Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Hai ma Luci nu te lasa daca te provoaca pls. Cu ce imi umplu ziua ,daca nu citesc nimic pe aici

 

 

 

 

Nu caut instigare sa fie clar

 

Pai daca era provocare....da nu e :moto: ...ajunge doar sa scrie ceva(bine, scris e mult spus, ca dupa forma de exprimare aduce mai mult cu pietrele scrijelite din paleolitic) si isi da singur cu firma in cap :wacko: ...ce provocare e asta :)?

Domnu' Dan imi pare rau ca in ritmu' asta n-o sa pot sa-ti inseninez ziua :wacko: . O sa ma revansez cu o cafa B) .

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ma Luci nu te lasa daca te provoaca pls. Cu ce imi umplu ziua ,daca nu citesc nimic pe aici

 

 

 

 

Nu caut instigare sa fie clar

Vezi k intri si tu in categoria spusa de tudor, aia care`si varsa aici oful pt ca au fost banati de pe site`uri de matrimoniale/alte treburi serioase si e cam patetica situatia daca pe tine te imbucura faptul ca in acest fel iti umpli ziua :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi k intri si tu in categoria spusa de tudor, aia care`si varsa aici oful pt ca au fost banati de pe site`uri de matrimoniale/alte treburi serioase si e cam patetica situatia daca pe tine te imbucura faptul ca in acest fel iti umpli ziua :wacko:

:) O fi totusi o treaba si asta! :wacko: Si pe tine te-au banat de pe matrimoniale.ro? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi vine sa cred ca i dai dreptate

 

e din gasca noastra

 

si dc ai stiiiii ......... :wacko: :moto:

pai nu shtiu, si stii tu vb aia , ce nu shtii nu te afecteaza . . .dar nici nu ma intereseaza :wacko:

ideea e ca poate fi din gashca oricui daca are omu dreptate si aci vad ca e problema la unii... si dac cineva are dreptate unii nu recunosc ca e orgoliul prea mare,prostia prea crasa,fidelitatea prea mare si spiritul de turma dezvoltat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca era provocare....da nu e :moto: ...ajunge doar sa scrie ceva si isi da singur cu firma in cap :wacko: ...ce provocare e asta :)?

Domnu' Dan imi pare rau ca in ritmu' asta n-o sa pot sa-ti inseninez ziua :wacko: . O sa ma revansez cu o cafa B) .

Cafa oricand si acuma daca vreti.

 

 

 

Eu propun altceva. Daca tot nu o sa fie cearta azi pe forum, diseara la ora 8 cand sigur toti santem liberi sa ne intalnim la Manu la Students si sa dezbatem in direct toata situatia. Dar vreau sa fim toti ,incepand de la RSO ,OTR ,Piero ,Ocs ,Avent ,Cutit cu luneta,...cine mai e implicat in discutie, o rugaminte speciala am pentru Art pls hai ca mie imi place cum pui tu punctul pe i (clar si concis ,fara menajamente). Deci ne intalnim diseara? Deschid un topic pentru asta sau nu e nevoie?

 

 

Futama grizu tare o sa fie ,au ce ne-om mai distra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si castigatorului tombolei cu premiu si titlul de King of za` Fight il decidem la un biliard ??? ( tot la manu ) ? .....ca atunci count me in:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu shtiu, si stii tu vb aia , ce nu shtii nu te afecteaza . . .dar nici nu ma intereseaza :wacko:

ideea e ca poate fi din gashca oricui daca are omu dreptate si aci vad ca e problema la unii... si dac cineva are dreptate unii nu recunosc ca e orgoliul prea mare,prostia prea crasa,fidelitatea prea mare si spiritul de turma dezvoltat...

Eu recunosc! Prostia mea e prea crasa, si orguliul mare...deci n-am cum sa ajung la o anumita putere de intelegere. :moto: Cat despre fidelitate, prostia nu ma lasa sa inteleg nici aici, asa ca imi iau turma si plec in prostia mea. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu recunosc! Prostia mea e prea crasa, si orguliul mare...deci n-am cum sa ajung la o anumita putere de intelegere. :moto: Cat despre fidelitate, prostia nu ma lasa sa inteleg nici aici, asa ca imi iau turma si plec in prostia mea. :wacko:

mai aleck , de ce ai luat`o ca pe atac la persoana pentru ca departe de mine fu` gandu asta.Dar daca-ti place sa faci pe victima si-ti palce sa inghiti tot , treaba ta . Nu am scriso ca pe o jignire la adresa ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun altceva. Daca tot nu o sa fie cearta azi pe forum, diseara la ora 8 cand sigur toti santem liberi sa ne intalnim la Manu la Students si sa dezbatem in direct toata situatia. Dar vreau sa fim toti ,incepand de la RSO ,OTR ,Piero ,Ocs ,Avent ,Cutit cu luneta,...cine mai e implicat in discutie, o rugaminte speciala am pentru Art pls hai ca mie imi place cum pui tu punctul pe i (clar si concis ,fara menajamente). Deci ne intalnim diseara? Deschid un topic pentru asta sau nu e nevoie?

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu eu nu stiu sa fi fost implicat in vreo discutie aprinsa...

 

si legat de intalnire da, am sa incerc sa ajung da nu pentru a dezbate teme si motive, ci pt a bea un suc o bere cu voi si pentru a va cunoaste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: pana la moarte si dincolo de ea

 

 

Vorba lui Borzu : Mort am fost si-am inviat. :)

 

 

:moto:

 

Manu sa puna berile la rece.

 

 

domnu eu nu stiu sa fi fost implicat in vreo discutie aprinsa...

 

si legat de intalnire da, am sa incerc sa ajung da nu pentru a dezbate teme si motive, ci pt a bea un suc o bere cu voi si pentru a va cunoaste

 

 

Hai sa te cunoastem si noi pe tine. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu dan.........nu am cum sa vin ca am cva treaba pe aici.....stii tu.....cu si despre motoare......dar promit ca intr-o buna zi o sa ma prezint la o intalnire si atunci osa observ o sa t6ac si o sa fac:)))))desi acuma chiar mi-ar fi placut sa vad cine are tupeu sa se prezinte si sa sustina toata tampeniile de pe forum;)

Pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah io chiar nu va intzeleg,multi dintre voi nici macar nu vo cunoasteti personal da aici pe forum va impungeti si va f----i in c-r,mai lasatzi draq lumea asta virtuala si ginditzi-va ca poate omu ala pe care il impungi tu,poate fi chiar de gasca,cu care potzi sa povestesti la o bere,la un suc,o cafea,sau sa joci un biliard sau orice alta activitate,dar pur si simplu aici pe forum nu vrea sa-tzi suporte tzie figurile,fitzele sau cine stie ce idei timpite ai in cap cind te pui sa postezi amp---lea din orice motiv ai face-o.

io-am patzit ca am cunoscut un biker pe strada am vb cu el stiu io,ne-am intilnit de citeva ori si era f de treaba,io nestiind ca-i forumist si dupa un timp mi-a zis ca intra si mi-a zis id-u,atunci mi-a picat fatza ca pe forum ma certasem cu el si nu-l suportam.

se poate intimpla la oricare dintre voi

just think

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah ieri forumu asta mi-o mancat ziua :wacko: . Oana o zis ca nu-s normal si ca deja sant ca tocilarii aia ,toata ziua cu nasu in monitor.Azi nu s-o dus la faculta ,Dar o vazut ca io tot cu nasu ii forum sunt si s-o enervat si s-o dus la cursuri. Mance-va sarea si probleme in familie facti amu.Nu-i bogat ca nu mai poate omu nici iesi la plug cu bivolu da voi ca tre sa va urmareasca. :wacko:

 

Inconstientule. Se stie el care :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah ieri forumu asta mi-o mancat ziua :wacko: . Oana o zis ca nu-s normal si ca deja sant ca tocilarii aia ,toata ziua cu nasu in monitor.Azi nu s-o dus la faculta ,Dar o vazut ca io tot cu nasu ii forum sunt si s-o enervat si s-o dus la cursuri. Mance-va sarea si probleme in familie facti amu.Nu-i bogat ca nu mai poate omu nici iesi la plug cu bivolu da voi ca tre sa va urmareasca. B)

 

Inconstientule. Se stie el care :moto:

 

 

:wacko: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: Mah...ai grija de fata aia. Io zic s-o iei langa tine si sa-i explici si ei ce se intampla pe forum, apoi...nu vei mai scapa. :moto: Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Mah...ai grija de fata aia. Io zic s-o iei langa tine si sa-i explici si ei ce se intampla pe forum, apoi...nu vei mai scapa. :moto:

 

ha ha ...tu stii din experienta? :wacko: :wacko: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...