Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

eu vineri ies cu motorul daca e vreme buna...

stiu ca poate suna aiurea... dar ma duc la real si imi cumpar costum de mosh.si apoi merg sa fac o donatie unei familii sau cuiva.daca mai vrea cineva sa mi se alature e bine venit.

Mesaj completat

si scuteristii sunt bine veniti :laugh:

 

ti ai luat gume cu tinte? :D

sau kit de iarna

Editat de Bucu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu dedicatie, pt Luci:

 

FILM

 

:D

Mesaj completat

Si asta pt Ooops:

 

 

FILM 2

 

(cred ca stie ea de ce :birthday: )

Mesaj completat

O matza!

Mesaj completat

Mai aveti pofta de carne de broasca?

Mesaj completat

Si inca ceva, gustos pare-se! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are o motocicleta alba (honda daca imi amintesc bine) parcata pe Str. Stefan cel Mare aproape in intersectie cu Zimbrului (sau ce strada e)... am si eu o intrebare... Frate, nu ti-e mila de ea? in fiecare zi trec pe langa ea cu masina si oricat de frig sau ploios sau cu zapada a fost, nu ai avut si tu bani de o husa cat de cat... mi-e mila mie de motocicleta aia....n-as avea suflet sa o las asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are o motocicleta alba (honda daca imi amintesc bine) parcata pe Str. Stefan cel Mare aproape in intersectie cu Zimbrului (sau ce strada e)... am si eu o intrebare... Frate, nu ti-e mila de ea? in fiecare zi trec pe langa ea cu masina si oricat de frig sau ploios sau cu zapada a fost, nu ai avut si tu bani de o husa cat de cat... mi-e mila mie de motocicleta aia....n-as avea suflet sa o las asa...

 

 

gixeren tu parca il cunosti pe tip..i.a vorbeste cu el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixeren tu parca il cunosti pe tip..i.a vorbeste cu el :D

 

 

da il stiu pe tip.stiu si motoru . motoru e varza iar pe tip nu il intereseaza ca motorul e in starea asta.nu a facut nici un schimb de ulei etc.pt el e doar o bucata de metal care tre sa mearga intr-o roata

asta e....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa. o sa ii fac si o poza sa o vada toata lumea...poate pe viitor o pune de vanzare si zice ca e super-intretinuta!!!

 

 

nu o vinde..la primavara am auzit ca vrea sa faca motoru..sa speram ca pe viitoar o sa aiba grija de el..pacat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa. o sa ii fac si o poza sa o vada toata lumea...poate pe viitor o pune de vanzare si zice ca e super-intretinuta!!!

 

 

treaba lui ce face cu el... din partea mea poate sa ii dea foc.crede-ma ca daca cineva vrea sa cumpere o motocicleta la cate baiuri are motorul ala si daca esti orb iti dai seama

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da il stiu pe tip.stiu si motoru . motoru e varza iar pe tip nu il intereseaza ca motorul e in starea asta.nu a facut nici un schimb de ulei etc.pt el e doar o bucata de metal care tre sa mearga intr-o roata

asta e....

 

da e varza motorul..dar fiind prieten cu el eu zic ca ar fii bine si dragut din partea ta sa vorbesti cu el.poate totusi il baga undeva:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dodo ce stii tu despre motor de spui ca e varza ? ca`l tine afara ? ca-s sparte carenele ? sau ce spun unii si altii ? ce ar fi daca si-ar vedea fiecare de "motoru" lui si fiecare in parte sa si`l ingrijasca cum stie/poata si sa nu se mai uite in curtea altuia ... ca poate intra ceva in ochi...si nu numai :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca nu e bine sa te bagi ca musca in ......dar can vad asa atac la persoana ....ma simt nevoit sa sar in apararea lui dodo.......jos CU LABELE de atac de pe dodo ca va fac varza.....si da e iubita mea.......care comenteaza sparg la el gura...pe bune! pac pac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dodo ce stii tu despre motor de spui ca e varza ? ca`l tine afara ? ca-s sparte carenele ? sau ce spun unii si altii ? ce ar fi daca si-ar vedea fiecare de "motoru" lui si fiecare in parte sa si`l ingrijasca cum stie/poata si sa nu se mai uite in curtea altuia ... ca poate intra ceva in ochi...si nu numai :)

 

 

maii tudor...nu.i vorba ca ma uit in curtea altora..dar petre fiind prieten cu acet tip era frumos sa vorbeasca cu el..cel putin eu asa consider. poate imi intra ceva in ochi..haha wha`?

Mesaj completat

@ art iti multumesc pentru aparare :love: ..dar cu oameni de.astia ma descurc si singura:) no offecne tudor.numai bine

Mesaj completat

offence*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maii tudor...nu.i vorba ca ma uit in curtea altora..dar petre fiind prieten cu acet tip era frumos sa vorbeasca cu el..cel putin eu asa consider. poate imi intra ceva in ochi..haha wha`?

Mesaj completat

@ art iti multumesc pentru aparare :love: ..dar cu oameni de.astia ma descurc si singura:) no offecne tudor.numai bine

Mesaj completat

offence*

 

touche!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce zi frumoasa . . . mi-au dat lacrimile cand am citit ca in sfarsti fata lu tata` si`a ras prima oara mustata fara sa se taie , art datorita interventiei a salvat mica printzesa si se pare ca v-a avea parte de tratament special tonight ( go planet go !! ) iar sexsimbolul satului a invatzat un cuvant nou . . . va iubesc !!! ( pe toti.....pe rand)

 

p.s.: partea proasta e ca mecanicii de pe forum si politia comunitara a forumului nu s-au sesizat si inca o zi cand vom trece pe langa motorul acela vom plange de mila lui si vom vedea cat de crzui pot fi unii oameni de`si lasa parasite motoarele ...e demn de NO COMMENT pe euronews .

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dodo ce stii tu despre motor de spui ca e varza ? ca`l tine afara ? ca-s sparte carenele ? sau ce spun unii si altii ? ce ar fi daca si-ar vedea fiecare de "motoru" lui si fiecare in parte sa si`l ingrijasca cum stie/poata si sa nu se mai uite in curtea altuia ... ca poate intra ceva in ochi...si nu numai :love:

nici tu nu esti mai altfel, la fel observi si tu si comentezi cum a observat si ea si a comentat...asa k drop it! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici tu nu esti mai altfel, la fel observi si tu si comentezi cum a observat si ea si a comentat...asa k drop it! :drink:

busted :love: , astept exemple elocvente in caz ca formulez un recurs in apararea mea , ca vad ca pe mine nimeni nu ma apara :)

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce zi frumoasa . . . mi-au dat lacrimile cand am citit ca in sfarsti fata lu tata` si`a ras prima oara mustata fara sa se taie , art datorita interventiei a salvat mica printzesa si se pare ca v-a avea parte de tratament special tonight ( go planet go !! ) iar sexsimbolul satului a invatzat un cuvant nou . . . va iubesc !!! ( pe toti.....pe rand)

 

p.s.: partea proasta e ca mecanicii de pe forum si politia comunitara a forumului nu s-au sesizat si inca o zi cand vom trece pe langa motorul acela vom plange de mila lui si vom vedea cat de crzui pot fi unii oameni de`si lasa parasite motoarele ...e demn de NO COMMENT pe euronews .

 

 

da o zi extraordinara.nu e necesar sa dramatizezi atat de mult.tudor..noi te intelegem,poate esti neglijat si singur :love: off cat de trist dar nu cu asa ceva iti capeti atentia.sincer tu cred ca ai o problema..dar o mare problema.ti.as recomanda eu un doctor bun pentru asta dar..poate iti revii:)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

busted :love: , astept exemple elocvente in caz ca formulez un recurs in apararea mea , ca vad ca pe mine nimeni nu ma apara :)

 

Te-as apara eu, dar cum am realizat de mult ca intelectul majoritatii care populeaza acest mirific habitat virtual nu depaseste nivelul gimnaziului nu-mi voi irosi argumentele :drink: .

 

P.S.

Nu ca nu te poti apara f bine si singur dupa cum am avut placerea sa citesc :) .

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-as apara eu, dar cum am realizat de mult ca intelectul majoritatii care populeaza acest mirific habitat virtual nu depaseste nivelul gimnaziului nu-mi voi irosi argumentele :) .

 

P.S.

Nu ca nu te poti apara f bine si singur dupa cum am avut placerea sa citesc :drink: .

 

:love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce zi frumoasa . . . mi-au dat lacrimile cand am citit ca in sfarsti fata lu tata` si`a ras prima oara mustata fara sa se taie , art datorita interventiei a salvat mica printzesa si se pare ca v-a avea parte de tratament special tonight ( go planet go !! ) iar sexsimbolul satului a invatzat un cuvant nou . . . va iubesc !!! ( pe toti.....pe rand)

 

p.s.: partea proasta e ca mecanicii de pe forum si politia comunitara a forumului nu s-au sesizat si inca o zi cand vom trece pe langa motorul acela vom plange de mila lui si vom vedea cat de crzui pot fi unii oameni de`si lasa parasite motoarele ...e demn de NO COMMENT pe euronews .

 

 

bine ca te-ai autosesizat tudor all mighty :) the forum needs you :love:

tipic pt forum... atata agitatie pentru un nimic

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...