Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E f f bun, vreau eu sa schimb clasa :D .

 

e ffff bun pentru o suzy :o

schimba clasa, trece la o clasa mult mai superioara ..

 

 

Clasa HONDA

Editat de Bucu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-a facut cineva asigurare acuma (2010) la motor ?

 

Da io ...... am modificat cu pixu din luna 1 in luna 2 2010 :crack: asa mai am o luna moca , nu se observa :rock:

 

 

Eu am avut Aprilia leonardo 125cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da io ...... am modificat cu pixu din luna 1 in luna 2 2010 :crack: asa mai am o luna moca , nu se observa :rock:

 

 

Eu am avut Aprilia leonardo 125cc

scotianule!!!!

cum poti face asa ceva ???? nu ti-e rusine ??!! nu te gandesti ca o sa te mustre imediat strajerii forumului !! si o sa vezi ce tare ustura randurile scrise de ei !! de c te-ai gandit sa faci "artificiul" acesta in loc sa te duci sa arunci cu banii (fara numar) pe cea mai scumpa asigurare de pe piatza si sa iti dovedesti astfel valoarea printre randurile celor adevarati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce calitate au drumurile dupa iarna asta de 2 sapt... merita

deci drumurile sunt praf

spre cluj e plin de crevase... plm zici ca mergi la baia mare

pe borsului la fel... niste gropi ca pe luna...vai de mama noastra. slalom printre cretini si gropi.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce calitate au drumurile dupa iarna asta de 2 sapt... merita

deci drumurile sunt praf

spre cluj e plin de crevase... plm zici ca mergi la baia mare

pe borsului la fel... niste gropi ca pe luna...vai de mama noastra. slalom printre cretini si gropi.

 

Intradevar, am fost sambata pana la Cluj, si sa stiti ca drumul pana la Negreni e varza. Am luat niste gropi ca mi-au zburat capacele de pe roti. (fara vrajeala).

In schimb de la Negreni la Cluj e bun drumul.

Bine ca platim ca fraierii taxe peste taxe, si drumurile sunt la fel ca pe coclauri, paduri ...etc.

Banii pe care i-am bagat in suspensia masinii, cine mi-i deconteaza?

De motor nici nu mai zic nimic. In vara am luat o groapa chiar in capat la Stefan cel Mare, la pod, ca mi-am indoit janta de toata frumusetea.

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca avem alternative si putem merge in ungaria.

la noi in judet e din ce in ce mai rau cu drumurile astea... acum cu criza asta nu prea cred ca o sa le faca la loc cat de curand.singura solutie ramane sa ne plimbam pe la unguri, doar ca acolo curbe mai deloc. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta am avut norocul sa ma duc la Satu Mare. Am crezut ca se rupe masina sub mine. Fuck!!!!!!!!!!!!

Culmea e ca jumate din Europa este asfaltat cu bitumul extras la Suplac. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta am avut norocul sa ma duc la Satu Mare. Am crezut ca se rupe masina sub mine. Fuck!!!!!!!!!!!!

Culmea e ca jumate din Europa este asfaltat cu bitumul extras la Suplac. :lol:

 

 

:D :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta am avut norocul sa ma duc la Satu Mare. Am crezut ca se rupe masina sub mine. Fuck!!!!!!!!!!!!

Culmea e ca jumate din Europa este asfaltat cu bitumul extras la Suplac. :wacko:

 

 

Vreau sa va informez ca bitum la Suplac adica Balc nu se mai face din 2004-2005. Poate din 2010 se va incepe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza unde se face bitumul,cine toarna asfaltul cine e Ministrul Transporturilor,asa cum nu contam nici noi pt. ei.Tot ceea ce gasim in jurul nostru in tara asta se datoreaza noua si spiritului nostru bovin.Putem accepta si mai multa umilinta;daca eu maine fac greva foamei in fata ministerului Transporturilor sau protestez in orice fel in fata oricarui abuz al statului,vor rade de mine 90% din trecatori si poate 60% din cei ce ma vad la TV.Asta e spiritul de solidaritate romanesc,atat putem...atat avem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect Purdi!

uita-te la romanasi cum reactioneaza cand un sarman e pradat in tramvai! ... io nu ma bag pt ca.... a pai aia-s tiganoci! da ei is numa un anumit procent in rRomania, iar majoritatea pana la 20 000 000 is numa morcovi!

rromani nu-s uniti!!! si cu parere de rau "fratilor", dar se confirma pe zi ce trece ca rromanasi sunt un neam de straitza! ( a se citi neam prost )

nu sunt un om citit si nici nu cunosc istorie suficienta incat sa-mi dau seama de unde dreaq se trage treaba asta dar sincer nu prevad rRomaniei decat distrugere ... PACAT!

"fratilor" - vine de la FRATE care este un termen familiar, prietenesc, cu care cineva se adresează unei persoane dragi! rRomanasi si aici la capitolul moto unde se presupune ca suntem o comunitate, asa se spune ca suntem ca fratii ( io inca nu am vazut ) si cica ne ajutam, stimam, etc noi ce facem?!?!? ne footem intre noi care cum putem ca nu cumva noi sa nu fim mai cu stea in frunte!

Problema vine dupa parerea mea de la asa zisa DEMOCRATIE prost inteleasa unde nimeni nu stie si nu vrea sa plece capul, pt ca toti acum au drepturi ( prost intelese) si cate doua perechi de ouã! Toata lumea vrea sa fie doctor, injineeer, avocat, prof, etc, toti au pretentii da osu` la treaba nu l-ar pune! Nimeni nu mai vrea sa munceasca pt ca e "injositor" sa muncesti si nimeni nu mai vede plapuma cat e de lunga! Cand spun munca nu ma refer neaparat la munci fizice! La noi un doctor se uita doar la tine la genunchi si asa apreciaza ce ai tu bubã acolo! CUM ?!??!?! pt ca eu care sunt posesorul acelui genunchi daca nu pun mana nu stiu unde scartaie! CUM MAMA MASII?! in schimb un doctor din "bozgoria" (nmezeii mamii lor de bozgori asaaai? DA! uite cum va-ntrec la toate ma rRomani prosti!) face o raza, pune mana, deschide o carte si se mai uita ( ca doar si tu motociclistu-le downloadezi manual de service pt acaretu` tau asaaaai? :wacko: ) fara rusine ca doar creirasul lui nu poate retine chiar toate cele n`shpe mii de pagini si tratate despre genunchi si posologia diferitelor tratamente... da no la noi o facut o faculta ca sa poata lua spaga sau sa iaba si el acolo titulatura de dl. Doctor Poolea Ionica...

 

FacK You rRomania! ... cu "U"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"si cu parere de rau "fratilor", dar se confirma pe zi ce trece ca rromanasi sunt un neam de straitza! ( a se citi neam prost )"

 

 

 

 

Romanii sunt egoisti.Nu am chef azi,nu e problema mea,eu vreau sa fiu primul la semafor,numai eu vreau sa am aia iar daca nu se poate atunci sa nu il aiba nici el,eu vreau acum etc.

Oare nu ar putea niste motociclisti din Oradea sa faca un mars de protest inpotriva starii proaste a drumurilor?Mai la primavara,prin martie dupa se mai rup soselele. Ar da bine si in ochii soferilor auto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare nu ar putea niste motociclisti din Oradea sa faca un mars de protest inpotriva starii proaste a drumurilor?Mai la primavara,prin martie dupa se mai rup soselele. Ar da bine si in ochii soferilor auto.

 

 

E o idee buna. te bagi la organizat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...