Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Fooooooooooooai asta-i instigare. Propun duel si eu moderator :moto:

 

Nu-i mah..tu sa taci :wacko:

Io si Aleck ....best friends for ever.

Singuru bai e ca nu are si el Honda.....dar trecem cu vederea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:wacko: pai si nu acesta e scopul unui forum, sa fim bine informati si sa impartasim si la altii din experientele noastre? :wacko:

Ai stricat momentul :moto: .Ai calmat discutia cu postu asta. Totusi mai trag o speranta pt duel.

 

 

 

Ps .De ce la mine sub poza scrie incepator? Cate posturi tre sa am sa trec la next stage,ca eu tot adun de vreo 2 zile cate nu am adunat in 6 luni,dar tot incepator sunt .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai stricat momentul :moto: .Ai calmat discutia cu postu asta. Totusi mai trag o speranta pt duel.

 

 

 

Ps .De ce la mine sub poza scrie incepator? Cate posturi tre sa am sa trec la next stage,ca eu tot adun de vreo 2 zile cate nu am adunat in 6 luni,dar tot incepator sunt .

:wacko: Taci ma, ca poate si-o primeste si el! :wacko: Sub poza poti sa schimbi chiar tu textu'. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai stricat momentul :moto: .Ai calmat discutia cu postu asta. Totusi mai trag o speranta pt duel.

 

 

 

Ps .De ce la mine sub poza scrie incepator? Cate posturi tre sa am sa trec la next stage,ca eu tot adun de vreo 2 zile cate nu am adunat in 6 luni,dar tot incepator sunt .

 

Hai ca te ajut io. Zi-mi si mie te rog unde pot sa merg sa-mi reglez oglinzile? Si as vrea sa umflu si rotile .

(faci un post si o sa aiba si legatura cu motociclismu' sa nu se supere unii).

Va rog ajutati un biet incepator.

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca te ajut io. Zi-mi si mie te rog unde pot sa merg sa-mi reglez oglinzile? Si as vrea sa umflu si rotile .

(faci un post si o sa aiba si legatura cu motociclismu' sa nu se supere unii).

Va rog ajutati un biet incepator.

 

Pentru reglat oglinzile...singura solutie e sa mergi la reprezentanta Suzuki ( in Japonia). Restul sunt neseriosi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru reglat oglinzile...singura solutie e sa mergi la reprezentanta Suzuki ( in Japonia). Restul sunt neseriosi :moto:

 

:wacko:

Dar un tutorial pe net, nimic :wacko: ?

Sau sa o vind si sa iau una noua :) ?

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter

luci pt oglinzi iti mai zic eu un loc bun,,, acuma k vine ora de varf in oras.. dute pe magheru printre masini cu cel putin 80-90 si pe cand ajungi aksa ti`s reglate si poate ai norocu sa le reglezi si la altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luci pt oglinzi iti mai zic eu un loc bun,,, acuma k vine ora de varf in oras.. dute pe magheru printre masini cu cel putin 80-90 si pe cand ajungi aksa ti`s reglate si poate ai norocu sa le reglezi si la altii

 

Asta a fost dementa :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: pai si nu acesta e scopul unui forum, sa fim bine informati si sa impartasim si la altii din experientele noastre? :wacko:

 

care experientele noastre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun altceva. Daca tot nu o sa fie cearta azi pe forum, diseara la ora 8 cand sigur toti santem liberi sa ne intalnim la Manu la Students si sa dezbatem in direct toata situatia. Dar vreau sa fim toti ,incepand de la RSO ,OTR ,Piero ,Ocs ,Avent ,Cutit cu luneta,...cine mai e implicat in discutie, o rugaminte speciala am pentru Art pls hai ca mie imi place cum pui tu punctul pe i (clar si concis ,fara menajamente). Deci ne intalnim diseara? Deschid un topic pentru asta sau nu e nevoie?

Noh cine se mai inscrie.Deja cativa au confirmat ,unii prin intermediul forumului ,altii telefonic ,dar nu sant decat de o parte cei ce au confirmat,adica a celor onnnnn toooopic.Ceilalti nimic ?

Haideti mai cu curaj toata lumea,acum se vede care cat sange are in puta , sau care are in degete.

Scutit motivat e doar Art .Restu nu .Prezenta obligatorie

Ps .Pe mine deja ma dor degetele deja. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca te ajut io. Zi-mi si mie te rog unde pot sa merg sa-mi reglez oglinzile? Si as vrea sa umflu si rotile .

(faci un post si o sa aiba si legatura cu motociclismu' sa nu se supere unii).

Va rog ajutati un biet incepator.

 

:wacko: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh cine se mai inscrie.Deja cativa au confirmat ,unii prin intermediul forumului ,altii telefonic ,dar nu sant decat de o parte cei ce au confirmat,adica a celor onnnnn toooopic.Ceilalti nimic ?

Haideti mai cu curaj toata lumea,acum se vede care cat sange are in puta , sau care are in degete.

Scutit motivat e doar Art .Restu nu .Prezenta obligatorie

Ps .Pe mine deja ma dor degetele deja. :moto:

Hhahahahaha bahhhhhhhhhh acuma kiar imi pare rau...tare as vrea sa le vad fetele si sa ne certam asa in gupr dupa acre o imbratisare..bine'nteles tot in grup...fiecare cate o lacrima si gata ...frati de cruce:)))))manca'var rugina tobele de esapament:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la 8 la universitate?

ne certam la un biliard?

 

nu scoate nimeni mobra de la naftalina? :moto:))

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh cine se mai inscrie.Deja cativa au confirmat ,unii prin intermediul forumului ,altii telefonic ,dar nu sant decat de o parte cei ce au confirmat,adica a celor onnnnn toooopic.Ceilalti nimic ?

Haideti mai cu curaj toata lumea,acum se vede care cat sange are in puta , sau care are in degete.

Scutit motivat e doar Art .Restu nu .Prezenta obligatorie

Ps .Pe mine deja ma dor degetele deja. :moto:

Fiti atenti cu un post am oprit tot. Defapt cred ca nu se mai scrie deoarece pe toti au inceput sa-i doara degetele. Inseamna ca au sange in putaaaaaaaaaaa si diseara vom fi in numar mare la Manu :wacko:

 

 

Manule cheama tot Lybertiu ca nu vad bine terasa.Bine ca ai mese si scaune de lemn. Nu lasa nici un obiect contondent la vedere. I-ati toate masurile de precautie. Si mai ales de partea cui esti. Eu o sa fiu moderator :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc ca nu vin!!!!!

pac pac

Bine ca ma lasi la greu .103 kg ale mele cu ,cred ca peste 100 ale tale mai moderam ceva asa cine stie ce fac singur. Noroc ca fug tare. Oricum pun pistolu cu mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiti atenti cu un post am oprit tot. Defapt cred ca nu se mai scrie deoarece pe toti au inceput sa-i doara degetele. Inseamna ca au sange in putaaaaaaaaaaa si diseara vom fi in numar mare la Manu :wacko:

 

 

Manule cheama tot Lybertiu ca nu vad bine terasa.Bine ca ai mese si scaune de lemn. Nu lasa nici un obiect contondent la vedere. I-ati toate masurile de precautie. Si mai ales de partea cui esti. Eu o sa fiu moderator :moto:

 

Vor fi 2 bucati de la Liberty, de la 9.30 deci va trebui sa va grabiti......KO in max 2 reprize :wacko: .

la biliard ma gandeam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiti atenti cu un post am oprit tot. Defapt cred ca nu se mai scrie deoarece pe toti au inceput sa-i doara degetele. Inseamna ca au sange in putaaaaaaaaaaa si diseara vom fi in numar mare la Manu :wacko:

 

 

Manule cheama tot Lybertiu ca nu vad bine terasa.Bine ca ai mese si scaune de lemn. Nu lasa nici un obiect contondent la vedere. I-ati toate masurile de precautie. Si mai ales de partea cui esti. Eu o sa fiu moderator :moto:

 

si ce daca sunt de lemn mesele ? eu si asa am drujba ca am modificat ceva la casa :wacko:) si oricum este biliard deci tacuri...bile...un intreg arsenal :)) primii veniti au avantajul munitiei si dupa cum vad eu schema de atac o sa fie echipa de dupa mesele de biliard si echipa de dupa "fantana" ...tu arbitrule o sa stai la mijloc si nu te vad bine =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am deja 3 beri in mine ... pana la 8 mai este ... ce funy va fi

 

Bei la locul de munca .... PORCULE ! PS nu mai trece pe la Claudiu , prietenii stiu de ce :moto:. bai tu iesti iara in Rider ÂŞpriț

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bei la locul de munca .... PORCULE ! PS nu mai trece pe la Claudiu , prietenii stiu de ce :wacko:. bai tu iesti iara in Rider ÂŞpriț

 

Pai da cum , cu stresu asta , am provizii in debaraua femeii de servici.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...