Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

,,Aripile'' au iesit bine ,arata super motoru' :blbl:

 

Aleck :P ce iti place sa il..... da las ca ar arata bine si pe K5 tau....cand o fi asta :friends:

Pai da ma.. :friends: Imi place sa-l... :rock:

Sa simta si el ca e tzinut sub observatie. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si-a cumparat careva motor de la italianul din Osorhei ? Sau daca aveti prieteni care si-au luat moto de acolo... da-ti-va cu parerea. Cat de serios e omu? Ceva probleme la motoarele cumparate? Din cate am vazut eu are preturi destul de ok si le mai si aranjeaza putin inainte sa le vanda, plus da garantie. Deci in linii mari pare un om serios dar as vrea sa aud asta din gura celor care au cumparat de la el sau au colaborat in vreun fel cu el. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a cumparat careva motor de la italianul din Osorhei ? Sau daca aveti prieteni care si-au luat moto de acolo... da-ti-va cu parerea. Cat de serios e omu? Ceva probleme la motoarele cumparate? Din cate am vazut eu are preturi destul de ok si le mai si aranjeaza putin inainte sa le vanda, plus da garantie. Deci in linii mari pare un om serios dar as vrea sa aud asta din gura celor care au cumparat de la el sau au colaborat in vreun fel cu el. Mersi.

 

Eu am stat odata de vorba cu el (cu italianul) si pare de treaba. In primul rand sa stii ca mai poti negocia cu el. Mie mi-a spus ca imi face un pret mai bun...decat cele afisate.

In rest nu stiu ce sa zic...daca motoarele sunt bune sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am stat odata de vorba cu el (cu italianul) si pare de treaba. In primul rand sa stii ca mai poti negocia cu el. Mie mi-a spus ca imi face un pret mai bun...decat cele afisate.

In rest nu stiu ce sa zic...daca motoarele sunt bune sau nu.

 

Da, si eu am vorbit vreo 15 minute si mi-a lasat aceeasi impresie. De negociat nu am ce negocia pentru ca trebuie sa ma hotarasc daca iau ceva de la el sau nu. Deocamdata nu are ce-mi trebuie mie (Hornet), doar un CB500 din '97 cu 23000 km. Arata foarte bine motorul si cere pe el 2200 (e neinmatriculat). Tu ce crezi de pretul asta, ca vad ca si tu ai CB500.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am vorbit vreo 15 minute si mi-a lasat aceeasi impresie. De negociat nu am ce negocia pentru ca trebuie sa ma hotarasc daca iau ceva de la el sau nu. Deocamdata nu are ce-mi trebuie mie (Hornet), doar un CB500 din '97 cu 23000 km. Arata foarte bine motorul si cere pe el 2200 (e neinmatriculat). Tu ce crezi de pretul asta, ca vad ca si tu ai CB500.

 

Si eu am fost pe la el si nu prea s-a putu negocia nimic cu el. Serios pare sa fie. CB gasesti si la 1500 E daca te uiti pe bikeshop si la 28000 de KM vezi si aici pe bike shop si fa o comparatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am vorbit vreo 15 minute si mi-a lasat aceeasi impresie. De negociat nu am ce negocia pentru ca trebuie sa ma hotarasc daca iau ceva de la el sau nu. Deocamdata nu are ce-mi trebuie mie (Hornet), doar un CB500 din '97 cu 23000 km. Arata foarte bine motorul si cere pe el 2200 (e neinmatriculat). Tu ce crezi de pretul asta, ca vad ca si tu ai CB500.

 

hmmm.... CB500 la 2200 Eu mi se pare cam mult. Al meu e din 95, inmatriculat...e in stare perfecta...si are 45000 km la bord, dar nu itzi spun cat am dat pe el...ca ma batzi :bigstar: .

Apropos de Hornet, si mie imi place f mult, si as vrea sa imi iau si eu unul. Acuma, nu stiu ce sa zic. Oricum sub 3000 de euro NU gasesti Hornet.

In legatura cu CB-ul de 500, daca ti-l da sub 2000, si daca e in stare buna...s-ar putea sa merite. Tre sa tii cont ca e din 97 totusi(nu e f vechi). Faptul ca zice ca are 23000km la bord, nu as crede. Eu zic ca undeva pe la 1800 Euro merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm.... CB500 la 2200 Eu mi se pare cam mult. Al meu e din 95, inmatriculat...e in stare perfecta...si are 45000 km la bord, dar nu itzi spun cat am dat pe el...ca ma batzi :bigstar: .

Apropos de Hornet, si mie imi place f mult, si as vrea sa imi iau si eu unul. Acuma, nu stiu ce sa zic. Oricum sub 3000 de euro NU gasesti Hornet.

In legatura cu CB-ul de 500, daca ti-l da sub 2000, si daca e in stare buna...s-ar putea sa merite. Tre sa tii cont ca e din 97 totusi(nu e f vechi). Faptul ca zice ca are 23000km la bord, nu as crede. Eu zic ca undeva pe la 1800 Euro merita.

Hehe, Mircea, pretul care l-ai ai dat pe motor nu este relevant pentru mersul pietei. Este un pret intre prieteni, nu pentru castig. Este un gest (prietenii stiu de ce :bigstar: )

Take care & ride safe! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm.... CB500 la 2200 Eu mi se pare cam mult. Al meu e din 95, inmatriculat...e in stare perfecta...si are 45000 km la bord, dar nu itzi spun cat am dat pe el...ca ma batzi :bigstar: .

Apropos de Hornet, si mie imi place f mult, si as vrea sa imi iau si eu unul. Acuma, nu stiu ce sa zic. Oricum sub 3000 de euro NU gasesti Hornet.

In legatura cu CB-ul de 500, daca ti-l da sub 2000, si daca e in stare buna...s-ar putea sa merite. Tre sa tii cont ca e din 97 totusi(nu e f vechi). Faptul ca zice ca are 23000km la bord, nu as crede. Eu zic ca undeva pe la 1800 Euro merita.

 

Tipul mi-a spus ca-i schimba si cauciucurile tot in pretul asta, ca erau ca lebenitza, dar nu cred ca-i pune altele noi ci tot seconduri dar mai putin uzate, nu am intrebat. Si zice ca da garantie 6 luni.

 

Oricm, mersi de sfaturi, o sa ma gandesc.....cu toate ca nu-mi pot scoate Hornetu' din cap. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul mi-a spus ca-i schimba si cauciucurile tot in pretul asta, ca erau ca lebenitza, dar nu cred ca-i pune altele noi ci tot seconduri dar mai putin uzate, nu am intrebat. Si zice ca da garantie 6 luni.

 

Oricm, mersi de sfaturi, o sa ma gandesc.....cu toate ca nu-mi pot scoate Hornetu' din cap. :bigstar:

Pierro are un hornet de vanzare:

 

/index.php?...5&hl=hornet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le are cu fotbalu cineva ? propun sa ne strangem intr`un weekend si sa bagam un fotbal la terenurile de langa sala sportului:)

 

Eu de obicei merg impreuna cu colegii de serviciu in fiecare vineri de la 10:30 seara, la liceul sportiv in sala. In cazul vostru, se suprapune putzin cu intalnirile de vineri seara.

Dar daca sunt amatori...ramane sa mai vorbim.

Sala e platita de firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei merg impreuna cu colegii de serviciu in fiecare vineri de la 10:30 seara, la liceul sportiv in sala. In cazul vostru, se suprapune putzin cu intalnirile de vineri seara.

Dar daca sunt amatori...ramane sa mai vorbim.

Sala e platita de firma.

vinerea sigur nu ... da intr`o sambata duminica putem merge linistit daca ne adunam 12 vine cam 10 lei pe cap si joci 1 ora poate si putin mai mult:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei merg impreuna cu colegii de serviciu in fiecare vineri de la 10:30 seara, la liceul sportiv in sala. In cazul vostru, se suprapune putzin cu intalnirile de vineri seara.

Dar daca sunt amatori...ramane sa mai vorbim.

Sala e platita de firma.

 

Eu mergeam cu fostii colegi de serviciu in sala scolii din Nojorid (e sala da' lu' Nastase). E mai liber decat in oras si costa doar 50 de lei/ora deci se poate juca si o ora jumate sau doua. Daca vreti pot face rost de nr. de tel. al celui care se ocupa de inchiriere si putem rezerva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a cumparat careva motor de la italianul din Osorhei ? Sau daca aveti prieteni care si-au luat moto de acolo... da-ti-va cu parerea. Cat de serios e omu? Ceva probleme la motoarele cumparate? Din cate am vazut eu are preturi destul de ok si le mai si aranjeaza putin inainte sa le vanda, plus da garantie. Deci in linii mari pare un om serios dar as vrea sa aud asta din gura celor care au cumparat de la el sau au colaborat in vreun fel cu el. Mersi.

am fost in toamna la italian cu un prieten, cred ca avea o zi cam naspa ca nu prea se putea vorbi cu el.cautam un naked,am si gasit un kawasaki er 500 avariat la far ,turometru spart, rezervor infundat.cerea 1600e din care am negociat 100e.i-am spus ca reparatia ar costa cam mult.Zicea ca turometrul se poate inveli in staniol :bigstar: si nu se vede nici o diferenta.Ma apuc sa manc multa cioco si va fac si voua turometre cromate :bigstar: dati cu parerea,eu unul ... :bigstar: dar astai parerea mea :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvane uite aici bijuterie.....necarenata la 1900E negociabil

 

http://www.motousate.it/annuncio/honda/hornet_600/128534

 

sau http://www.motousate.it/annuncio/honda/hornet_600/130041 d i la 2800E

 

Mergi cu Dani si Nicu dp ea :bigstar:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvane uite aici bijuterie.....necarenata la 1900E negociabil

 

http://www.motousate.it/annuncio/honda/hornet_600/128534

 

sau http://www.motousate.it/annuncio/honda/hornet_600/130041 d i la 2800E

 

Mergi cu Dani si Nicu dp ea :bigstar:

 

Hehehe, mersi de link-uri dar as prefera una produsa dupa 2003, ca are coditza si stopul mai faine :bigstar:. Oricum, nu exclud nici modelul asta, o sa vad la fata locului. Dani cu Nicu s-ar putea sa nu plece prea repede dar poate plec numa cu Nicu sau cu Nicu si Zurbi. Hai sa-ti arat o scula care mi-ar place: SCULA

 

PS: Sorry daca te-am "orbit" astazi cand te-am blitzuit (fac cinste o consultatie la oftalmolog :bigstar: ). Mergeai spre Tinca la iesire din Miersig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...