Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As intelege ca va enervati pt posturile lui Clau daca ar intreba ca unde mergem la baute sau la chefuit.DAR el a incercat sa va atraga atentia asupra unui gest frumos . Daca acest lucru va deranjeaza (adica vad ca va deranjeaza) nu trebuie decat se neglijati aceste mesaje. Si daca nu va contribui nimeni din " comunitate" Rider Spirit va rezolva toata treaba singur fara ajutorul vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As intelege ca va enervati pt posturile lui Clau daca ar intreba ca unde mergem la baute sau la chefuit.DAR el a incercat sa va atraga atentia asupra unui gest frumos . Daca acest lucru va deranjeaza (adica vad ca va deranjeaza) nu trebuie decat se neglijati aceste mesaje. Si daca nu va contribui nimeni din " comunitate" Rider Spirit va rezolva toata treaba singur fara ajutorul vostru.

nu cred ca e cineva suparat pe ce a postat clau.. toata lumea a reaizat scopul pentru care el a multi postat.Nu trebuie sa te superi asa tare bmwrider stii ca nu toata lumea e la fel.

ps:eu nu m-am legat de ce a postat clau ci de postul celui din cluj

Friday, Nov 28 Milder with a full day of sunshine. Winds from the ESE at 4 km/h.Realfeel?: 9 °CHigh: 8 °C :laugh: ne vedem pe motor la papi.

hai noroc..

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As intelege ca va enervati pt posturile lui Clau daca ar intreba ca unde mergem la baute sau la chefuit.DAR el a incercat sa va atraga atentia asupra unui gest frumos . Daca acest lucru va deranjeaza (adica vad ca va deranjeaza) nu trebuie decat se neglijati aceste mesaje. Si daca nu va contribui nimeni din " comunitate" Rider Spirit va rezolva toata treaba singur fara ajutorul vostru.

Iti spun parerea mea de care am fost motivat sa scriu acest mesaj

hehe ocs :laugh: 's :D

care a iesit o insultare pt tine.

 

1. Sunt deschise topicuri pe care nu bihoreni le deschid si sunt "atacati" frumos sau mai putin frumos si tot astea sunt adevarate si cu posturile postate aiurea (gen offtopic)oricaruia dintre useri (in loc sa ajutam cu bun simt mai bine il "atacam" - normal ca este mult mai usor acest lucru) DAR cand este un tovaras tacem si schimbam tema. (<- nu mi se pare corect)

 

2. O sa contribui si eu la acest gest super fain din partea COMUNITATII (eu stiu ca a existat, exista si va exista), DAR sincer nu cred ca ne-am luat (in momentul de fata @ocs si @eu) din cauza ca a scris acest lucru si sunt SIGUR 100% ca daca mai vrea cineva sa contribuie va si contribui cu adevarat, citeste topicuri si a stiut de informatiile utile in legatura cu acest gest.

 

3. Ar trebui sa ne hotaram comunitate sau curateni, "infectie" sau curatenie ... in momentul de fata imi pare mie sau chiar ca ne contrazicem mai mult decat pana acuma?

 

Dupa mine sa deschida fiecare cate topicuri vrea cu ORICE tema, intr-o "comunitate" intelegerea si respectul ar trebui sa fie pe primul loc.

 

P.S. Poate sunt lucruri banale ... si chiar sunt lucruri pe care multi le stim si nu vorbim sau nu vrem sa vorbim despre ele ... DE CE?

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa sti Zozoz ca sunt suparat. nu pe tine. pe atitudinea asat de pe forum . vrem sa facem ceva si cand intrebam ca cine se ocupa sau cine asuma responsabilitate sunt mereu aceasi persoane care ridica mana iar restul 0. numai comentarii si bascali la adresa celor care incerca sa si faca ceva. asta este care ma supara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa sti Zozoz ca sunt suparat. nu pe tine. pe atitudinea asat de pe forum . vrem sa facem ceva si cand intrebam ca cine se ocupa sau cine asuma responsabilitate sunt mereu aceasi persoane care ridica mana iar restul 0. numai comentarii si bascali la adresa celor care incerca sa si faca ceva. asta este care ma supara.

in @restu ma declar si eu, cred ca vinerea trecuta mi-am prezentat programul care il am zi de zi si in curand o sa am si examenele pe cap ... supararea ta este corecta dar seful meu mi-a zis un lucru f corect:

"Sa nu vrei sa schimbi toata viata asta din cacao, caci nu o sa reusesti niciodata nici TU nici ORICINE, alegeti o lume la care crezi tu ca faci fata si dai bataie, cu restul se ocupa viata."

 

Sergiu scriemi cand putem da o intalnire sa ajunga atentia mea catre copii. Mersi. (sper sa ai timp in weekendul acesta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare dintre noi are si bune si rele... haideti sa le punem pe cele bune toti la un loc si sa facem ceva deosebit pentru copii aia.Sa nu punem problemele personale inaintea problemelor care le au acei copii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

sa sti Zozoz ca sunt suparat. nu pe tine. pe atitudinea asat de pe forum . vrem sa facem ceva si cand intrebam ca cine se ocupa sau cine asuma responsabilitate sunt mereu aceasi persoane care ridica mana iar restul 0. numai comentarii si bascali la adresa celor care incerca sa si faca ceva. asta este care ma supara.

Lajos, Lajos... Linisteste-te. Daca ai reciti cu calm ce a scris Zozo, poate ai intelege de ce ne-am ambalat.

Remarcele referitoare la seama noastra nu sunt adecvate, nu cred ca poti spune ca am batut joc de cineva care vroia sa faca ceva... iar insinuezi ca nu am ajutat, sau ca nu am facut nimic, nu e frumos.

 

uff,

ocs.

Editat de ocs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de deranj celor care au sarit ca arsi la postarile mele...

 

Voiam doar sa fie anuntata toata lumea. Din discutiile cu alti forumisti am obesvat ca sunt unii care intra doar pe anumite topicuri, si nu voiam sa fie ca anul trecut cand multi au spus ca ei nu au stiut ,ca nu au vazut postul, chestii de genul acesta!

 

Nu vreau sa ma scuz in fata la nimeni, eu asa am considerat ca merita sa deranjez lumea cu postarile acelea si mai ales ca e pentru ceva nobil .

 

ps. Vita e prea scurta ca sa iti permiti sa fii suparat...

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepeti sa deveniti paranoici!

 

Ceva de genul: Ma supar pe cineva, pentru ca cred ca respectivul s-a suparat pe mine.

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...