Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domn BAIAZID cam abuzeaza de statutul de moderator, sterge postur, sterge topicuri, da warn ca e PROMOTIE, editeaza semnaturi si personal info, cauta in arhiva ca sa si justifice la ADMINI warn urile din Promotie ...... Mare DOMN

Nu stie nimeni unde i MIRCEA cel BATRAN???

 

N am crezut ca o sa ajung sa mi fie rusine ca s Bucurestean :lol:

 

frumos

Editat de Bucu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domn BAIAZID cam abuzeaza de statutul de moderator, sterge postur, sterge topicuri, da warn ca e PROMOTIE, editeaza semnaturi si personal info, cauta in arhiva ca sa si justifice la ADMINI warn urile din Promotie ...... Mare DOMN

 

Nu s-a sters nici un topic, nu s-a editat nici o semnatura si nici un camp de la personal info. Nu mai exagerati. Warn-urile le-ati primit pe buna dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a sters nici un topic, nu s-a editat nici o semnatura si nici un camp de la personal info. Nu mai exagerati. Warn-urile le-ati primit pe buna dreptate.

 

m a fortat sa mi editez semnetura dandu mi warn, dp m a pus sa mi modific datele personale dandu miwarn dinou, acum un 6luni - 1 an am zis ceva mi a dat warn iar ( ce am zi fiind o vorba care au folosit o majoritatea userilor de pe bihor fiind o gluma de a noastra)

 

 

ok

faceti cum credeti voi ca e bine

stergeti tot forumul ca s a suparat un moderator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m a fortat sa mi editez semnetura dandu mi warn, dp m a pus sa mi modific datele personale dandu miwarn dinou, acum un 6luni - 1 an am zis ceva mi a dat warn iar ( ce am zi fiind o vorba care au folosit o majoritatea userilor de pe bihor fiind o gluma de a noastra)

 

 

ok

faceti cum credeti voi ca e bine

stergeti tot forumul ca s a suparat un moderator

 

Te plangi ca mult pentru 2 warnuri:

 

1. Textul TRAS PE C UR CU CELOFANU

2. Poze in semnaturi indecente.

 

Auzi la tine: te-am fortat sa iti scoti pozele din semnatura....

 

Pai data viitoare pune unele fara continut sexual.

 

Si ti-am mai explicat si pe PM: Nu am nimic cu tine personal. Te-am prins de 2 ori cu matza in sac, 2 warnuri. E simplu.

Mesaj completat

Nu s-a sters nici un topic, nu s-a editat nici o semnatura si nici un camp de la personal info. Nu mai exagerati. Warn-urile le-ati primit pe buna dreptate.

 

 

Pai nu vezi vere Pacasac cine sunt cei cu gura mare? Tot userii care fac offtopic.

 

Lasa ca facem curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

Deci sa inteleg ca am scapat si de repsolica? Tocmai acuma cand avea 499 de posturi? :lol:

Cezar, lasa nu fi suparat. Cel putin daca nu ai reusit sa devii super membru, macar ti-ai pastrat reputatia de persona-non-grata. Si nici asta nu-i de ici de colo.

Io zic sa iti faci alt user, pe alt forum.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te plangi ca mult pentru 2 warnuri:

 

1. Textul TRAS PE C UR CU CELOFANU

2. Poze in semnaturi indecente.

 

Auzi la tine: te-am fortat sa iti scoti pozele din semnatura....

 

Pai data viitoare pune unele fara continut sexual.

 

Si ti-am mai explicat si pe PM: Nu am nimic cu tine personal. Te-am prins de 2 ori cu matza in sac, 2 warnuri. E simplu.

Mesaj completat

 

 

 

Pai nu vezi vere Pacasac cine sunt cei cu gura mare? Tot userii care fac offtopic.

 

Lasa ca facem curat!

 

 

 

ma scuzati SEFU' ca v am deranjat

o sa incer pe viitor sa nu va mai supar

 

va rog sa ma iertati

 

 

 

ps: au fost 3 warn! ai pierdut nr?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte aiurea la ce s-a ajuns!

 

S-a plecat dintr-o gresala, mica, mai mult sau mai putin asumata de catre moderator, si s-a ajuns la ploaie de warn, ban, conturi sterse etc.

Imi permit sa critic la varful varfului acestui forum, de unde probabil au plecat toate sanctiunile astea, consider ca s-a gresit.

Voua intr-adevar va recunosc dreptul de a face curat, dar cu atat mai mult trebuie facut cu discernamant, si daca faci frate, apoi fa la toata lumea, nu fii partinitor. Am vazut si poze mai obscene de atat, decat cea cu Bucu pe motor, sau alte chestii, si care nici unele nici altele nu cred ca erau demne de amenda.

Nu accentua o gresala facuta din lipsa de tact! Se ajunge la efectul de bulgare de zapada. Am dreptul sa sustin ca nu ar strica un curs de diplomatie si tact unora.

 

Nu e usor sa fii sef, iar longevitatea functiei este direct proportionala cu abilitatea de a impaca pe toata lumea pe cat posibil, mai ales cand lumea are anumite asteptari. Asta poate fi exemplificata cu trimiteri chiar si la istorie dc e cazul. Dar nu e.

Amintesc faptul ca suntem la topicul discutii despre ORICE, daca cumva cineva cu degete iuti si neastamparate ar avea intentia sa imi dea si mie vre-o sanctiune.

Nu ca tin neaparat sa fiu imaculat, si fara warn, sau altele, dar macar de dragul principiilor pe care unii le sustin cu atata ardoare.

 

repet ce am mai zis: mesaj pentru aleck si petre:

 

Un pic s-a depasit limita cu discutiile de 2-3 zile incoace, cred ca nu e cazul, orice diferende din trecut ar fi sa se ajunga la asa ceva.

Se pare ca forumul nu mai este un loc inde ambele parti se pot exprima liber, si poate ca nici nu trebuie sa fie.

 

Puneti-va de acord sa va intalniti, si sa discutati direct, fata in fata, ca barbatii ce pretindeti ca sunteti.

Discutand fata in fata nimeni nu mai poate cenzura pe nimeni, sunteti egali.

 

Puteti s-o faceti intre 4 ochi, sau cu public, e la alegerea voastra.

Parerea mea este ca deseara oricum are loc intalnirea periodica, si ari fi locul si timpul potrivit.

Nu mai alimentati conflictul asta idiot, si fals.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati pentru ca ma bag si eu .... dar totusi ce sa intamplat

 

repsolica de ce are contul sters pentru ca nu a jignit pe nimeni si a postat doar aici unde poti posta pana iti vine rau ?

 

intr`un final unde`i dreptatea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la alek:

 

aleck: "gixxxer, eu sunt pentru, daca nu ai nimic impotriva, ne vedem deseara la intalnire. Nu o lua ca amenintare, ca nu e. Astept un raspuns mai pertinent decat cele oferite pana acum. :lol: "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj de la stapinul meu, omnipotentul, omniscientul si omniprezentul Luc_ZXR :

 

Citez :lol: :

Maimutoii m-au banat, avind falsa impresia ca acest lucru ma va opri sa aduc la cunostinta publicului larg vorbele mele intelepte si aducatoare de lumina in sufletele infidelilor. Evident, acest lucru este totalmente gresit.

Am fost nevoit sa-mi rup din timpul meu pretios, alocat WoW-ului, odihnei, si in general cultivarii viciilor si a modului de viata decadent pe care il practic, ca sa inregistrez adrese mail si conturi pe banda rulanta :lol: . Dis' be no good, mon! Dis' be veeery big mistake, mon! Daca voi considera necesar sa folosesc acest board pentru a comunica discipolilor si lumii, voi face aceasta, indiferent cit de repede puteti voi a sterge/bana/alte penibilitati :D . Si nu uitati, in timp ce voi va veti sacrifica orele de somn necesare inaintea "mersului la birou", pindind activitatea mea pe forum, eu voi savura un vin de calitate si o tigara fina, distrindu-ma copios :D . Asta ca sa vedeti cine confunda virtualul cu realul(desi majoritatii subtilitatile va sunt straine).

 

Si nu uitati, caiti-va acum, ca Allah e mare si iarta orice !!!!

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am nici o treaba cu nimeni aici ....cu gixxer m-am dat cu aleck m-am intalnit o data.......dar totusi uita-ti ca voi sunteti sau cel putin ar trebui sa fiti o GASCA man......una nu mai multe!!!!.Eu recunosc ca imi place sa ma bag in seama si sa iau la misto........dar vorba mea....ne intalnim pe sosele!!!!!!!!!!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca din cate am citit acum cateva zile din cauza acestui cuvant sa ajuns la cutite :lol:

 

unii il considera un cuvant jignitor, altii nu

unii mai au conturi pe forum, altii nu

pacat, ca noi toti suntem baieti (si fete) buni .

Oricum...nu s-a ajuns chiar la cutite. Poate doar cutite din alea de plastic de unica folosinta, care se indoaie si se rup cand vrei sa le folosesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......dar totusi uita-ti ca voi sunteti sau cel putin ar trebui sa fiti o GASCA man......una nu mai multe

trebuie memorat neaparat pasajul,contextul si mai ales....repet MAI ALES autorul , se pare ca dupa lacrimi , plansete si durere cel mai neastept dintre renegati totusi vrea sa impace situatia moral :lol:

 

p.s.: este o gashca ( NU gasca :lol: ) dar cu oameni cu personalitati diferite , idei si principii diferite , moduri de actionare diferitcare din intamplare impartasesc aceasi pasiune ...... datul pe forum si uneori in afara forumului :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s.: este o gashca ( NU gasca :lol: ) dar cu oameni cu personalitati diferite , idei si principii diferite , moduri de actionare diferitcare din intamplare impartasesc aceasi pasiune ...... datul pe forum si uneori in afara forumului :lol:

ai pus punctul pe I :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...