Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

daca te indoi lasa k te indrept yo nu`ti fa probleme ...

slab omule slab ... ma asteptam la mai mult din partea Floricai STECHER! ... m-ai dezamagit :moto: :wacko: :wacko:

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai omule! :moto: Se pare ca nu ti-ai invatat lectia. :wacko: Membrii OTR nu au nimic (si nu in comun) cu RSO, dimpotriva, unii dintre ei ii pot considera chiar prieteni. Acum, se ataca fiecare cum poate! Sa nu-mi cereti lame...ca inca nu cunosc nici un emo. :wacko:

nu e nevoie sa-ti raspunda el , te putem ajuta si restu ;

dilema ta se va rezolva imediat dupa ce citesti o carte B)

Hustler cumva? Sau Playboy? Tu cu care esti mai familiarizat? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea unui expert ar fi mult mai demna de luat in considerare decat cea a unui simplu membru :moto:

P.S. Ar trebui sa fim si noi mai uniti!!E o caracteristica admirabila in ziua de azi. Sa luam exemplu! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule! :moto: Se pare ca nu ti-ai invatat lectia. :wacko: Membrii OTR nu au nimic (si nu in comun) cu RSO, dimpotriva, unii dintre ei ii pot considera chiar prieteni. Acum, se ataca fiecare cum poate! Sa nu-mi cereti lame...ca inca nu cunosc nici un emo. :wacko:

 

Hustler cumva? Sau Playboy? Tu cu care esti mai familiarizat? :)

 

 

El se referea la colectia de literatura de la Cotidianul.

Recomand B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hustler cumva? Sau Playboy? Tu cu care esti mai familiarizat? :wacko:

daca prin definitia cartii tu intzelegi revista ... ni nu mai are rost :wacko:

dar uite sa facem abstractie de randul de mai sus si iata :

eu nu-mi permit carti asa titrate si sunt la nivelu` de jos cum ar fi Pisicutzele :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El se referea la colectia de literatura de la Cotidianul.

Recomand B)

Iar eu nu ma refeream la tud0r prin acel post! :wacko:

 

daca prin definitia cartii tu intzelegi revista ... ni nu mai are rost :)

dar uite sa facem abstractie de randul de mai sus si iata :

eu nu-mi permit carti asa titrate si sunt la nivelu` de jos cum ar fi Pisicutzele :moto:

Pai nu stiu cum de ai gasit tu cuvantul "carte" in vocabularul tau, :wacko: m-am gandit ca n-aveai de unde stii ce e aia carte...si la cat de tanar esti, pt multi altii alea-s de fapt cartile copilariei. Dar nah, se pare ca esti mai doct decat imi imaginam, scuzele mele de rigoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea unui expert ar fi mult mai demna de luat in considerare decat cea a unui simplu membru :moto:

P.S. Ar trebui sa fim si noi mai uniti!!E o caracteristica admirabila in ziua de azi. Sa luam exemplu! :wacko:

ingamfarea este inamicul evolutiei ...in loc sa ciupim din toate partile si sa ascultam/analizam/procesam ce se intampl ain jurul nostru omu sta pe norishorul lui de bashini si cika e rege :) .....dar pt toate procesele de asimilare iti trebuie ceva ... ghici ce ? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ingamfarea este inamicul evolutiei ...in loc sa ciupim din toate partile si sa ascultam/analizam/procesam ce se intampl ain jurul nostru omu sta pe norishorul lui de bashini si cika e rege :wacko: .....dar pt toate procesele de asimilare iti trebuie ceva ... ghici ce ? :moto:

:wacko: Oi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu cum de ai gasit tu cuvantul "carte" in vocabularul tau

indirect vrei sa ma intrebi cum de l-am gasit eu sa-ti spun sa-l cauti si poate gasesti si tu ceva ? ...e trist....om la varsta ta ? ntz ntz ntz :wacko:

 

:moto: Oi?

 

era de ashteptat din partea ta , nici nu shtiu de ce mai insisti :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indirect vrei sa ma intrebi cum de l-am gasit eu sa-ti spun sa-l cauti si poate gasesti si tu ceva ? ...e trist....om la varsta ta ? ntz ntz ntz :moto:

 

 

 

era de ashteptat din partea ta , nici nu shtiu de ce mai insisti :wacko:

Pai ce sa-i faci :wacko: N-am atatea oi incat sa te intreb direct. Nu-mi permite prostata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ingamfarea este inamicul evolutiei ...in loc sa ciupim din toate partile si sa ascultam/analizam/procesam ce se intampl ain jurul nostru omu sta pe norishorul lui de bashini si cika e rege :) .....dar pt toate procesele de asimilare iti trebuie ceva ... ghici ce ? :moto:

Au contraire! Io`mi stiu conditia umila, de aceea apelez la acest forum pt a evolua. Poate poate reusesc sa asimilez ceva. Imi admir dorinta de a vrea, macar aia este :wacko: ...cred... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au contraire! Io`mi stiu conditia umila, de aceea apelez la acest forum pt a evolua. Poate poate reusesc sa asimilez ceva. Imi admir dorinta de a vrea, macar aia este :moto: ...cred... :wacko:

narcisismul e in floare :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

narcisismul e in floare :wacko:

NARCISISMs.n. "Admirație Âşi dragoste exagerată față de propria persoană fizică, care constituie adesea o stare patologică"

 

Si nu are de ce? :wacko: :moto:

 

L.E. Si da, e luat direct din DEX... ca nu stiam ce inseamna. Da' bine ca stiu ce e dex-u', nuh? Si aia se pune ca fiind "carte"?

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa-i faci :wacko: N-am atatea oi incat sa te intreb direct. Nu-mi permite prostata.

pai daca nu`ti permite , nu cunosti , nu ai ... d`abia acu` intzelesai ... lasa...apropiatii te iubesc si asa !!!

(pt prostata foloseste cu incredere prostamol) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARCISISMs.n. "Admirație Âşi dragoste exagerată față de propria persoană fizică, care constituie adesea o stare patologică"

 

Si nu are de ce? :wacko: :moto:

 

L.E. Si da, e luat direct din DEX... ca nu stiam ce inseamna. Da' bine ca stiu ce e dex-u', nuh? Si aia se pune ca fiind "carte"?

 

de gustibus non disputandum

 

se pune carte doar daca e luata din biblioteca nu ca acuma copy/paste de pe internet ...acu raspunsul este...e bine ca shtii ce e dex`u ....da shtii cum arata dex`u ? =))

 

Te deranjeaza sau incomodeaza cumva? :wacko:

nu don`shoara , gandeam cu voce tare doar :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARCISISMs.n. "Admirație Âşi dragoste exagerată față de propria persoană fizică, care constituie adesea o stare patologică"

 

Si nu are de ce? :wacko: :moto:

 

L.E. Si da, e luat direct din DEX... ca nu stiam ce inseamna. Da' bine ca stiu ce e dex-u', nuh? Si aia se pune ca fiind "carte"?

 

E carte... numa sper k nu ai intrat on-line sa cauti definitia....

Ptiuuuu ... internetu asta...lucru draqului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...