Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oh lasa ... si cand e mai frig se poate iesi.. mi-am amintit ca tu nu iesi decat vara =))
\

ies doar cand e vreme favorabila oaselor/articulatiilor mele ..iti spun asta pt ca din greshala fix cu asa ceva ma ocup :laugh: ..eu ies vara ca atunci imi place..si cand ies...ies... a da..in plus am sangele rece si`mi plac la soare ..ce pot sa zic :)

 

Cezar te-or dresat ajtia pacilea ? =))

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

\

ies doar cand e vreme favorabila oaselor/articulatiilor mele ..iti spun asta pt ca din greshala fix cu asa ceva ma ocup :laugh: ..eu ies vara ca atunci imi place..si cand ies...ies... a da..in plus am sangele rece si`mi plac la soare ..ce pot sa zic :)

 

Cezar te-or dresat ajtia pacilea ? =))

 

tudore dar parca esti tanar fraged, te plangi deja de oase si articulatii

nasol

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tudore dar parca esti tanar fraged, te plangi deja de oase si articulatii

nasol

sanatate

 

pai inca nu ma plang dar imi vad prietenii din grecia unde este sezon tot anul care au probleme..si la ei temperaturile nu coboara sub 10 grade iarna .. si in plus anu trecut aveam de 2 ori pe sapt cursuri la Spitalu de recuperare din felix + teoria ...+ iarna propietatiel cauciuculu ise schimba...asfaltu fiind rece jtiti voi bla bla`u aferent si mai am io placerea pt caldura cum ziceam mai sus..nu incerc sa conving , fiecare se bucura cat/cum vrea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta sigur ii tudor?

:)

 

repsol ... l-ai dresat? :)

asa parere proasta am lasat ? nu am zis eu parca prin `78 ca " fiecare intzelege motociclismul cum vrea acest neavand o definitie , si daca omu se simte bin ca iese del a garaj la terasa sa fie sanatos..daca iese sa faca o turfa de sens la fel de sanatos...daca i palce sa scoata moto din garaj sa faca o tura de bloc si sa`l spele ..treaba lui...cine s`aseamana sa s`adune !

 

cat despre dresaj` ..neah`.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...