Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

juma de ora tot am citit prostiile voastre... Alex daca erai baiat destept cedai primu si`l lasai in sucui propriu

 

PS: asta nu inseamna ca ai fost prost :moto:

cred ca ti-e rosu nasu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ti-e rosu nasu

adica ? :wacko: nu m`am prins, nu is chiar asa de copt la minte si nu am citit prea multe carti :moto: intru si eu de 2-3 ori pe forum pe saptamana si nothing interesting

Editat de Cutit cu Luneta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica ? :wacko: nu m`am prins, nu is chiar asa de copt la minte si nu am citit prea multe carti :wacko: intru si eu de 2-3 ori pe forum pe saptamana si nothing interesting

Iti raspund daca nu te superi.Oricum e gluma :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga mare, stiu de gluma doar ca nu ma prinsesem ... :wacko:

De la l... In c... :moto: Nu te supara te rog , e doar o gluma. Nici nu ne cunoastem si de aia nu am prea vrut sa scriu. Nu te-ai suparat nu ? Accept revansa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la l... In c... :moto: Nu te supara te rog , e doar o gluma. Nici nu ne cunoastem si de aia nu am prea vrut sa scriu. Nu te-ai suparat nu ? Accept revansa

deci ori is eu prost/batut in cap sau mai stiu eu ce, ori ti tie rusine sa scrii da nici amu nu m`am prins, scrie man tot cuvantu ca nu se supara nimeni macar mai radem si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ori is eu prost/batut in cap sau mai stiu eu ce, ori ti tie rusine sa scrii da nici amu nu m`am prins, scrie man tot cuvantu ca nu se supara nimeni macar mai radem si noi

l=lins si c=poponeata. Nah amu descifreaza Dane. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

juma de ora tot am citit prostiile voastre... Alex daca erai baiat destept cedai primu si`l lasai in sucui propriu

 

PS: asta nu inseamna ca ai fost prost :wacko:

are dreptate omu` , mai ales cand eu am "inceput" toata tarashenia.......not.

Cat despre prostie iar are dreptate omu , daca mai era undeva o portitza pentru indoiala , s-a dus :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau acuma sa cotinui discutia, daca a inceput aleck sau daca ai inceput tu, dar din tot ce am citit tu ai fost cu replicile mai urate, si chiar si une`i femei, ceea ce nu mi se pare prea ok chiar daca va cunoasteti sau nu. lasa asa o urma de lipsa de respect,,,

 

out

Editat de Cutit cu Luneta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

replici urate au fost si in alte topicuri si chiar din partea acelei femei de care zici ... asa ca nimeni nu este imaculat dar dupa cum vezi lumea nu pune la suflet asa ca : m`i se rupe :moto:

 

p.s.: respect este si ei jtiu ca le voi oferi tot respectu` de fiecare data cand voi avea ocazia :wacko:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

replici urate au fost si in alte topicuri si chiar din partea acelei femei de care zici ... asa ca nimeni nu este imaculat dar dupa cum vezi lumea nu pune la suflet asa ca : m`i se rupe :wacko:

 

p.s.: respect este si ei jtiu ca le voi oferi tot respectu` de fiecare data cand voi avea ocazia :wacko:)

ma gandesc ca nu se pune la suflet, da nah pt unu ca mine care intra de 2-3 ori pe sapt pe forum si vestea dastea isi face o anumita parerea despre om din ce vede aici lasandu`l la o parte pe Cezar :moto:

 

si legat de Lavinia, nu stiu eu de cat timp o cunosti da eu o stiu de o vreme, si nu cred ca sare la gatu cuiva fara motiv :)

 

si aia cu respectu daca zici ca e asa atunci, e bine

Editat de Cutit cu Luneta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc ca nu se pune la suflet, da nah pt unu ca mine care intra de 2-3 ori pe sapt pe forum si vestea dastea isi face o anumita parerea despre om din ce vede aici lasandu`l la o parte pe Cezar :moto:

 

si legat de Lavinia, nu stiu eu de cat timp o cunosti da eu o stiu de o vreme, si nu cred ca sare la gatu cuiva fara motiv B)

 

si aia cu respectu daca zici ca e asa atunci, e bine

isi face o parere gresita ca suntem unii care ne plictisim si uite ce iese :wacko: cat depsre oamenii seriosi care cauta lucruri utile pe forum gasesc ei n-ai treaba , lucrurile astea se intampal cand anumiti forumisiti sunt banati de pe situri de matrimoniale,probleme sentimentale,videochaturi si isi varsa oful acilea :wacko:

 

p.s.: dai un search la "monument" i nsectiunea Bihosr ca sa intzelegi respectu`.. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea caut pe forum un lucru anume, mai intru si eu asa sa vad ce mai zice unu ce mai zice altu, pentru poze din iesiri, sa mai cunosc pe unu pe altu... mai putin informatii is multumit cu cate stiu despre motociclism

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate omu` , mai ales cand eu am "inceput" toata tarashenia.......not.

Cat despre prostie iar are dreptate omu , daca mai era undeva o portitza pentru indoiala , s-a dus :wacko:

 

 

nu mi vine sa cred ca i dai dreptate

 

e din gasca noastra

 

si dc ai stiiiii ......... :wacko: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati auditori si vizitatori,pe parcursul zilei de ieri am avut deosebita placere sa asistam la o cearta in direct intre Tudor si Alec.Pentru azi prevad vreo 20 de pagini, intre Luci si Piero,de jigniri si alte tipuri de laude despre care mai de care. Va doresc vizionare placuta. Deja reatingul e mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati auditori si vizitatori,pe parcursul zilei de ieri am avut deosebita placere sa asistam la o cearta in direct intre Tudor si Alec.Pentru azi prevad vreo 20 de pagini, intre Luci si Piero,de jigniri si alte tipuri de laude despre care mai de care. Va doresc vizionare placuta. Deja reatingul e mare

 

Mane, de jignit il las pe el, atit il duce mintea, ca de argumentat mai putin. Nici la jignit nu se pricepe(am auzit copii de clasa a 4-a mai talentati, da' in fine :moto: ). Iar de laudat? Sincer ma umfla risu, eu unu nu-mi bat capu' din simplul motiv ca am unele standarde(i-am zis si lui, dar evident n-a priceput nimic, ceea ce de altfel era de asteptat) :wacko: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mane, de jignit il las pe el, atit il duce mintea, ca de argumentat mai putin. Nici la jignit nu se pricepe(am auzit copii de clasa a 4-a mai talentati, da' in fine :moto: ). Iar de laudat? Sincer ma umfla risu, eu unu nu-mi bat capu' din simplul motiv ca am unele standarde(i-am zis si lui, dar evident n-a priceput nimic, ceea ce de altfel era de asteptat) :wacko: .

Hai ma Luci nu te lasa daca te provoaca pls. Cu ce imi umplu ziua ,daca nu citesc nimic pe aici

 

 

 

 

Nu caut instigare sa fie clar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...