Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NO!!! NUMA ATATA???!!!SA NU-MI SPUI CA AI MORCOV?!!IA BAGA-I REPLICA DAR SCHIMBATI TOPICU' :moto:

MORCOV? :ok: :D numa de aia mi frica ca o sa vina sa ma caute sau poate vine vineri la intalnire si ma bate acolo, ma face de cacao la baietii care ma stiu ca`s un dur

chiar vrei sa bag replica? poate o sa inghida cu noduri intr`una :D si poate`i turnator si ma zice la admin k vb urat k pe el asa lo invatzat la gradinitza

 

consumabile fiind filtru de aer filtru de ulei ...la 4T habar n`am la kt

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MORCOV? :ok: :D numa de aia mi frica ca o sa vina sa ma caute sau poate vine vineri la intalnire si ma bate acolo, ma face de cacao la baietii care ma stiu ca`s un dur

chiar vrei sa bag replica? poate o sa inghida cu noduri intr`una :D si poate`i turnator si ma zice la admin k vb urat k pe el asa lo invatzat la gradinitza

 

consumabile fiind filtru de aer filtru de ulei ...la 4T habar n`am la kt

 

:moto: HAI MA! TOTUSI TE LASI ASA USOR :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: HAI MA! TOTUSI TE LASI ASA USOR :D

n`are rost sa`i dau yo replica k el tot aia o sa o repete ... mai mult nu poate... si oricum vad k lo deranjat la stomac destul aia :ok: :D :D

 

stii tu vb aia: ala destept cedeaza mai repede .... art asta iao asa k si cum nu as mai avea ce zice, mai inchis BAD BOU care esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: HAI MA! TOTUSI TE LASI ASA USOR :D

Mare domn esti mai blaj.......bagi asa raca intre oameni si mai ales cand vezi ca fraierul musca.....sa stii mai repsol ca merg vineri si eu acolo la pe ibsen si ne vedem acolo......ca atata pe tema asta

 

n`are rost sa`i dau yo replica k el tot aia o sa o repete ... mai mult nu poate... si oricum vad k lo deranjat la stomac destul aia :ok: :D :D

 

stii tu vb aia: ala destept cedeaza mai repede .... art asta iao asa k si cum nu as mai avea ce zice, mai inchis BAD BOU care esti

Vezi mai copil prost ce esti iarasi vb urat .....cred ca trebuie sa te invatz sa nu mai jignesti asa oameni.....vineri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum deja unii dintre voi stiti...saptamana trecuta mi-am vandut motorul. :ok:

Datorita circumstantelor...nu cred ca voi mai putea sa imi iau alt motor momentan (eu sper totusi pe sezonul viitor), insa ma bucur pt faptul ca mi-am facut prieteni printre voi, si sper sa ne mai vedem la o bere, daca la ture cu motoru nu se mai poate.

Asfalt uscat :moto:

 

P.S. Felicitari si Casa de Piatra pt. Cornelica si Lajos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare domn esti mai blaj.......bagi asa raca intre oameni si mai ales cand vezi ca fraierul musca.....sa stii mai repsol ca merg vineri si eu acolo la pe ibsen si ne vedem acolo......ca atata pe tema asta

 

 

Vezi mai copil prost ce esti iarasi vb urat .....cred ca trebuie sa te invatz sa nu mai jignesti asa oameni.....vineri

vii special pt mine vineri? :moto:... si ce`o sa`mi faci o sa ma bati acolo o sa ma tragi de urechi? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vii special pt mine vineri? :moto:... si ce`o sa`mi faci o sa ma bati acolo o sa ma tragi de urechi? :ok:

Mah tu kiar nu vrei sa intzelegi ca nu am nimik cu nimeni personal.....lasa-ma frate in treaba mea sa ma leg de cine vrea......ar fi kiar prostie sa vin pt tine acolo.....este intalnire de motociclisti nu este fight club.....si cred ca vineri se pleaca la brasov;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah tu kiar nu vrei sa intzelegi ca nu am nimik cu nimeni personal.....lasa-ma frate in treaba mea sa ma leg de cine vrea......ar fi kiar prostie sa vin pt tine acolo.....este intalnire de motociclisti nu este fight club.....si cred ca vineri se pleaca la brasov;)

noah pai dak tot vii ... iti fac si tie un suc asa k intre biker boyz care suntem :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci indigestie de la 20 de mici :D ? Hai ca 5-6 mai merg, da' 20 ... :) ...

Acu' ce sa zic, eram curios cine se simte lezat primu' de afirmatia mea, mersi ca mi-ai satisfacut curiozitatea :) . Mersi si pt invitatie, dar la plimbari (fie ele si in ritm alert :) ies numai cu prietenii) .

 

 

 

P.S.

Oricum io sint prea zeu pt Piatra, trebuia sa ma chemi si tu macar pe un Meses ceva, io tre' sa te invat ;) ?!

daca nu se supara nimeni nu ma ajutatzi si pe mine si ii spunetzi unde e Meses-ul ala ca prea fain asfalt este pe acolo asa am auzit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vad astfel de stiri, imi vine sa dau cu, cutitu-n piatra. Cred ca actiunile/campanile pe care le facem sunt zadarnice. Pur si simplu n-avem pe cine sensibiliza atata timp opinia generala tinde sa-i disculpabilizeze pe conservari indiferent ca ar fi vorba de pietoni, biciclisti, motociclisti sau orice altceva.

 

http://www.gandul.info/actualitatea/fetita...ml?3927;2837466

 

Are cineva un AK47 de vanzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu se supara nimeni nu ma ajutatzi si pe mine si ii spunetzi unde e Meses-ul ala ca prea fain asfalt este pe acolo asa am auzit

noi nu stim decat sens si la terase ;) ...

on topic.

 

o iei spre cluj -zalau si acolo e meses :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi nu stim decat sens si la terase ;) ...

on topic.

 

o iei spre cluj -zalau si acolo e meses :D

Hah stiam cu nu se poate abtzine careva......merci :)

 

numa daca ai fi un pic mai speciic stii din cate mi-ai zis tu poate fi a doua ulitza din tileagd sau de unde stiu eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere k astazi sa discutat despre forum... k is prea multe prostii din cauza MEA si a altor cativa INCONSTIENTI :D ... am decis sa`mi reduc activitate ... o sa postez doar strictul necesar ;)

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place de politistii pe motor din Atena....asa merg baietii pe o roata de la semafor de nu au treaba...si daca se grabesc si daca nu tot fac slalom ca nebunii printre masini si o data unu care nu prea avea loc...a zmucit motoru intre masini asa ca si cum ar fi vrut sa o ia pe o roata si sor tras aia mai la o parte =)) e frumso sa fii politist pe motor aci..ai sezon tot timpu`...n-ai gretzuri...ajtia au Bandituri de 650 necarenate ...frumoase...

 

p.s.: am avut sji ocazia sa vad un accident in care moto era praf praf numa pilotul cred ca era Ok..avea casca pe cap...in camasha si pantaloni` pe targa ambulantzei...am inghiti i sec si am trecut mai deaprte....de 2 ori mi`o taiat un calea..o bagat botu dar o oprit la timp....aci nu e ca la noi..se baga prostu si mno...dupa ai isi cere scuze...pacat de asfapt care este ghietzush si io care nu am gume prea sanataose...=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva?

Din topicurile din sectiunea Bihor a fost sterse mai multe - dupa cum vad - si as avea nevoie de un link, topicul era numit cu tema de cautare a unui reprezentant din Oradea a unei firme italiene de accesori si echipamente moto.

Il rog sa posteze pe forum linkul respectiv daca il are in browser history, ori salvat in bookmarks sau etc.

 

Sau daca mai retine careva dintre voi numele marci, a firmei italiene de echipamente.

 

Thx. anticipat!

 

:lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...