Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti!

 

Nu stiti cine aduce produse Givi sau cine merge regulat la Budapesta?

Vreau sa comand si eu un suport top case pt BMW. Am vazut ca la Budapesta la Shox este la pret bun.

 

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SALUT....il cunosc pe tipul care este reprezentant in romania pt SHOX si este din beius..il keama peter dar stie si pe romaneste 0722664298 vezi ce zice el.merge miercuri si vineri sau sambata dupa marfa.Asta in fiecare saptamana.sper sa te ajuta cu ceva eventual zici ca ai numarul de la artur din salonta.Bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica gixxxer cand o plecat ca merge acasa apoi la ora 10:30 se plimba pe centru :baldy: .... MACAR BINE CA L~AI TURAT OLEAC PE POD :baldy:

da m-am dus acasa.. si apoi am avut de umblat.. vrei sa umblu cu tramvaiu'? :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram azi prin oras cu motorutzu :lol: si ma intalnesc cu gixxxer la semafor. Era rosu, salut :baldy: salut :baldy: si isi ridica viziera sa vorbim, vede ca eu nu o ridic si da sa o ridice el pe a mea (viziera de la casca pe care o aveam pe cap ii defecta si nu se poate ridica), si trage de ea si vede ca nu urca :) s-o fii gandit ca nu vreau sa vorbesc cu el ... deci gixxxer, sa stii ca eu am vrut sa vorbim, da casca nu :lol: :crack: tre sa imi iau placute deastea cu mine :finger: ... ca nu stiu cu cine ma intalnesc la semafor ... si sa scriu pe ele "ceau motociclistule" sau "nu merge viziera" :P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram azi prin oras cu motorutzu :) si ma intalnesc cu gixxxer la semafor. Era rosu, salut :baldy: salut :( si isi ridica viziera sa vorbim, vede ca eu nu o ridic si da sa o ridice el pe a mea (viziera de la casca pe care o aveam pe cap ii defecta si nu se poate ridica), si trage de ea si vede ca nu urca :P s-o fii gandit ca nu vreau sa vorbesc cu el ... deci gixxxer, sa stii ca eu am vrut sa vorbim, da casca nu :lol: :drums: tre sa imi iau placute deastea cu mine :baldy: ... ca nu stiu cu cine ma intalnesc la semafor ... si sa scriu pe ele "ceau motociclistule" sau "nu merge viziera" :crack: :lol:

hehe stiu problema ... si eu am avut una similara.. chiar de aceea azi mi-am cumparat casca care mi-o doream de multa vreme... daca esti interesat sa iti iei casca noua iti dau nr lui de tel.

 

ps:atasez poze cu casca mea 9

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fii fost ideal sa fie cu negru si rosu ... sa mearga bine cu motoru si costumasu ... oricum si galbena arata foarte bine ... sa o folosesti fara evenimente ... parca ai fii asta -> :finger: cu noua casca galbena ... hehe ... apropo, cat a costat casca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fii fost ideal sa fie cu negru si rosu ... sa mearga bine cu motoru si costumasu ... oricum si galbena arata foarte bine ... sa o folosesti fara evenimente ... parca ai fii asta -> :baldy: cu noua casca galbena ... hehe ... apropo, cat a costat casca ?

150 eroi :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos si fr evenimente :finger:

merci merci ...sa imi fie cu sanatate :baldy: ... stiu ca nu prea merge cu costumu , motoru etc.. dar e cu 46 si nu ma intereseaza culoarea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...