Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

dar totusi voi sunteti in mai mare masura decat sunt eu sa luati atitudine! nu ezitati sa o faceti daca tineti la imaginea voastra care e tavalita pe nedrept! Va sfatuiesc sa cititi aberatiile de pe acel topic daca hotariti sa dati replica

I'm out.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am obtinut agreerea si autorizarea RAR, dupa spusele inspectorului RAR este primul service moto autorizat RAR si dotari peste solicitarile lor, atit ca scule cit si ca si documentatii tehnice.

 

Am demarat si procedurile pentru o viitoare statie ITP moto. Incepind cu anul viitor (ian 2010) verificarea ITP moto va trebui facuta si dinamic, stand de frinare, decelerometru, etc... cum este la masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am obtinut agreerea si autorizarea RAR, dupa spusele inspectorului RAR este primul service moto autorizat RAR si dotari peste solicitarile lor, atit ca scule cit si ca si documentatii tehnice.

 

Am demarat si procedurile pentru o viitoare statie ITP moto. Incepind cu anul viitor (ian 2010) verificarea ITP moto va trebui facuta si dinamic, stand de frinare, decelerometru, etc... cum este la masini.

Bravo! Felicitarile mele! :D

Cu pasi mici, ce-i drept, dar uite ca se pot face si lucruri bune (si) in Romania! :D

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca...e de maxim rahat sa fiu sincer :D...sa gasesc macar ceva la max 100 ron, ca mai mult nu dau bag picioarele.

 

Eu am facut cu 102 Ron la BCR Asigurari in 15 aprilie. Nu stiu daca s-a scumpit de atunci dar daca esti interesat da un PM si-ti dau nr. de tel. al broker-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte amuzant....

viseaza numai... din supa ast anu mananci! :bigstar:

Nu vati dat destul astazi cu motoarele baieti ca aveti atatea hormoane...

:)

 

 

Sa tac, sa nu tac ?....tac de data asta

 

P.S.

Scuze, nu m-am putut abtine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva vreun vopsitor (pt auto) sau daca este vreunu printre voi .... as avea de vopsit o masinuta mica (seicento) ...

 

 

am vazut o vopsitorie auto in episcopia , aproape de ( fosta ) actuala fabrica de pantifi Reroman.

fa un drum pana acolo si ai sa vezi.

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comentariu de la : Anonim , 28.04.2009, 13:15

Vb. lui badea Raspuns | Semnalare

la o femeie campul vizual se gata unde se gata si botul de la masina :D , daca le intrebi daca stiu sa faca de mancare iti zic ca le jignesti .. dar daca le intrebi daca stiu sa conduca toate sunt soferite :D) .. pfoa , se schimba lumea .. sper sa nu ma calce si pe mine tare una din asta !

 

Comentariu de la : nanu , 28.04.2009, 16:21

Trae frustrati mai santeti! Raspuns | Semnalare

Daca in bila aceea care se numeste cap , ati avea si un pic de minte si ati studia un pic statistica accidenetelor provocate de femei, ati vedea ca ele sant doar 25%, iar cele provocate de de asa numitii "barabati" este de 75%. Indiferent de sexul omului , cand esti la volan nu te joci cu viata ta si a celorlalti pareticipanati in trafic! Asa ca nu mai fi atat de destept, sau esti foarte frustrat?

 

Comentariu de la : a , 28.04.2009, 21:49

a Raspuns | Semnalare

statistica, batai vina, dar uiti de un lucru, cati barbati au permis si conduc masina zilnic si cati femei au permis si conduc zilnic. Daca compari asa vezi ca nu mai tine statistica ta:P

 

Comentariu de la : NANU , 28.04.2009, 21:56

HM//// Raspuns | Semnalare

Iar ai dat dovada ca ai bila" degeaba! Statistica se face luand in calacul numar egal de femei si barbati conducatori de autovehicule! care au prudus accidente!

 

Comentariu de la : Vlad , 28.04.2009, 17:52

asa Raspuns | Semnalare

Adevarul e ca femeile sunt cel putin mai responsabile de ceea ce fac. Chiar daca nu intotdeauna sunt atente si poate nu au reflexe la fel de bune ( si asta doar datorita timpului petrecut la volan ) trebuie sa fim barbati pana la capat si sa recunoastem ca sunt mai responsabile. Cate femei sub influenta alcoolului ati vazut la volan ? Nu spun ca nu sunt, dar mai putine.

 

 

Comentariu de la : Anonim , 28.04.2009, 12:33

moped? Raspuns | Semnalare

hm...in lumea buna i se spune scooter dar noah fiecare cum le are

 

Comentariu de la : Amonin , 28.04.2009, 12:58

mdea... Raspuns | Semnalare

mopedul este un hibrit intre bicicleta si motocicleta, vedeti si voi pe wikipedia. dar putea fi si respectivul atelaj moped daca i-a lipit vreo 2 pedale cu scotch sau super-glue.

 

Comentariu de la : kamikaze , 28.04.2009, 13:49

:-) Raspuns | Semnalare

Tare de tot astia dar voi nu stiti un lucru. De aia i-au spus moped ca in conceptia lor scuter nu-i decat o formatie de muzica. In fine , naspa de tot dar astia cu "scuterele" se cred pe ceva Harley. Unii...isi merita soarta.Nu sant atenti si cred ca ei sunt foarte vizibili.Ofi avand si duduia vina dar ea cel putin are o scuza...e...femeie.

 

comentarii la accidentu cu mopedistu ;)

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un anunt foarte important. La data de 1 mai 2009 la cabana d-nului Stefan pe malul Crisului Negru s-a intamplat din motive necunoscute un viol . Victima ,d-na Suzy a fost agresata sexual in plina zi de persoane necunoscute. Cei care pot da informatii sau eventual poze sant rugati sa se adreseze autoritatilor la rublica poze din iesirile Oradenilor. Cu aceasta ocazie anuntam ca d-na Suzy a ramas insarcinata si acum cauta parinti pt copilul rezultat in urma faptelor relatate mai sus. A relatat de la fapta locului reporterul de serviciu.

Nu e gluma ,am citat dinntr-un ziar :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un nesimtit ... tine-ti armasarul (putere) in frau...

 

 

rusine!!!!!!

 

pune-o la imperecheat cu o honda sa vezi ce iese :baldy:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un anunt foarte important. La data de 1 mai 2009 la cabana d-nului Stefan pe malul Crisului Negru s-a intamplat din motive necunoscute un viol . Victima ,d-na Suzy a fost agresata sexual in plina zi de persoane necunoscute. Cei care pot da informatii sau eventual poze sant rugati sa se adreseze autoritatilor la rublica poze din iesirile Oradenilor. Cu aceasta ocazie anuntam ca d-na Suzy a ramas insarcinata si acum cauta parinti pt copilul rezultat in urma faptelor relatate mai sus. A relatat de la fapta locului reporterul de serviciu.

Nu e gluma ,am citat dinntr-un ziar :baldy:

 

 

Haha , ca sa gasim progenitura , inseamna ca mai trebuie sa dam o tura la cabana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...