Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gixxxer te`am vazut ieri seara pe langa OMW ... ti`am facut cu mana da tu zero, nu mai vazut :moron: .... si inainte sa te vad m`am intalnit cu bucuresteanu , vlad si sos , vroiau sa joace un baschet la scoala sportiva da nu yo lasat portaru :finger: yo atunci ieseam de la antrenament, or vrut sa ma ia cu japca la baschet da eram rupt si`am vanit acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixxxer te`am vazut ieri seara pe langa OMW ... ti`am facut cu mana da tu zero, nu mai vazut :moron: .... si inainte sa te vad m`am intalnit cu bucuresteanu , vlad si sos , vroiau sa joace un baschet la scoala sportiva da nu yo lasat portaru :finger: yo atunci ieseam de la antrenament, or vrut sa ma ia cu japca la baschet da eram rupt si`am vanit acasa

MA!!! Tu faci ce faci si ramai pe dinafara! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello ! i'm back !

Cateva poze din Turcia pt voi....oricum slab stau turcii la motoare 90% scutere :finger: si pana in 150cc iar restul de 10% chpr chinezesti :lol: .DAR...toate au toba sport...de sa se auda :eek: !!!. Pe scurt nu se poarta aproape deloc echipament d protectie iar masinile si mobrele nu au auzit de SEMNALIZARE SAU CULOAREA ROSIE LA SEMAFOR :moron: in schimb toate au CLAXON si il folosesc din plin!!! Cateva poze , Singurul motor calumea a fost ...stie reps.. :cheers: . si totusi am facut 2200Km prin Turcia!!!

post-16179-1191008226_thumb.jpg

post-16179-1191008480_thumb.jpg

post-16179-1191008564_thumb.jpg

post-16179-1191008709_thumb.jpg

post-16179-1191008896_thumb.jpg

post-16179-1191009090_thumb.jpg

post-16179-1191009252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... masinile si mobrele nu au auzit de SEMNALIZARE SAU CULOAREA ROSIE LA SEMAFOR :finger: in schimb toate au CLAXON si il folosesc din plin!!!

Si totusi n-au atatea accidente grave.

 

Ce tare ii batranelu pe scuter cu roata de rezerva :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello ! i'm back !

Cateva poze din Turcia pt voi....oricum slab stau turcii la motoare 90% scutere :finger: si pana in 150cc iar restul de 10% chpr chinezesti :eek: .DAR...toate au toba sport...de sa se auda :rock: !!!. Pe scurt nu se poarta aproape deloc echipament d protectie iar masinile si mobrele nu au auzit de SEMNALIZARE SAU CULOAREA ROSIE LA SEMAFOR :lol: in schimb toate au CLAXON si il folosesc din plin!!! Cateva poze , Singurul motor calumea a fost ...stie reps.. :what: . si totusi am facut 2200Km prin Turcia!!!

stiu Stefane stiu :cheers: :cheers: inca si toba Yoshimura avea saracutu :moron: ....welcome back

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am descoperit 2 formule de dat wheelie :blink:

Prima formula este pt un Triunghi dreptunghi intre 250 si 600cc :blink: :kick:

radical din pi/3 + ambreiaj la 7mii 500 de turati

 

Si a 2`a este pt un Triunghi dreptunghic isoscel peste 600cc

radical din pi inmultit cu 1/2 + gaz maxim la 8-9 mii de turatii (depinde de motor) :P :) :) :) B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi n-au atatea accidente grave.

 

Sa sti c i interesant in 2200 km in Turcia am vazut un sg accident minor :blink: , insa de la Vama Nadlac pana acasa am vazut 1 masina in sant si alta varza. Se pare c mai bine belesti ochii si t asiguri decat sa semnalizezi si sa nu t uiti !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello ! i'm back !

Cateva poze din Turcia pt voi....oricum slab stau turcii la motoare 90% scutere :blink: si pana in 150cc iar restul de 10% chpr chinezesti :kick: .DAR...toate au toba sport...de sa se auda :) !!!. Pe scurt nu se poarta aproape deloc echipament d protectie iar masinile si mobrele nu au auzit de SEMNALIZARE SAU CULOAREA ROSIE LA SEMAFOR :blink: in schimb toate au CLAXON si il folosesc din plin!!! Cateva poze , Singurul motor calumea a fost ...stie reps.. :) . si totusi am facut 2200Km prin Turcia!!!

 

 

Faine poze, bine ai venit B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...