Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no,ca n-ai fi singuru'! si yo eram pe acolo copil curios ca pe coziei am crescut si era o bucurie sa vad balotii de paie pe stalpi de vinerea seara pusi acolo, urma antrenament la care nu lipseam, si cum zici-nu se compara c u nimic parfurmul din aer de ulei ars cu benzina si sunetul ala...Chiar ca s-a mai organizat si dupa revolutie parca pe strada o data sau de doua ori. Ce atata siguranta acuma cand se alerga cu 170KM pe ora pe Horea nu zicea nimeni nimic de canale gropi sau alte capcane! ce tare ar fi din nou sa incerce cineva organizarea unei astfel de etape-de ce nu noi? ceva de genu Oradea _ isle of man!!! :drink: - hai ca aberez deja,dela soare poate :rolleyes:

Chiar mai.....balotii de paie si atunci stiam ca o sa fie concurs si mai erau chestiile alea ......gratiile alea din elastic sau guma sau ce......mama......si cand apareau aia cu atasurile nah.....alea erau foarte tari......mergeam in capat horia unde era startul si cand ma gandesc ca erau si cu mobre din alea de 50cc.......foarte tare.Stai numa relax ca pana sa se reia cursele alea mai este mult si bine.

Pac pac

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce s-a terminat constructia magazinului Crisului, a devenit incomoda organizarea curselor de motociclete in zona strazii Castanilor. Acestea urmand a se derula in zona Horea.

Pe atunci avea si Oradea club sportiv de motociclism.

Startul era putin mai incolo de zona policlinicii, aici era instalata si tribuna oficiala iar in capat erau "standurile" moto.

Cel mai interesant era zona parcului, vedeai toata Horea. Dar a iesit odata unu in decor si ia secerat pe vre-o 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind discutii despre orice-are vreunul idee despre ce formalitati ar trebui pt organizarea unui astfel de eveniment? politie salvare, si altii? sau ar primi aprobare de la primarie?ar fi tare de relansat chestia asta si ma gandesc la sponsori,relame ,promovarea sportului cu motor in final alr avea de castigat :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe torent l-am gasit si eu, dar are bube.

 

Daca il are cineva pe pc si merge ok, dau chiar mai multe beri.

M-a provocat cineva, eu aleg jocul, iar el ... :rolleyes:

 

Red Alert 1 merge doar pe win95. Cel putin asa am citit pe undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare.?????????Nu ametesti?.....

p-ac pac!!

 

 

nu ametesc asa repede doar daca beau... :)

intradevar pe curbe nu stiu daca ma stiu pt ca nu prea am unde sa ma dau asa cum imi place mie.de aceea o sa optez pt circiut decat pe drumuri publice. pam pam ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am chemat pe varfuri cand a venit si stefan.....nu ai venit......am mai zis ca si data trecuta cand a fost vorba de nu stiu care de pe forum sa mergem in colo..curbe la greu 0 circilatie nimic......hai sa mergem duminca daca este timp frumos si promit ca nu mai zic nimic de tine;)))

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie bihoreni. Zozo face farse la telefon. sa nu-i cadeti in plasa ::)))

LOOOOOL omule :DDDD eu nu-s cu plasa, sunt cu pluta :DDDDD

 

P.S. ai fo si tu unicatul din toata agenda, si stiai si nr ca cine te suna - nici macar farsa nu a fost, gluma frate - gluma :)

P.P.S. te sun si azi :) sa tinem legatura daca tu tot nu iesi pe vremea asta innorata cu scuterashul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-am indragostit............................da rau................stie cineva ce motor ii ala din banerul de sus de pe site cu east european motor show.in vreau....................mama cum arata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-am indragostit............................da rau................stie cineva ce motor ii ala din banerul de sus de pe site cu east european motor show.in vreau....................mama cum arata

 

Scump Domnu' scump.....altul era mai ieftin :) , Harley Vroad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici te refereai la mine asai? :) :)

Nu a fost cu rea intentie.....numa s-a vorbit pagini intregi si dupa aia numa stefan a venit.Pt cei care nu au bani de circuit raman drumurile.....publice sau nu!

pac pac.........................................duminica se merge iar cu nebunii......stefan??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
Stii sa te inclini?

nu odata, de 2 ori :laugh: :) , asa m`am inclinat odata ca am frecat si cu telescopu de ghidon, tra sa`i pun si la ala crash pad :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost cu rea intentie.....numa s-a vorbit pagini intregi si dupa aia numa stefan a venit.Pt cei care nu au bani de circuit raman drumurile.....publice sau nu!

pac pac.........................................duminica se merge iar cu nebunii......stefan??????

 

Prezent !, oricum vreau sa vad Mv Augusta lu Giovani :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu odata, de 2 ori :disappointed: :kick: , asa m`am inclinat odata ca am frecat si cu telescopu de ghidon, tra sa`i pun si la ala crash pad ;)

 

Nu asa mah.....

Tre sa te inclini bikerii meseriashi :P sa te ia cu ei la ture

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
Nu asa mah.....

Tre sa te inclini bikerii meseriashi :D sa te ia cu ei la ture

da tu`i stii pe bikerii meseriashi? baga`mi si mie o pila la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tu`i stii pe bikerii meseriashi? baga`mi si mie o pila la ei

 

 

cica e unu din Bucuresti care s-a "maritat" in Oradea.

Se zice ca e mare meserias la mers intr-o roata

nu il stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...