Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ok: :P

 

mai trec si eu bariera .....

frate ma bucur ca m-ai inteles in modul in care ma exprimam :D, prin net e un pic mai greu sa iti exprimi scurt la subiect sentimentele, dar de data asta am reusit :P (oare incepi sa ma cunosti? :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :P

frate ma bucur ca m-ai inteles in modul in care ma exprimam :D, prin net e un pic mai greu sa iti exprimi scurt la subiect sentimentele, dar de data asta am reusit :P (oare incepi sa ma cunosti? :lol: )

 

 

 

 

a ... si era sa uit ... sanatosi sa fim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

automat daca pui poze iti vine sa si scrii anumite detali referitoare la ele.asa ca ati fost ontopic :lol:

ideea e sa nu se faca chat acolo.

oricum suntem organizati comparativ cu alte judete.

sper sa ne vedem in weekend calare pe motoare.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a intamplat ca eu o saptamana nu am putut intra pe siteul asta???

Am auzit ca si altii, dar nu stiu de ce?? A fost ceva problema tehnica??

Stiti ceva?

 

Ceva asemnator am patit si eu , de la scarbici ma puteam loga , in schimb de acasa NU.

Multumesc de asemenea administratorilor sitelui pentru proasta gestiune si intretinere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva asemnator am patit si eu , de la scarbici ma puteam loga , in schimb de acasa NU.

Multumesc de asemenea administratorilor sitelui pentru proasta gestiune si intretinere.

siteul merge brici.. furnizorul de internet e kaka... toti cu fiberlink trec prin asta.. din cate am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

siteul merge brici.. furnizorul de internet e kaka... toti cu fiberlink trec prin asta.. din cate am inteles

 

Nici siteul nu mergea , intram pe Motociclism.ro si gata. ( nu puteam sa intru nici pe pagina principala ).

 

 

Nici siteul nu mergea , intram pe Motociclism.ro si gata. ( nu puteam sa intru nici pe pagina principala ).

 

Nici vorba sa ma pot loga sau sa pot intra pe subforum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am avut nici macar odata problema sapt trecuta de nici un fel.tot rds am.. doar abonament cu ip fix.probabil ca si firma ta tot asa are :drink: toate firmele au

 

si eu am avut o asemenea problema dar cu un alt site.. e doar vb de provider

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine-i ala Repsolica??? Stie cineva?

 

Cred ca stiu.

 

Ii baiatu ala care l-a batut pe Chuck Norris in toate sporturile , comercializeaza la negru mausuri optice , cu bila... etc..., face donatii de nu stiu care , ridica la piept 120 kg , mai mult decat atat , a si candidat pentru presidentia S,U.A. si a iesit al doilea.Rupe noaptea asfalturile cu motoru , fuge de politie in 60 secunde.... etc...

 

Bravo Repsolica , bine te-ai intors :drink:

 

 

 

 

 

Unde ai fost ? :moto:

 

 

Hai , no ofense.Te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cei care scriu prostii si au avut ganduri necurate in legatura cu sotzia/sotzul vecinului sau fata/baiatul din vecinii.....pe aia nu i-au lasat sa intre si i-au pedepsit pt 5 zile.Asa ca vedetzi ce ganditzi si nu ravnitzi.....numai la prostii..........iar nu m-am putut abtzine!:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cei care scriu prostii si au avut ganduri necurate in legatura cu sotzia/sotzul vecinului sau fata/baiatul din vecinii.....pe aia nu i-au lasat sa intre si i-au pedepsit pt 5 zile.Asa ca vedetzi ce ganditzi si nu ravnitzi.....numai la prostii..........iar nu m-am putut abtzine!:drink:

jos cenzura :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cei care scriu prostii si au avut ganduri necurate in legatura cu sotzia/sotzul vecinului sau fata/baiatul din vecinii.....pe aia nu i-au lasat sa intre si i-au pedepsit pt 5 zile.Asa ca vedetzi ce ganditzi si nu ravnitzi.....numai la prostii..........iar nu m-am putut abtzine!:drink:

Da tu ce ganduri ai avut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai ma gandeam cum naiba se zice la whisky-ul ala la acre este reclama aia tare care a aparut mai nou cu scotzianul ala tare acre injura.....ca nu imi vine in minte.

A da ......eu am tot timpul ganduri necurate numai stiu sa la ascund bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repsolica am auzit ca maine dai de baut?

:what:

doamne da sa dau de baut bro` doamne da... da stiu sigur k voi da :rock:

 

sergiu chuck norris nu te lasa sa bei?

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...