Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

no offence dar cei fara experienta mai bine sa ramana acasa... decat sa o mierleasca

 

nu fac referire la nimeni personal.

era doar asa o idee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stai , stai , stai un pic despre ce limite de experienta vornbesti ?

 

 

unul cu sau fara experienta nu o poate mierli ?

 

 

sunt multe categegori de people pe forumul esta , majoritatea nici nu au motor.

 

 

Si mai am o intrebare : Experienta unde o dobandesti ? CUMVA ACASA, eu nu stiu de aceia am intrebat.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niciodata acasa... dar daca un neexperinentat incearca sa tina pasul cu nea cohones ... poate sa o mierleasca.

 

eu unu nu ma duc pt ca nu cred ca pot tine pasul cu ei

asa ca mai bine ies altundeva... nu imi este rusine sa zic ca sunt neexperimentat.Eu nu ma duc in still racing pe strazi.Consider ca riscul e prea mare.

parerea mea...

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no offence dar cei fara experienta mai bine sa ramana acasa... decat sa o mierleasca

 

nu fac referire la nimeni personal.

era doar asa o idee

:)

protectoru`le , esti pentru noi ca ciobanu la stana , ca pelerina pe ploaie , ca prezervativu` in portofel , ca cizma la picior pe teren accidentat , ca protexu contra bacteriilor :D ... du-te si salveaza`ne de la pieire :lol:)

Iara voi , muritorilor sa nu va incumetati sa apucati caile necunoscute ale drumurilor judetene/nationale/europene/autostrazi deoarece numai cei Inaltati pot netezi calea noastra spre cunoastere :D

 

stai , stai , stai un pic despre ce limite de experienta vornbesti ?

adevarul e dincolo de noi ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

protectoru`le , esti pentru noi ca ciobanu la stana , ca pelerina pe ploaie , ca prezervativu` in portofel , ca cizma la picior pe teren accidentat , ca protexu contra bacteriilor :) ... du-te si salveaza`ne de la pieire

Iara voi , muritorilor sa nu va incumetati sa apucati caile necunoscute ale drumurilor judetene/nationale/europene/autostrazi deoarece numai cei Inaltati pot netezi calea noastra spre cunoastere

adevarul e dincolo de noi ......

:D

 

:D si tu esti ce? scuterist?biciclist?motociclist?

 

ups :lol:

 

nu conteaza... tot una e

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am tot zis de o iesire cu v max d 47 de km/h, si popas la intersectia avram iancu si sucevei dupa care karawiem :P ...nu s-a bagat nimeni, m-oi duce cu sfeter zurbau si aleck, asta e :) :D .

Bah Aleck, oare merg jafurile astea ale noastre cu 47 in a 6-a :D) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de batut gura degeaba... dar daca baietii merg tare chiar cutit cu luneta a zis ca vrea sa se mearga tare.

eu nu recomand celor care sunt mai incepatori sa incearca sa se tina dupa cei care merg in stilul asta.. atata tot.nu judec pe nimeni fiecare merge cum il taie capul. :D

este doar parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) si tu esti ce? scuterist?biciclist?motociclist?

 

ups :D

 

nu conteaza... tot una e

eu ? in primul si primul rand sunt om si ma bucur de placerea de a fi pe 2 roti ... in toate cele 3 forme enumerate de tine :D

 

eu nu recomand celor care sunt mai incepatori sa incearca sa se tina dupa cei care merg in stilul asta..

precum tutunul penetreaza aceast plaman asa si stilul racing penetreaza vietile tinerilor padawani

"gixxer".... recomandat de asociatia motociclistilor prezervativi

 

(o campanie safe ....fitzi extrasafe , folositi "gixxer" )

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tudor frustrarea ta de a fi acum pe bicicleta/scooter , si inainte pe bike (motocicleta)... e cronica....

mai am un vecin aici care plange ca si tine... vezi doamne i s-a spart mingea.. :D

 

lasa ca trece....

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am tot zis de o iesire cu v max d 47 de km/h, si popas la intersectia avram iancu si sucevei dupa care karawiem :P ...nu s-a bagat nimeni, m-oi duce cu sfeter zurbau si aleck, asta e :) :D .

Bah Aleck, oare merg jafurile astea ale noastre cu 47 in a 6-a :D) ?

 

 

eu ma bag cu biku lui teddy :lol:

post-15132-1242755408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daia mi`am luat motor ss sa`i dau nu sa ma uit la el, is constient de cat is capabil , never ride faster than your guardian angel can fly :D

 

 

corect... dar si ideea de a avea in spatele tau unu care nu stie merge in accelasi ritm cu tine pe curbe si care tinde sa se tina dupa tine cam duce la accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tudor frustrarea ta de a fi acum pe bicicleta/scooter , si inainte pe bike (motocicleta)... e cronica....

mai am un vecin aici care plange ca si tine... vezi doamne i s-a spart mingea.. :)

 

lasa ca trece....

asa e doctore , m-ai ginit :P , dar te intreb , esti sigur ca nu-s cumva si pe moto :D ?

 

( folositi noul gixxer pon`pon , efect garantat :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e doctore , m-ai ginit :P , dar te intreb , esti sigur ca nu-s cumva si pe moto :D ?

 

( folositi noul gixxer pon`pon , efect garantat :D )

 

pai ramane de vazut pe ce motor vi duminica :) sper ca ai inteles ideea mea...

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai domnu Dan da ce motor mare are domnu Dan si ce talentat este domnu dan.Este talentat aici pe forum........Binoclu cu briceag.....normal ca bagi inverse cand te apuci sa te lauzi ca tu asa si tu asa.......gixxere daca nu vi nu ai tupeu.....oricum noi aici in Salonta am invatat sa avem grija unul de celalalt asa ca este care merge cu 400 este care merge cu 100 oricum nu ne pierdem.....Dar te rog luneta sa vi sa ne inchinam la picioarele atle toti in grup si sa rupem pozele cu rossi si cu mai nu stiu cine..............

Pac pac

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am tot zis de o iesire cu v max d 47 de km/h, si popas la intersectia avram iancu si sucevei dupa care karawiem :) ...nu s-a bagat nimeni, m-oi duce cu sfeter zurbau si aleck, asta e :D :lol: .

Bah Aleck, oare merg jafurile astea ale noastre cu 47 in a 6-a :P) ?

Mah, jafu' meu cel putin ii cam pe rosu pe la 45 km/h in a 6-a. Pelemeu, mai trebuia sa le puna astia inca vreo 2-3 trepte. Da' nu-i bai, dam tura aia, apoi om sta la 4-5 cafele sa se raceasca rasnita in ele. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai domnu Dan da ce motor mare are domnu Dan si ce talentat este domnu dan.Este talentat aici pe forum........Binoclu cu briceag.....normal ca bagi inverse cand te apuci sa te lauzi ca tu asa si tu asa.......gixxere daca nu vi nu ai tupeu.....oricum noi aici in Salonta am invatat sa avem grija unul de celalalt asa ca este care merge cu 400 este care merge cu 100 oricum nu ne pierdem.....Dar te rog luneta sa vi sa ne inchinam la picioarele atle toti in grup si sa rupem pozele cu rossi si cu mai nu stiu cine..............

Pac pac

las`o balta, prefer sa merg singur in stilu`mi propriu indiferent care ar fi acest have a nice day

Editat de Cutit cu Luneta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama mia ce comunitate unita :D

 

parca vad ca ne intalnim toti pe drum... si o sa mergem toti ok.

haideti vineri la intalnire... si vb toti.

e bine asa?

stam si la o bere fara alchool.... uite fac eu o bere pt art si cutit. :P

sa nu va aud ca lipsiti ca ne suparam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...