

 

14. Mircea cel Mare, care prima data a fost batrin, sta la un discurs cu Baiazid. Acesta il primeste politicos, dar cu obraznicie, si-l face in tot felul, ca pe o albie de porci. Cind Baiazid il intreaba arogant "Tu esti Mircea?", domnitorul roman nu se pierde cu firea si ii raspunde la fix: "Da-mparate!"

 

15. Pina la urma Mircea cel Mare, desi batrin il va ingenunchia pe trufasul otoman cu citeva proverbe si zicatori bine plasate.

 

16. Imparati cu care lumea nu putea sa se mai impace au venit si la noi in Romania si au cerut pamint si de baut, dar cum venira s-a lamurit cu cine are de-a face si s-a dus de-a berbeleacul cu pleava pulberata, c-au ramas doar citeva de bucati de eniceri si spahii fugind, dintre care este amintita "inspre Dunare, o mina."

 

17. Creierul este un organ oarecum indispensabil capului.

 

18. Calin tine de mîna mireasa care are parul lung de fericire.

Ea lupta sa puna mîna pe dragostea flacaului.

 

21. Este vorba de peripetiile lui Robinson Crusoe dupa ce pleaca din Troia.

 

22. Arhimede a fost grec de neam si a murit asa de barbari de fascisti hitleristi. Asta cînd el studia în palatul sau din Grecia. Si cum el studia a intrat un soldat si a zis "damio". Si a zîs Arhimede ca nu es. Asa a zîs hitleristu nu esi si a bagat baioneta în el. Dar multe principi de fizica a ramas de la Arhimede printre care principiul lui Arhimede.

 

23. Nechifor Lipan a avut fericita ocazie de a nu se mai întoarce acasa fiind jefuit de niste oameni invidiosi.

 

24. În romanul "Rascoala" personajul principal este poporul si marea masa a taranilor.

 

25. Dimitrie Cantemir a avut un rol însemnat în viata sa.

 

26. Ion sufera ca nu are pamînt dar o lipsa e ca macar în carte Rebreanu îl putea împroprietari.

 

27. Capitala SUA este Casa Alba.

 

28. În China traieste foarte multa lume care manînca o abundenta de orez, se încheie la gît si-a inventat guma de la capatul creionului.

 

29. Sahara se afla asezata pe un nisip uscat, lipsa apei avînd în zona o prezenta statornica.

 

30. În padurile Amazoniei traieste o jungla fioroasa.

 

31. Capitala Olandei este jumatate la Haga, jumatate la Amsterdam.

 

32. Toate rascoalele au cerut pamînt care era tinut sub talpa de boieri.

 

33. Optica se ocupa cu studiul ochelarilor.

 

34. Romanii i-au batut crunt pe cartilaginezii din Cartagina. (hahaha)

 

35. Lebada moare de cîte ori cînta.

 

36. Animalele salbatice traiesc în padurea zoologica.

 

37. În dogmatism, gîndirea devine rigida, casanta.

 

38. Punctul este o linie redusa la minimum.

 

39. În caz de accident nu trebuie sa fugi de la locul faptei fiindca victima, daca nu e lovita fatal, poate retine numarul masinii.

 

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci merci :P

da ce ? :angryfire: te pomenesti k ai si tu tzutzuki din ala... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti... deci pana la urma Ciobanu Emil de la Shanta e ok pt A1? sapt vitoare vreau sa ma apuc de scoala. :D ce motor are pe la Shanta? :( si ... cam cat costa aproximatix A1? multzam :kali:

 

daca te uitai un pic mai atent,vedeai ca este topic 'Cat A' si acolo gasesti mai multe informatii,pt ca s-a mai discutat subiectul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...