Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n videoclip super-asa se face reclama!,nene... http://www.youtube.com/watch?v=avCMqvRsdaE...feature=related cati mai tin minte cursele moto de pe Horea, Avram Iancu, Costaforu...? Ce ziceti voi, ar mai avea succes asa ceva ,adica un fel de circuit stradal la noi? oare concurenti s-ar gasi? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n videoclip super-asa se face reclama!,nene... http://www.youtube.com/watch?v=avCMqvRsdaE...feature=related cati mai tin minte cursele moto de pe Horea, Avram Iancu, Costaforu...? Ce ziceti voi, ar mai avea succes asa ceva ,adica un fel de circuit stradal la noi? oare concurenti s-ar gasi? :banana:

 

Ar fi frumos dar .....calitatea asfaltului ?? canalele ? ...nu intra in discutie pietrisul si praful , ar fi foarte riscant .. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos dar .....calitatea asfaltului ?? canalele ? ...nu intra in discutie pietrisul si praful , ar fi foarte riscant .. :cheers:

 

a fost un inceput cu ciruitul din jurul casei poporului.

:banana:

n-ar fi rau sa se reia si in oradea........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram copil cand stateam la sens in capat horea si treceau astia cu 2T si eu ce faceam????? trageam in piept aerul ala specific si ioio ce imi placeau 500 in 2T si alea cu atas.........daca s-ar face........stradal....eu sigur as fi acolo!!!!!!

pac pac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci care-s diferentzele? :banana:

 

mah, ori ai intrat si tu in minunata lume a intrigilor inchipuite specifice acestui "lovely" forum, ori, mai grav, chiar nu stii, ceea ce ma face sa cred ca ai dormit la primul curs cand s-a facut descrierea parapantei. :lol:

 

 

 

Imi cer scuze pentru inducerea in eroare a publicului larg :cheers:

Agentia Reuters si`a cerut de asemenea scuze pentru dezinformare si a revenit cu poza originala.

Deci, Atentie parapantisti 2! :lol:

P.S. Pentru orice observatii/comentarii, va rugam nu ezitati sa ne contactati.

 

Superb desen, e de mana sau e colaj? Oricum, artistul a atins niste culmi nesperate ale creatiei. :lol:

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, ori ai intrat si tu in minunata lume a intrigilor inchipuite specifice acestui "lovely" forum, ori, mai grav, chiar nu stii, ceea ce ma face sa cred ca ai dormit la primul curs cand s-a facut descrierea parapantei. :lol:

 

Superb desen, e de mana sau e colaj? Oricum, artistul a atins niste culmi nesperate ale creatiei. :lol:

Mah, io n-am nici un raspuns intelijent la ora asta pt tine.

Ramane pe alta data. :cheers: Dc 'oi fi in stare. :banana:

 

Ma duc sa dau bani la Club, si-asa ma invata prostii. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, io n-am nici un raspuns intelijent la ora asta pt tine.

Ramane pe alta data. Dc 'oi fi in stare.

 

Ma duc sa dau bani la Club, si-asa ma invata prostii.

Recunosc, ma asteptam la mai mult de la tine, dar, poate ai si tu o zi mai proasta, asa ca se accepta.

Ai numa grija sa nu devins cronica, starea asta. :lol:

 

 

si daca sunt ambidextra, salarul e dublu?

P.S. La negru faci angajarea sau cu carte de munca? Accept numai in cazul 2 :lol:

P.S.2 Rog seriozitate :cheers:

 

Daca lucrezi cu ambele maini deodata, la lucrari diferite, atunci sunt dispus sa negociez. :banana:

P.S. 1 +2: La modul cel mai serios, doar cu carte de munca, doar tre sa incurajam veniturile la bugetul de stat(degeaba :lol: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca lucrezi cu ambele maini deodata, la lucrari diferite, atunci sunt dispus sa negociez. :cheers:

P.S. 1 +2: La modul cel mai serios, doar cu carte de munca, doar tre sa incurajam veniturile la bugetul de stat(degeaba).

 

Cand esti bine dispus, let me know si negociem :lol:

Patriotismul din tine a iesit la iveala? :lol:

p.s. cv`ul il trimit electronic sau postal? daca alegem varianta 2, mai plusam la buget :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand esti bine dispus, let me know si negociem :lol:

Patriotismul din tine a iesit la iveala? :lol:

p.s. cv`ul il trimit electronic sau postal? daca alegem varianta 2, mai plusam la buget :cheers:

Ok.

da, ca e mai timid asa, el patriotismul...

varianta3: il discutam personal, pagina cu pagina, rand cu rand. :banana: facem si analiza pe text daca e cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.

da, ca e mai timid asa, el patriotismul...

varianta3: il discutam personal, pagina cu pagina, rand cu rand. :lol: facem si analiza pe text daca e cazul.

statul te obstructioneaza in a`ti manifesta patriotismul? n`as crede, doar e "the land of choice" :banana:

se accepta varianta 3, dar tot cand esti bine dispus, atunci vezi mai clar lucrurile :cheers:

astept cu interes vesti de la dvs.

hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram copil cand stateam la sens in capat horea si treceau astia cu 2T si eu ce faceam????? trageam in piept aerul ala specific si ioio ce imi placeau 500 in 2T si alea cu atas.........daca s-ar face........stradal....eu sigur as fi acolo!!!!!!

pac pac!

no,ca n-ai fi singuru'! si yo eram pe acolo copil curios ca pe coziei am crescut si era o bucurie sa vad balotii de paie pe stalpi de vinerea seara pusi acolo, urma antrenament la care nu lipseam, si cum zici-nu se compara c u nimic parfurmul din aer de ulei ars cu benzina si sunetul ala...Chiar ca s-a mai organizat si dupa revolutie parca pe strada o data sau de doua ori. Ce atata siguranta acuma cand se alerga cu 170KM pe ora pe Horea nu zicea nimeni nimic de canale gropi sau alte capcane! ce tare ar fi din nou sa incerce cineva organizarea unei astfel de etape-de ce nu noi? ceva de genu Oradea _ isle of man!!! :banana: - hai ca aberez deja,dela soare poate :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las' ca poate se termina de renovat centura si atunci se poate face o cursa pe centura-stefan cel mare-clujului- centura

chiar ar fi ideal traseul

:rolleyes:)

dar poate ca vor vedea curse copii coliilor nostri pe acolo

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...