Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Florica Sfeter

hohohoho am pierdut ceva?:wacko:)

 

GodFather nu te stresa aci oricum is dicutii dampolea :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Florica Sfeter

yo dak bag 10 pagini :moto:) ii bai k aduc 10 pagini de topicuri pe prima :wacko:)

 

mi`am gasit de lucru ... merg cu drujba`n padure :wacko: o sa fuck si`un video pt youtube :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter

prefer sa nu :wacko:) da totusi dak ma obligi ma mai gandesc =)))

 

oricum is un om cu capu pe umeri da nu pe a mei :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa-mi iau ocherii! Sau mai bine lupa? :moto:

poti sa-ti iei si microscopu , telescopu` ....nu te ajuta cu nimik toata tehnologia din univers ...daca nu te duce capu nu te duce :wacko:)

 

Ti se mai spune cumva si dl. psiholog?

Membru sau nu membru, am facut sau nu legatura, ideea de baza este k pt noi a trecut ziua mai repede

P.S. Din nou sunt multumita de mine

nu chiar , dar am oarecare pregatire in domeniu :) , cat despre mandria de a fi trecut ziua mai rpd pe forum .... ash zice trist dar vazand cum te bati in pept....e jalnic :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa-ti iei si microscopu , telescopu` ....nu te ajuta cu nimik toata tehnologia din univers ...daca nu te duce capu nu te duce :wacko:)

:moto: Asta e, bilute! Nu ma duce, ms de observatie anyway :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: Asta e, bilute! Nu ma duce, ms de observatie anyway :wacko:

nu tre sa`mi multmesti ...este cruntul adevar.

Dar uite EA te iubeste oricum si restu ce zic nu mai conteaza.

Sa fiti fericiti.

 

Am spus eu k el e psiholog :moto:

Io`s multumita de cat il duce capul, putin, dar eficient, decat mult si prost B)

Uite ca si voi sunteti uniti.Asai ce bien e sa ai jumatatea care-ti apara spatele si pe forum si peste tot ? :)

.......dar cum extremele se atrag , fizic vorbind daca pe el il duce putin da eficient ....extrema , adica pe tine te-ar duce cum ? mult si prost nu ?

Tineti`va aproape !! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu chiar , dar am oarecare pregatire in domeniu :) , cat despre mandria de a fi trecut ziua mai rpd pe forum .... ash zice trist dar vazand cum te bati in pept....e jalnic :wacko:

ai da, ai citit pe alte forumuri de specialitate? :moto:

Si aia cu mandria si tristetea si extremele de acolo ii scoasa? sau ai citit in ceva carte? :wacko:

Editat de Ooops
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tre sa`mi multmesti ...este cruntul adevar.

Dar uite EA te iubeste oricum si restu ce zic nu mai conteaza.

Sa fiti fericiti.

Mah, crunt nu e...asta e, eu ma multumesc cu a fi fericit in mizeria mea, asa cum e ea. Vba lu' Luci: "bine scrie-n biblie 'fericiti cei saraci cu duhu' ". Si dreptate avea. :wacko:

 

Dar uite EA te iubeste oricum si restu ce zic nu mai conteaza.

 

 

 

Uite ca si voi sunteti uniti.Asai ce bien e sa ai jumatatea care-ti apara spatele si pe forum si peste tot ? :)

.......dar cum extremele se atrag , fizic vorbind daca pe el il duce putin da eficient ....extrema , adica pe tine te-ar duce cum ? mult si prost nu ?

Tineti`va aproape !! B)

Nu esti gelos, nu? :moto:

 

Nici aici, asa-i?

 

Pe cine zicea ea ca duce putin dar eficient, oare? ADD cumva? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci pe psihologu` Aleck? :moto:

Nu te pricepi, nu ai o oarecare pregatire :wacko:

Nu-i bai, sunt forumuri de specialitate. Vba lui tud0r, carti... :wacko: Nu e greu sa citesti si sa aplici. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai, sunt forumuri de specialitate. Vba lui tud0r, carti... :moto: Nu e greu sa citesti si sa aplici. :wacko:

Poate te ajut cu ceva

 

Stiu un titlu pt topicul nou despre care ziceati

 

 

 

 

DISCUTII AMPOOOOOLEA :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine zicea ea ca duce putin dar eficient, oare? ADD cumva? :wacko:

cand esti rau e una iar cand esti ratat e alta ... tu vb de ADD cand in viata ta nu ai fost intr`un centru pentru persoane cu dizabilitati , ca sa-ti exprimi bruma de cunoshtintze iti trebuie DEX on`line si vb de pauza de 20 de minute cu mandrie.Cred ca este una din realizarile tale din viatza de ejti asa mandru

Faci mijto de nijte lucruri si probleme ale unor persoane mai inzestrate spiritual decat tine cu care soarta nu a fost atat de darnica

te invit o data sa vii sa stai si tu intr`un centru sau la spital cand avem curs si sa faci glume din astea cu tenta , la adresa persoanelor respective si sa vedem cine rade

Fa tu mijto in continuare de astea ca niciodata nu se shtie.

 

Faci pe psihologu` Aleck? :moto:

Nu te pricepi, nu ai o oarecare pregatire :wacko:

pai daca nu am inca licentza ce puteam sa scriu si eu :)

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisti ce mai?

termenul asta nu are rost sa fie dezbatut ca fiecare il intzelege in felul lui ...pe la noi prin tzara toti sunt motociclisti , vedete , piloti ...un OM nu vezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand esti rau e una iar cand esti ratat e alta ... tu vb de ADD cand in viata ta nu ai fost intr`un centru pentru persoane cu dizabilitati , ca sa-ti exprimi bruma de cunoshtintze iti trebuie DEX on`line si vb de pauza de 20 de minute cu mandrie.Cred ca este una din realizarile tale din viatza de ejti asa mandru

Faci mijto de nijte lucruri si probleme ale unor persoane mai inzestrate spiritual decat tine cu care soarta nu a fost atat de darnica

te invit o data sa vii sa stai si tu intr`un centru sau la spital cand avem curs si sa faci glume din astea cu tenta , la adresa persoanelor respective si sa vedem cine rade

Fa tu mijto in continuare de astea ca niciodata nu se shtie.

 

 

pai daca nu am inca licentza ce puteam sa scriu si eu

Bai tzatza de matza, sau pardon: intelectualule, eu nu m-am atins de viata ta personala si de unde ai fo' sau ce-ai facut. Spre cunostinta ta, am ani in spate de voluntariat cat nu aduni tu in doua facultati. Si nu doar spre un anumit gen de oropsiti de soarta, ci cu mai multe categorii. Am fost chiar si angajat in domeniu. Nu mi-e rusine ca folosesc DEX-ul, dimpotriva...si referitor la narcisism crede-ma ca nu aveam nevoie de DEX sa inteleg ce inseamna. :moto:

Eu iti sugerez sa citesti de doua ori ce scrii, si cum (aici ma refer mai mult la gramatica) si la felul in care iti place sa pocesti limba romana. Iar cu datul cu parerea vis-a-vis de activitati extracurriculare, las-o mai moale... nu se stie cand dai cu bata-n balta. :wacko: Sau eventual, mai documenteaza-te.

 

P.S. Nu era vb de pauza de vorbire. :wacko:

P.P.S. Imi place despre tine, esti foarte empatic, atunci cand e cazul, vba vine...

P.P.P.S. Si inca o data, putem fi atenti? Nu de persoanele in cauza faceam "mijto". Reciteste.

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ati impresionat pana la lacrimi.Imi vine sa plang.Tudore ,,ratat" nu trebuia sa folosesti.Sper sa nu degenerati in mai rau. Oricum daca eram toti colegi la gradinita asa tare ne mai distram impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata adrenalina pe forum azi :moto:)))))))))

 

 

copii scoateti mobra la plimbare... si lasa-ti forumu sa redevina forum nu loc de dat cu kakat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata adrenalina pe forum azi :wacko:)))))))))

 

 

copii scoateti mobra la plimbare... si lasa-ti forumu sa redevina forum nu loc de dat cu kakat

Da' vad ca si tie iti place sa urmaresti cum zboara kakatu'. Btw, mobra ta ce face? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tzatza de matza, sau pardon: intelectualule, eu nu m-am atins de viata ta personala si de unde ai fo' sau ce-ai facut. Spre cunostinta ta, am ani in spate de voluntariat cat nu aduni tu in doua facultati. Si nu doar spre un anumit gen de oropsiti de soarta, ci cu mai multe categorii. Am fost chiar si angajat in domeniu. Nu mi-e rusine ca folosesc DEX-ul, dimpotriva...si referitor la narcisism crede-ma ca nu aveam nevoie de DEX sa inteleg ce inseamna. :wacko:

Eu iti sugerez sa citesti de doua ori ce scrii, si cum (aici ma refer mai mult la gramatica) si la felul in care iti place sa pocesti limba romana. Iar cu datul cu parerea vis-a-vis de activitati extracurriculare, las-o mai moale... nu se stie cand dai cu bata-n balta. :wacko: Sau eventual, mai documenteaza-te.

 

P.S. Nu era vb de pauza de vorbire. :)

P.P.S. Imi place despre tine, esti foarte empatic, atunci cand e cazul, vba vine...

P.P.P.S. Si inca o data, putem fi atenti? Nu de persoanele in cauza faceam "mijto". Reciteste.

ma gandesc ca shtii tu pe unde si cand am facut voluntariat , sau cu ce ma ocup sau...orice nu ?

ma bucur ca la "narcisism" nu a fost nevoie sa folosesti DEX`u .. te felicit chiar B)

nu ai facut mijto de ei dar te-ai folosit de "problema" sa faci mijto de mine

cat despre pocirea frumoasei noastre limbi mai gandeste`te tu , una e scrierea unde nu am atata antrenament ca tine se pare , dar am timp sa`mi fac :moto: , si alta e exprimarea , dar cum spuneam , nu poti cere cuiva sa faca niste legaturi cand nu ai de unde

da , atunci cand e cazul sunt o fire sensibila , iarta`ma daca acuma nu vars o lacrima

 

copii scoateti mobra la plimbare... si lasa-ti forumu sa redevina forum nu loc de dat cu kakat

tie ti-e ushor sa zici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc ca shtii tu pe unde si cand am facut voluntariat , sau cu ce ma ocup sau...orice nu ?

ma bucur ca la "narcisism" nu a fost nevoie sa folosesti DEX`u .. te felicit chiar

nu ai facut mijto de ei dar te-ai folosit de "problema" sa faci mijto de mine

cat despre pocirea frumoasei noastre limbi mai gandeste`te tu , una e scrierea unde nu am atata antrenament ca tine se pare , dar am timp sa`mi fac , si alta e exprimarea , dar cum spuneam , nu poti cere cuiva sa faca niste legaturi cand nu ai de unde

da , atunci cand e cazul sunt o fire sensibila , iarta`ma daca acuma nu vars o lacrima

Bine, daca tot insisti atata, te iert. B)

Oricum, ideea esentiala ti-a scapat printre neuroni. Sau poate ca da, ai dreptate, nu ai de unde sa ceri...ca eu sa pot intelege. :wacko: Sunt sub nivelul tau de intelegere, si asta nu mi-e o scuza. Oricum, te rog sa incerci sa te cobori putin la acelasi nivel cu mine, astfel poate chiar ai sa ajungi sa ma intelegi si tu. Asa cum probabil o faci si cand depui activitatile extracurriculare. :) Si da, am fo' rau...sau ratat? :moto: Alege tu, ca eu nu am capacitatile necesare unei alegeri. Sau poate ambele? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' vad ca si tie iti place sa urmaresti cum zboara kakatu'. Btw, mobra ta ce face? :moto:

 

 

daca ai iesii la ture ai vedea... aici pe forum nu prea ma dau

:wacko:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai iesii la ture ai vedea... aici pe forum nu prea ma dau

:wacko:

Ar trebui totusi sa incerci... asa oricum reiese, din pozele de la semnatura. :moto: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...