Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tzi rushine sa scrii in romineste?sau daca nu vrei sa intzeleaga nimeni dupa ce mai postezi?

:)

 

P.S.: acum catva vreme ai intrebat daca am ceva cu tine, eu cred ca mai repede ai tu CEVA cu noi. dar CE?

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni nimic cu VOI .nush de ce ai tu impresia ca are cineva ceva cu maghiarii.pur si simplu facea referire la faptul ca omul nu intelege maghiara si deci nu a inteles "care este" mesajul ei.ar fi fipsa de respect din partea unui roman sa intre pe un forum strain si ulterior sa posteze in limba romana.pare asa... un mesaj adresat doar unora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia numa pe maghiara nu e, subscriu foloseste cateva caractere din abcdarul maghiar, dar tu poti sa stii cel mai bine (daca stii sa verifici un bon fiscal la Lidl din Berettyóújfalu) ca cine vrea intelege, NU E PE MAGHIARA!

 

P.S. daca chiar ar fi pe maghiara asa cum zici, a fost adresat catre mine, ca pe yahoo nu primesc offline nimik, habar nu am din ce motiv, pe telefon nu pot sa ma uit pe net, deci a ramas forumul, sorry asta e. Have a nice hibernate.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni nimic cu VOI .nush de ce ai tu impresia ca are cineva ceva cu maghiarii.pur si simplu facea referire la faptul ca omul nu intelege maghiara si deci nu a inteles "care este" mesajul ei.ar fi fipsa de respect din partea unui roman sa intre pe un forum strain si ulterior sa posteze in limba romana.pare asa... un mesaj adresat doar unora.

 

si asta: "manu maine pe la 10 ne vedem la cafa?", nu e un mesaj adresat doar unora? sau e pentru toata lumea? :)

Eu zic sa folositi mai multe yahoo messenger, skype, msn, mirc si alte programe de comunicare.

Editat de TriluLiluL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si asta: "manu maine pe la 10 ne vedem la cafa?", nu e un mesaj adresat doar unora? sau e pentru toata lumea? :)

Eu zic sa folositi mai multe yahoo messenger, skype, msn, mirc si alte programe de comunicare.

 

stai asa tati... :) aici sunt discutii despre orice.

 

ORICĂ, pron. nehot. Indiferent ce, tot ce vrea cineva, orișice. * (Adjectival) Cunoaște orice problemă. - Ori + ce. Sursa: DEX '98

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dzsĂśszt for Zozo!

dĂś nyuveszt - PitĂśrsz :) - verzson :)

shit! vi misszd juuuu! :D :)

 

igen , ezoz , esti de treba .......not

 

tzi rushine sa scrii in romineste?sau daca nu vrei sa intzeleaga nimeni dupa ce mai postezi?

 

Asa am crezut si eu prima data, am vazut caractere maghiare si nu m am chinuit sa descifrez...ca oricum nu intelegeam :)

Apoi m am prins ex ,,shit! vi misszd juuuu!''= Shit we miss you !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa tati... :) aici sunt discutii despre orice.

 

pai tocmai ca sunt discutii despre orice. asa ca lasa oamenii sa scrie ce vor, in orice limba straina cunoscuta sau necunoscuta tie. pace voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era postat la poze nu la discutii... anyways.nu sunt eu patriot dar consider lipsa de respect sa inceapa sa vb lumea in limba maghiara intr-un loc unde toti vb limba romana.no offence.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am pu|@ mai mare

Mesaj completat

aa da .. on topic chestia cu limbile tine de educatie , nu de alta dar nu l-am auzit pe Lajos niciodata sa vb in maghiara cu kpas la intalniri sau chestii de genu`dar tzaranisme de genu vb alta limba intrun grup in care "alta limba" era intzeleasa doar de 2 persoane am mai vazut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am pu|@ mai mare

Mesaj completat

aa da .. on topic chestia cu limbile tine de educatie , nu de alta dar nu l-am auzit pe Lajos niciodata sa vb in maghiara cu kpas la intalniri sau chestii de genu`dar tzaranisme de genu vb alta limba intrun grup in care "alta limba" era intzeleasa doar de 2 persoane am mai vazut :)

sa intelegem ca tie iti place in group indiferent de limba vorbita :)

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni nimic cu VOI .nush de ce ai tu impresia ca are cineva ceva cu maghiarii.pur si simplu facea referire la faptul ca omul nu intelege maghiara si deci nu a inteles "care este" mesajul ei.ar fi fipsa de respect din partea unui roman sa intre pe un forum strain si ulterior sa posteze in limba romana.pare asa... un mesaj adresat doar unora.

 

chiar asa,a zis gixer tot,nu mai am ce sa zic.

 

p.s. chiar n-am nimic cu maghiarii innafara de faptu ca mi ciuda ca nu pot sa invatz si io limba ca nu se lipeste in rest..............tzi-a explicat gixer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Marius vinde camionul ala,daca voteaza 2in1 legea in formula asta o sa faci (cu viteza legala)maxim 2 curse de Bucuresti pe saptamana si nu va mai fi rentabil.

 

 

http://www.realitatea.net/soferii-ar-putea...ala_634407.html

 

 

Este incredibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Marius vinde camionul ala,daca voteaza 2in1 legea in formula asta o sa faci (cu viteza legala)maxim 2 curse de Bucuresti pe saptamana si nu va mai fi rentabil.

 

 

http://www.realitatea.net/soferii-ar-putea...ala_634407.html

 

 

Este incredibil!

 

stai relax,io cu camionu :) n-am cum sa depasesc cu 50 km/h viteza legala (50) pt ca "toate" camioanele sunt limitate la aprox 90 km/h eventual la limite de 30 sau ma rog,dar in schimb ne pot confisca turismele sau in cel mai rau caz motoarele unde nu de putzine ori am depasit si cu 150 km/h viteza legala :) poate si mai mult,io cel putzin. :D pe ei de excroci si nemernici ca nu mai stiu cum sa traga tara asta in ripa ca s-asa-i dusa deja,s-apoi sa te mai opresti la ei,astia trebe ignorati,cind ii vezi cu paleta in fata ta trebe dat blana si strivitzi draq sa nu mai ramina nici samintza de ei f***i in g**a sa-i f*t

 

stiu stiu,am nevoie de o :)

 

 

Mesaj completat

de unde draq se seteaza sa-mi ramina salvate pm trimise la sent folder?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde draq se seteaza sa-mi ramina salvate pm trimise la sent folder?

eu doar intr-un singur loc am gasit acest lucru, tre sa bifezi inainte sa trimi-ti PM-ul, o casuta cu textul dupa: Add a copy of this message to my sent items folder

 

la setarile personale nu este referire nici unde pt asa ceva, azi dimineata am verificat si eu :)

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu doar intr-un singur loc am gasit acest lucru, tre sa bifezi inainte sa trimi-ti PM-ul, o casuta cu textul dupa: Add a copy of this message to my sent items folder

 

la setarile personale nu este referire nici unde pt asa ceva, azi dimineata am verificat si eu :)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Zurbau:

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

 

Cred ca ti-ai rezolva mai multe vise astfel. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romania- Tara Tuturor Posibilitatilor :)

 

Imi place faza cu arestarera rauplatnicilor...intr-un "centru de arest".Eu cred ca am cazare asigurata la 5 stele,la cate amenzi mi s-or adunat :)

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...