Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Oare nu ar putea niste motociclisti din Oradea sa faca un mars de protest inpotriva starii proaste a drumurilor?Mai la primavara,prin martie dupa se mai rup soselele. Ar da bine si in ochii soferilor auto.

 

 

 

E o idee buna. te bagi la organizat?

 

 

Desigur.Am sustinerea ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si participarea mea si a altora cu sigurantza !! daca se reuseste organizarea si cu puti ajutor si de la transportatori sa se faca o colana de mers icnet cum s-a intamplat in Frantza anii trecuti cand au majorat benzina poate vor lua exemplu si altii din alte judete si ...cine stie..

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur.Am sustinerea ta?

 

 

o ai si pe a mea.

oare politia ne acorda sustinerea?eu cunosc pe cineva la departamentul anti-accidente.Sa vedem daca avem sustinerea lor.daca nu atunci ne riscam si asa.Eu tind sa cred ca o sa iasa o mare agitatie, poate mai mare decat ne asteptam.Aici suntem solidari cu soferii si avem sigur sustinerea lor.

Mesaj completat

Se poate conta si pe noi astia din Salonta.....huaaaaaaaaaaaaaa!!

 

 

asa te vreau art :wacko:

sa fim impreuna si la bine si la nevoie ... nu doar cand ne da-m pe curbe :lol: ce si atunci cand dam in gropi

Mesaj completat

http://stirileprotv.ro/exclusiv/stirile-ta...in-romania.html

 

sa vina topgear acum sa ii vad :D

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ridic problema aici cu baietii.......oricum toti se baga numa asa sa ii intarat putin si atunci se poate face si scandal daca se vrea......ca norocu am cu cine......Astept informatii despre miscarea revolutionara jos cu groapa...........huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ridic problema aici cu baietii.......oricum toti se baga numa asa sa ii intarat putin si atunci se poate face si scandal daca se vrea......ca norocu am cu cine......Astept informatii despre miscarea revolutionara jos cu groapa...........huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

 

 

Discutam,propunem,dezbatem solutii cu baietii la intalnirea de vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce romantic :lol:

art , cred ca gixxxer vrea sa-ti fie sotzie :wacko:

Mah spre ghinionul lui si norocul meu.....nu ma dau in vant dupa fetite romantice....asa ca sorry man! huaaaaaaaaaa!

Sper sa ne vedem cat de curand pe sosele man.....ca pe forum activitatea ii in floare...iar eu nu mai pot cu nervii!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ridic problema aici cu baietii.......oricum toti se baga numa asa sa ii intarat putin si atunci se poate face si scandal daca se vrea......ca norocu am cu cine......Astept informatii despre miscarea revolutionara jos cu groapa...........huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

 

vin si eeuuuu :lol:

ca la curbe oricum nu m-ai chemat :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eeuuuu :lol:

ca la curbe oricum nu m-ai chemat :wacko:

NU te mai baga asa in seama.......cand noi mergem pe curbe tu erai inca cu coaja pe poponeata................si cu trotineta legata de chei.....era vorba de anul trecut mai cristi......si daca vrei azi la 9 la panda...numa trebuie sa te imbeti ca astia te bat!

HUaaaaaaaaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutam,propunem,dezbatem solutii cu baietii la intalnirea de vineri.

Ba bag si eu , desi nu vom rezolva mare lucru dar VOM ARATA CA NE PASA SI CA NE AM SATURAT ! , Bh are printre cele mai proaste drumuri din tara.Nu mai avem(dr de Cluj era) nici macar 1 drum european bun in judet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba bag si eu , desi nu vom rezolva mare lucru dar VOM ARATA CA NE PASA SI CA NE AM SATURAT ! , Bh are printre cele mai proaste drumuri din tara.Nu mai avem(dr de Cluj era) nici macar 1 drum european bun in judet.

 

lasa stefan,e bine pt mine ca nu trebuie sa caut coclauri :lol:

ies in oras si ma dau off :wacko:

ma bag si eu la miting

drumuri mai bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixere,daca tot esti moderator,ai putea pune regulamentu la pinned

 

 

ok.imi place ca se doreste ordine.incerc sa fac sa fie mai ordonat.daca aveti sugesti si pareri astept sa mi le impartasiti.

Mesaj completat

am facut ordine in topicul destinat pozelor fara offtopic.

daca doriti sa comentati anumite posturi de acolo ,da-ti un copy paste aici pentru a evita un chat acolo.

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica

hehehe ... am reusit sa vb cu Ionel Pascota pe mess :cheers: :D :lol:

Mesaj completat

gixxx`u dak tot ai ajuns moderator,,, vb cu superiorii si sa`mi reactiveze contu ala repsol honda :lol::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu pricep eu e altceva. Ce treaba are un individ care nu e bihorean, nu locuieste aici, ma rog, in general probabil nici o tangenta cu regionala asta, sa decida el ce topic sa fie pinned si care nu, etc.

Ah, de fapt are tangente, m-am inselat. A stiut sa va faca albie de porci pe multi de pe aici cu ceva vreme in urma. Remember discutia pe tema unui anumite parade motorizate, "asa nu", si alte basini :( .

 

P.S.

Daca imi editeaza careva mesaju', ala e un gheu :( :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rovinieta electronică de la 1 august

24 ianuarie 2010

Rovinieta electronică de la 1 augustMaÂşinile care nu vor avea rovinietă vor fi despistate automat. Ministerul Transporturilor va pune în funcțiune un sistem special de emitere Âşi control.

 

Acest sistem va face posibila controlarea in mod automat a tuturor vehiculelor, prin identificarea automata vizuala a numerelor de inmatriculare, inregistrata la momentul tranzitarii, pozitia geografica de unde s-a facut inregistrarea, precum si controlarea in teren.

 

Soferii care nu vor face dovada platii rovinietei vor achita despagubiri in functie de tipul vehiculului, respectiv intre 28 si 1.210 euro, si amenzi cuprinse intre 250 si 4.500 de lei. Odata cu aplicarea amenzii contraventionale, soferilor li se va retine certificatul de inmatriculare a vehiculului pana la prezentarea dovezii de achitare a rovinietei.

 

 

:( Contractul a fost castigat de UTI,firma de casa a PD-L-ului.Oare cat va costa aparatul care trebuie montat in masina,ca doar nu a fi gratis nici ala.Noi circulam pe forestiere da'avem rovinieta electronica.Te doare capu'.Bun era si actolu' ala.Nu ii iubeste pamantu'si pe astia odata?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...